Gola dla Legii strzelił Wszołek - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Stal 2-1 Legia

Coraz mniej kolorowo

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Legia Warszawa przegrała w sobotę na wyjeździe ze Stalą Mielec 1-2. Jedynego gola dla stołecznej drużyny zdobył Paweł Wszołek, natomiast dla gospodarzy trafili Krystian Getinger i Arkadiusz Kasperkiewicz. Stołeczni piłkarze po raz kolejny zawiedli swoich kibiców, grając przewidywalnie w ofensywie i nieuważnie w defensywie.

Mecz znakomicie rozpoczął się dla drużyny Stali Mielec, która już w 5. minucie objęła prowadzenie. Piłkę z rzutu rożnego dośrodkował Krystian Getinger i uczynił to na tyle zaskakująco, że bezpośrednim uderzeniem zaskoczył Richarda Strebingera. Futbolówka po drodze minęła kilku graczy, a w tym kompletnie zdezorientowanego bramkarza stołecznej drużyny. Przez kolejne kilkanaście minut gościom udało się nieco otrząsnąć, jednak nadal mieli problemy z konstruowaniem akcji w ofensywie. Dopiero w 19. minucie sam na sam z bramkarzem przeciwników znalazł się Rafael Lopes, który trafił w słupek, chociaż potem sędzia i tak odgwizdał pozycję spaloną. Wkrótce Stal stworzyła sobie kolejną szansę po stałym fragmencie gry, jednak tym razem dobrze na przedpolu zachował się Strebinger.



W 30. minucie graczom Aleksandara Vukovicia wreszcie udało się doprowadzić do remisu za sprawą Pawła Wszołka. Z akcją lewą stroną ruszył Maciej Rosołek, który spod linii dośrodkował do niepilnowanego kolegi z drużyny. Wszołek z najbliższej odległości nie miał problemów z pokonaniem Rafała Strączka. Niestety, radość z trafienia nie trwała długo. Już kilka minut potem Stal ponownie wyszła na prowadzenie. Po wrzutce z rzutu rożnego najwyżej w polu karnym wyskoczył Arkadiusz Kasperkiewicz i głową wpakował piłkę do siatki. Zaraz potem mielczanie mogli strzelić kolejnego gola. Fatalny błąd popełnił Strebinger, który podał wprost do Grzegorza Tomasiewicza, a ten zmarnował sytuację sam na sam. Do końca pierwszej połowy żadnej drużynie nie udało się już stworzyć bramkowej akcji. Sędzia zaprosił piłkarzy na przerwie przy zaskakującym prowadzeniu gospodarzy 2-1.

Pierwsze kilkanaście minut drugiej połowy to spokojna gra z obydwu stron. Legia co prawda starała się atakować, jednak dobrze ustawiona była obrona gospodarzy. W 57. minucie znowu niebezpiecznie było po rzucie rożnym. Tym razem obyło się bez przykrych konsekwencji. Chwilę potem bardzo dobra kontra Legii. W jej końcowej fazie Wszołek dośrodkował do nadbiegającego Lopesa, który nie trafił w lecącą piłkę. Po godzinie gry trener Vuković zdecydował się na dwie zmiany w składzie. Wówczas na boisku pojawili się Benjamin Verbić i Tomas Pekhart, którzy mieli za zadanie wzmocnić siłę ognia warszawskiego klubu.

W 69. minucie błąd Stali w wyprowadzeniu piłki, z czego omal nie skorzystała Legia. Płaski strzał Pekharta pewnie wyłapał jednak Strączek. Blisko kwadrans przed końcem regulaminowego czasu gry do siatki trafił Pekhart, ale sędzia słusznie odgwizdał pozycję spaloną. W końcówce starcia mielczanie postawili głównie na defensywę. Atakowali mniejszą liczbę graczy, natomiast udanie zagęszczali swoje zasieki obronne.

Ekstraklasa
31. kolejka
#STMLEG
5872
Mielec
30.04.2022
20:00
Stal Mielec
Legia Warszawa
Stal Mielec
2-1
Legia Warszawa
5' Getinger
34' Kasperkiewicz
(2-1)
Wszołek 30'
13 Rafał Strączek
5 Mateusz Żyro
4 Bożidar Czorbadżijski
21 Mateusz Matras
6 Marcin Flis
23 Krystian Getinger
7 Maciej Domański
26 Arkadiusz Kasperkiewicz
20 Grzegorz Tomasiewicz 83'
34 Oskar Zawada 68'
11 Maksymilian Sitek 77'
29 Damian Primel
2 Albin Granlund
8 Maciej Urbańczyk 83'
17 Wiktor Kłos 77'
27 Marcin Budziński
25 Przemysław Maj
45 Konrad Wrzesiński
46 Jakub Wawszczyk
90 Dominik Steczyk 68'
Richard Strebinger 15
63' Mattias Johansson 6
Artur Jędrzejczyk 55
Ihor Charatin 14
86' Joel Abu Hanna 23
Paweł Wszołek 13
46' Bartosz Slisz 99
74' Patryk Sokołowski 18
Josue 27
Maciej Rosołek 39
62' Rafael Lopes 21
Maciej Kikolski 80
62' Tomas Pekhart 9
Jurgen Celhaka 16
74' Ernest Muci 20
86' Mateusz Grudziński 26
Szymon Włodarczyk 28
46' Bartosz Kapustka 67
63' Benjamin Verbić 77
Igor Strzałek 86
Trener: Adam Majewski
Asystent trenera: Dariusz Fabianowicz
Kierownik drużyny: Andrzej Pryga
Lekarz: Paweł Tyniec
Masażyści: Łukasz Cierpich, Damian Bąk
Trener: Aleksandar Vuković
Asystent trenera: Aleksandar Radunović
Kierownik drużyny: Konrad Paśniewski
Lekarz: Filip Latawiec
Masażyści: Przemysław Wielebski
Sędziowie
Główny: Piotr Lasyk
Asystent: Krzysztof Myrmus
Asystent: Bartłomiej Lekki
Techniczny: Karol Iwanowicz
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (169)

+dodaj komentarz
andrzejek - 03.05.2022 / 10:12, *.84.89

jeszcze tylko łomot od Jadzi i będzie cacy

odpowiedz
tekken (L) - 02.05.2022 / 18:07, *.chello.pl

Najważniejsze to się utrzymać i lekko nie będzie. Po sezonie transfery - postawić na perspektywicznych Polaków z niższych lig.

odpowiedz
z(L)y - 02.05.2022 / 10:13, *.jmdi.pl

Szmaciarze oddajcie koszulki i do lV ligii !!! Tylko WSTYD przynosicie Legii ! Dziś pewnie nawet byście juniorom nie dali rady. Bo biegać się nie chce. Co rolety za ciężkie? ŻENADA! LEGIA to MY!

odpowiedz
Zdzicho - 02.05.2022 / 07:03, *.tpnet.pl

Po co nam Austriak w bramce? Jest młody perspektywie ny Misztal na którym się sporo zarobi do tego też młody którego wygnali do Olsztyna. Nawet jak popełniliby jakieś błędy to zbierają doświadczenie a i tak gramy o czapkę śliwek

odpowiedz
Jerry - 02.05.2022 / 07:01, *.orange.pl

Wczoraj Cracovia dała nam masę tlenu. Co by było gdyby wisła wygrała?

odpowiedz
Karol: - 02.05.2022 / 01:53, *.chello.pl

Vuko zrobił swoje. Dziękuję. Szkoda, że musi odejść.

odpowiedz
WoLa - 01.05.2022 / 21:27, *.tpnet.pl

Mioduski był w ziemie przekonany że będzie spadek i prawdopodobnie dlatego sprowadził po taniości tak słabego bramkarza...

odpowiedz
grzesiek - 01.05.2022 / 21:20, *.centertel.pl

Ja mysle ze to najwyzszy czas aby sklw oraz grupy kibicowskie pogonili wlasciciela Legii

odpowiedz
autor - 02.05.2022 / 00:59, *.vectranet.pl

@grzesiek: xD opni to moga muche z okna pogonic najwyzej xD

odpowiedz
Lopez - 01.05.2022 / 21:02, *.tpnet.pl

Patrząc na grę bramkarza to chyba Miodek wie że pierwsza liga zawita na stadion Legii i dlatego kupuje coraz gorszych zawodników, ten bramkarz to wątpię że wcześniej grał zawodowo , bardziej to jakiś amator

odpowiedz
Frug - 01.05.2022 / 20:17, *.6.15

Piłkarze Legii grają jak śmiecie

odpowiedz
PANIE DARIUSZU MIODUSKI ......WYNIKI I SYTUACJA JEST PRZECIWKO PANA DALSZEJ WIZJI W LEGII WARSZAWA - 01.05.2022 / 20:16, *.120.58

PRZESTUDIOWAŁEM WSZYSTKIE SPOTKANIA LEGII OD PORAŻKI Z PIASTEM KIEDY CZESIO NAS PROWADZIŁ, POŚWIĘCIŁEM WIELE WOLNEGO CZASU NA ANALIZY PUNKT PO PUNKCIE,WDRAŻANIE MŁODYCH Z DRUGIEJ DRUŻYNY , PRACE SZTABÓW I KIEROWNIKA DRUŻYNY, ZARZĄDU I WŁAŚCICIELA POCZYNAN I RUCHÓW..,PODSTAWOWĄ JEDYNASTKE PIŁKARZY KTÓRA NAJCZĘŚCIEJ WYSTĘPOWAŁA NA BOISKU I KTÓRA NAJBARDZIEJ MIAŁA ZAUFANIE KIEROWNICTWA I SZTABU ,TRENERA..OCZYWIŚCIE WYDARZENIE WAUTOKARZE BYŁO NIESZCZĘŚLIWYM WYPADKIEM BO DOSTAŁ NIE TEN CO TRZEBA,,,JEDNAK WSZYSTKO SCHODZI DO RZĄDOW ZARZĄDU I PREZESA, WIĘC ON MUSI ODEJŚĆ RAZEM ZE SWOIMI LUDŻMI ,TU POPROSTU WSZYSTKO TRZEBA WYMIENIĆ OD PREZESA DO CIECIA PILNUJĄCEGO TEN DOŁUJĄCY SPORTOWY CYRK....

odpowiedz
Leśny Dziadek - 02.05.2022 / 08:35, *.t-mobile.pl

@PANIE DARIUSZU MIODUSKI ......WYNIKI I SYTUACJA JEST PRZECIWKO PANA DALSZEJ WIZJI W LEGII WARSZAWA: Jedyne, co studiowałeś, to lanie wody. Zmykaj na Legia net. Tam też mają dość takich krzykaczy?

odpowiedz
Thompson - 01.05.2022 / 19:17, *.orange.pl

Proszę, proszę. Cała Legia obgryza paznokcie patrząc na dół tabeli i życząc Cracovii zwycięstwa w derbach.

odpowiedz
Hiszpan - 01.05.2022 / 18:26, *.telnaptelecom.pl

Mioduski zaorał klub. Zebrać tylu gamoni w jednym.klubie w tym samym czasie to biznesowe mistrzostwo świata. Nie zazdroszczę temu biznesmanowi ze stajni Jana K.

odpowiedz
grzesiek - 01.05.2022 / 18:53, *.centertel.pl

@Hiszpan: problemem moze byc to ze jako wplywowa finansowo postać moze zrobić z naszym klubem co mu sie tylko podoba, nazwać nasz stadion durex arena na koniec oglosic upadlosc majatkowa i bedziemy musieli zaczynac od lig okregowych

odpowiedz
grzesiek - 01.05.2022 / 19:06, *.centertel.pl

@grzesiek: bo do tej pory pan mioduski uwazal sie za geniusza w prowadzeniu klubu pikkarskiego. Teraz kazdy wie ze to czcze zyczenia a nadaje sie do prowadzenia jakiejs speluny. I zfenerwowany pan wlasciciel moze dopuscic sie roznych glupich rzeczy

odpowiedz
Hiszpan - 01.05.2022 / 21:34, *.telnaptelecom.pl

@grzesiek: Jeżeli taki marsz może oczyścić klub z lokowanego cwaniaka i pseudokopaczy to może warto.

odpowiedz
Łuki - 01.05.2022 / 18:22, *.tpnet.pl

Ten sezon to nie jest wypadek przy pracy. Następny nie będzie wcale lepszy o ile oczywiście się utrzymamy co nie jest jeszcze takie oczywiste. Nie ma żadnych przesłanek żeby można było myśleć że będzie lepiej w najbliższym czasie. Skończyła się nasza dominacja w lidze. Czekają nas chude lata i raczej nieprędko się skończą.

odpowiedz
niezadowoLeni zarządem i prezesem NASZEJ LEGII! - 01.05.2022 / 18:09, *.120.58

NO NIC, POLITYKA PREZESA MIODUSKIEGO NIBY KIBICA LEGII SIE SKOŃCZYŁA OD KIEDY OTOCZÁÁŁ SIE LUDŻMI KORPO I NIC NIE MAJĄCYMI WSÓLNEGO Z ZE SPORTEM I LEGIĄ, TO MUSIAŁO SIE TAK POTOCZYĆ ŻE LEGIA NAJBARDZIEJ POPULARNY KLUB I CO MA NAJWIĘCEJ OSIĄGNIĘĆ STOI CAŁY CZAS NAD PRZEPAŚCIĄ, COŚ ICH CIĄGNIE DO 1 LIGI, MOŻE ZAKŁAD JAKIŚ POD STOŁEM~~?CZY ZBIEK OKOLICZNOŚCI~?JESZCZE MIELIŚMY NADZIEJE W SERBA ŻE URATUJE NAM LEGIE PRZED TOPOREM, ALE PONOWNY BŁĄD ZARZĄDU ŻE WCZASIE WALKI O UTRZYMANIE ZARZĄD POSTANAWIA PODZIĘKOWAĆ TRENEROWI ZA WSPÓŁPRACE, NIKT W BRANŻY SPORTOWEJ KIEDY WISI ZAGROŻENIE NIE PODEJMUJE DECYZJI ZAWSZE PO OSTATNIEJ KOLEJCE!I JAK MA WALCZYĆ CZŁOWIEK O DRUŻYNE KIEDT JUŻ GO NIECHCĄ!~?WYGLĄDA ŻE POLITYKĄ KLUBU NIE EZĄDZI MIODUSKI TYLKO JEGO OTOCZENIE...A IM LEGIA JEST OBOJĘTNA BO W KORPO KASA A NIE WYNIKI...

odpowiedz
gazza - 01.05.2022 / 17:43, *.inetia.pl

Coś czuję że ostatnia kolejka to będzie kolejka cudów...hahahaha
Jak za dawnych lat...:)

odpowiedz
Kamuflaż - 01.05.2022 / 17:20, *.tpnet.pl

Brakuje już tylko zwycięstwa Wisły w derbach, i sraczka opanuje Ł3. Jak liga wyczuje, że można Legie wyrzucić za burtę, to będą cuda wianki w meczach. Zresztą, czy zespół który przegrał 17 spotkań (cała runda) zasługuje na grę w Ekstraklasie?

odpowiedz
Wolfik - 01.05.2022 / 16:52, *.mm.pl

No i Temalica wygrała. A akurat ona kalandarz ostatnich 3 spotkań ma dość łatwy. Zaczyna być ciekawie. A przed nami jeszcze "maczeta party". Jeśli Wisła wygra.... zacznie się sraczka.

Czarny scenariusz zaczyna sie urealniać.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 01.05.2022 / 18:12, *.t-mobile.pl

@Wolfik: Jeszcze prezes tysiąclecia będzie musiał, w ostatniej kolejce wysłać z bojowym zadaniem niejaką Łapówkę do szatni...Legii. Jakich my czasów dożyliśmy...

odpowiedz
nerwosoL - 02.05.2022 / 10:40, *.174.80

@Leśny Dziadek: tamtą Łapówkę to może wysłać co najwyżej do domu spokojnej starości. Teraz szatnię powinni odwiedzić dobrze zbudowani, kulturalni acz stanowczy smutni panowie w garniturach . Może wtedy idea wygrywania spotkań dotarłaby nawet do tych co to po polsku "no habla"

odpowiedz
Olomanolo - 01.05.2022 / 16:43, *.206.230

A Termalica prowadzi 1-0 z Wisłą Płock - o co tu chodzi ??

odpowiedz
Leśny Dziadek - 01.05.2022 / 16:07, *.orange.pl

Najgorsze nie jest to, co się teraz dzieje (chociaż to tragedia), ale myśl o następnym sezonie.
Gdy będzie spadek, wiadomo - katastrofa.
Ale czy inaczej można określić następny sezon w ekstraklasie?
Na jakiej podstawie mamy myśleć pozytywnie?
Przecież z obecnego składu, patrząc bardzo optymistycznie do gry na tym poziomie, W POLSCE, nadaje się może kilku graczy, z obecnych zawodników.
Mentalnie i umiejętnościami, większość tu nie pasuje.
Czyli co? Czekamy na transfery? Na jakie? Skoro majac jeszcze resztki kasy, kupiono graczy, typu Kastarti, czy Charatin, którzy nie wnieśni KOMPLETNIE NIC DO ZESPOŁU.
To na kogo mamy czekać, wydając 1,5 mln. Euro na całe okienko transferowe, wliczając w tę kwotę pensje, prowizje itp.
Ludzie, czas się obudzić i zrozumieć, że jest po wszystkiemu...

odpowiedz
tomciob - 01.05.2022 / 15:51, *.t-mobile.pl

Wygląda na to że Legia usadowi się w dolnej połówce Ekstraklasy na wiele lat. Vuko się nie dziwię. Zrobił swoje a i tak miał odejść ale reszta? Przeciętni piłkarze i tyle

odpowiedz
sisi - 01.05.2022 / 14:57, *.23.102

Dać wolne wkładom 6 dni

odpowiedz
WoLa - 01.05.2022 / 14:50, *.tpnet.pl

Skąd Mioduski wziął tego bramkarza? To jakiś kelner co sobie u nas dorabia? Bo nie wygląda żeby był zawodowym bramkarzem...

odpowiedz
Typer - 01.05.2022 / 13:55, *.play-internet.pl

Slisz. Czy naprawdę ktoś sądzi, że wystawianie na siłę tego słabego piłkarza podniesie jego wartość rynkową. No przecież jest odwrotnie. Każdy znający się na piłce a w sumie to i mający blade pojęcie widzi jaki koń jest. Tylko idiota albo dywersant da za niego dobre pieniądze. Trzeba pogodzić się z faktem , że była to kasa wywalona w błoto. I to jaka kasa.

odpowiedz
zaba285 - 01.05.2022 / 13:10, *.grupaping.pl

obejrzałem wczoraj 2 połówki różnych meczów
1 mecz to 2 połowa w czołówce A-Klasy siedleckiej
2 mecz to 2 połowa meczu ze Stalą
wnioski takie, że poziom identyczny, tylko w A-Klasie mimo wszystko ciekawiej bo były jakiej akcje bramkowe i coś wpadło
dawno nie oglądałem tak kiepskiego meczu na poziomie ekstraklasy, smutno się patrzy na grę naszej (L)

odpowiedz
tomiacab - 01.05.2022 / 12:05, *.centertel.pl

oj tam "coraz mniej kolorowo".. zależy kto co jedł przed obejrzeniem tego gówna

odpowiedz
AAA - 01.05.2022 / 11:43, *.play-internet.pl

Vuko ?
Co?
Artur Boruc!

odpowiedz
Kamuflaż - 01.05.2022 / 12:17, *.tpnet.pl

@AAA: Artur Boruc zabawia właśnie w Turcji, także ma w dupie, to co się tutaj dzieje.

odpowiedz
SzB - 01.05.2022 / 13:49, *.play-internet.pl

@Kamuflaż:
Usprawiedliwiać nie zamierzam, ale co robić, jak został odstawiony już nawet nie na boczny tor, a do zajezdni raczej? W dupie to co się tutaj wyprawia mają już wszyscy- cały zarząd, sztab, "trener" i produkty piłkarskopochodne i tylko z trybun przy tej całej ch....ni niesie się hymn motywacyjny "nie poddawaj się ".... Boruc niby Rejtan ma się rzucić i coś ratować, niby w jaki sposób? Podejrzewam, że po zakończonym sezonie wybije jeszcze sporo gówna i ciekawe rzeczy zaczną wychodzić.

odpowiedz
grzesiek - 01.05.2022 / 14:03, *.centertel.pl

@SzB: wszysxy mysla ze juz gorzej byc nie moze, a owszem moze byc. Jesli sie utrzymamy to w przyszlym sezonie i tak spadniemy bo u nas nie bedzie xhcial grac zaden szanujacy sie pilkarz

odpowiedz
Janek - 01.05.2022 / 11:38, *.play-internet.pl

Pisałem już że Legia to zakładnik własnego sukcesu, jeśli sukcesem można nazwać mistrzostwo 30 czy już teraz 27 ligi Europy. Tak kiedyś powiedział Mioduski że to odróżnia Legię od Lecha, że Legia musi, że jest ogromna presja. Ten sezon to moment w którym trzeba sobie uzmysłowić że mistrzostwo Polski nie jest najważniejsze i miejsce promujące do rozgrywek europejskich jest już sukcesem. Legia powinna budować kadrę od podstaw, lepiej dobierać trenerów, lepiej dobierać piłkarzy. Odnoszę wrażenie że wszystkie transfery Legii z ostatnich lat były tylko po to by uciszyć opinię publiczną, stworzyć pozory że coś się dzieje, że ma przewagę jakościową, a to tylko atrapa.
Legia, stolica, baza kibiców, ładny stadion, marka, największy budżet spośród klubów sportowych w Polsce. Potrzeba trenera z wyższej półki, który również swoją osobą przyciągnie nowych piłkarzy do tego projektu, a nie jakieś wynalazki bez doświadczenia...

odpowiedz
grzesiek - 01.05.2022 / 18:33, *.centertel.pl

@Janek: o to chodzi w tym biznesie , zeby 20 tys kibicow przyszlo zaplacilo stednio 40 czy 50 zł za bilet co daje 1 mln zarobku na czysto a reszta zyskow i strat to juz maly pikuś. To czy Legia ma MP czy nie ma to malo isyotne. Malo ostotne czy zagramy w pucharach. Kasa ma sie zgadzac. Reszta sie nie liczy. Czy karbownika sprzedamy do napoli czy do broghton a co za roznica.

odpowiedz
Lolek - 01.05.2022 / 11:26, *.chello.pl

17 porażek (póki co :/) to jest strasznie dużo... Do tego porażki w pucharach i wyjdzie na to, że oni się przyzwyczaili do tego i nie jest to dla nich problem :/ Ta ekipa powinna zostać przeczyszczona... wprowadzić młodych i ambitnych POLAKÓW i tylko uzupełniać 3-5 obcokrajowcami... Bo obecną droga prowadzi do 1szej ligi :( dramat...

odpowiedz
Pjoter - 01.05.2022 / 11:24, *.play-internet.pl

Ha,stalówce Mielec mieliśmy wsadzić w dupę widelec i co???

odpowiedz
Wołomin NR - 01.05.2022 / 11:20, *.play-internet.pl

Najgorsze w tym, że cały czas wisi widmo spadku z ekstraklapy!!!

odpowiedz
warszawiak1234 - 01.05.2022 / 11:17, *.aster.pl

Nawołuję Was i siebie samego do powściągliwości przed pochopnymi ocenami. Zespół z sierpnia 2021 i zespół z maja 2022 to dwie zupełnie inne drużyny, nawet jeżeli 60% nazwisk pokrywa się na osi czasu. Na obecną sytuację "pracowała Legia" przez ostatnie parę lat. Cieszę się że dożyłem "dekady 2012-2022" kiedy coś znaczyliśmy w kraju i w Europie, a co dalej? Nie odważę się na zaglądnięcie do kryształowej kuli. Trzeba spokoju i mądrych decyzji, potrzeba pieniędzy, pieniędzy i jeszcza raz szczęścia i mądrości. Pamietam różne czasy, np. końcówka lat 70-tych z Deyną w składzie i Strejlauem na ławce trenerskiej. Co roku byliśmy przymierzani do fotela mistrzoweskiego, a kończyło się na 5-6 miejscu. Człowiek był młody i nie miał cierpliwości na ten marazm ale przychodziło się popatrzeć na zagrania Deyny, rajdy Nowaka i fajną atmosferę na Żylecie i na Krytej, a teraz, niby tak "bogato", a okazało się, że mamy gówniany cukierek opakowany w złotko. Ot, takie moje podsumowanie sezonu 2021/22. Zamilknę na długi czas. Pozdrawiam normalsów. Kumatych nie pozdrawiam.

odpowiedz
Sentimento - 01.05.2022 / 12:16, *.centertel.pl

@warszawiak1234: co my niby znaczyliśmy w Europie?

odpowiedz
Mati - 01.05.2022 / 12:53, *.wanadoo.fr

@Sentimento: odpadliśmy z ekipami z Moldawii,Kazachstanu,Luksemburga,Słowacji oraz mieliśmy wyniki takie jak 0-6,1-5,4-8.

odpowiedz
oLaf - 01.05.2022 / 15:09, *.vectranet.pl

@Sentimento: to, k..., że z najlepszą drużyną świata, Realem, zremisowaliśmy 3:3 !!!

NIe czepiaj się, chodzi o to, że w ogóle za Leśnego graliśmy w Europie, teraz nie gramy już nawet w Ekstraklasie... bo to jest zdychanie, nie gra.

Co do Vuko to dziękujcie mu że przyszedł tę padakę reanimować, bo bez niego to byśmy z "złotousytm" MIchniewiczem na bank spadli z ligi.

odpowiedz
artic - 01.05.2022 / 17:00, *.18.86

@warszawiak1234: dokladnie pamietam tamta atmosfere i czasy" jupitery wszystkie cztery" " Januszek Baran po skrzydle lata jak baran" " Nowak Tadeusz to Legii jest prometeusz" " Deyna Kazimierz nie rusz Kazika bo zginiesz" " Adam Toposki najlepszy obronca Polski" "Kusto Mareczek strzeli dzis siedem brameczek"itd .itd .ale rzeczywiscie mimo dobrego skladu bylo 5- 6 miejsce.

odpowiedz
stara szkoła - 01.05.2022 / 11:00, *.chello.pl

Panienki truchtające w mielcu będą teraz odpoczywać 3 dni?

odpowiedz
MarioL - 01.05.2022 / 10:51, *.wanadoo.fr

Niestety czeka nas kilka lat słabych sezonów bez sukcesów. Tak jak tu napisał jeden z kolegów takie jest kilka powodów które się na to składają. Brak trenera,brak dobrych piłkarzy,brak kasy na transfery,brak pracowników w klubie którzy maja jakieś pojęcie o tym wszystkim,właściciel który ma wszystko gdzieś.

odpowiedz
Wolfik - 01.05.2022 / 10:57, *.mm.pl

@MarioL : To wszystko prawda. Na razie jednak radziłbym skupić sie na ostatnich 3 meczach. Zwłaszcza, jak dzis Wisła ogra Cracovie....

odpowiedz
Leśny Dziadek - 01.05.2022 / 12:53, *.orange.pl

@Wolfik: Różne rozwiązania można w obecnej sytuacji brać pod uwagę, ale patrząc na terminarz zespołów, które są niżej, niż Legia, raczej się utrzymamy. Matematycznie można wyliczyć wszystko, ale rozsądek i analiza podpowiada, że zostanimey w ekstraklasie. Jedno jest tu tylko sprzeczne, czy można o tym wszystkim pisać w kontekście rozumu...
Ciężko się pisze o tym wszystkim, już nawet "włosy bolą".....

odpowiedz
MarioL - 01.05.2022 / 13:01, *.wanadoo.fr

@Wolfik: masz racje zostały jeszcze trzy ważne mecze,ale pomyśleć że nie ma co narazie myśleć pozytywnie o najbliższej przyszłości w naszym klubie to jest załamujące.

odpowiedz
Wolfik - 01.05.2022 / 14:46, *.mm.pl

@Leśny Dziadek: @MarioL: Patrząc na kalendarz to nie jest on dla nas korzystny, chociaż oczywiście wszystko (jeszcze) zalezy od nas. Mam nadzieję, że na kimś te 3 punkty wyrwiemy. Niepokojace jest to, że znowu wpadamy w serie porażek, co równiez jakis wpływ na drużynę ma.

Wracając do kalendarza. Najtrudniejsze mecze przed Lubinem. Wisła może się odkuć, ale to zalezy od dzisiejszego derbowego meczu. Podobnie Termalica - dzisiejsza wygrana zapewni jej " oddech" przed kolejnymi meczami a rywali ma jak najbardziej w zasięgu. Summa summarum nie wystarczy nam posiadac 36 punkty. Czy to realne z taka grą???

Prawdą jest to, co napisał Kolega Leśny Dziadek - włosy bolą od samego myślenia o tych scenariuszach i od całej tej sytuacji w jakiej sie znaleźlismy.

odpowiedz
Jeden z piłkarzy. - 01.05.2022 / 10:45, *.wanadoo.fr

Jeszcze 3 mecze i wakacje.

odpowiedz
Wolfik - 01.05.2022 / 10:58, *.mm.pl

@Jeden z piłkarzy.: No. Pozostaje pytanie w której lidze po wakacjach....

odpowiedz
Jeden z piłkarzy - 01.05.2022 / 11:40, *.wanadoo.fr

@Wolfik: a co mnie to obchodzi.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 01.05.2022 / 12:56, *.orange.pl

@Jeden z piłkarzy : "Idź przypudrować nos krasnalowi"...

odpowiedz
100 kilo - 01.05.2022 / 10:14, *.chello.pl

Wszyscy na Ł3! Pełen stadion, nie poddawaj się! Nie szkoda kasy dla qrew. Naprawdę jestem ciekaw jak podziękujemy za sezon

odpowiedz
Kibic - 01.05.2022 / 09:53, *.net.pl

Mieliśmy stać się klubem, coś w rodzaju FC Kopenhaga w Danii czy Anderlecht w Belgii albo Dinamo w Chorwacji a będziemy walczyć o utrzymanie będąc średniakiem " ekstraklasy ".

odpowiedz
Serek - 01.05.2022 / 09:45, *.t-mobile.pl

Wypier...lić wszystkich z klubu WSZYSTKICH !!! I zacząć budować od nowa. Slisz i Rosołek to chyba sami powinni zdać sobie sprawę jacy są słabi i powinni odejść.

odpowiedz
jasio865 - 01.05.2022 / 09:40, *.play-internet.pl

Miodek!!!!szkoda słów!!!MEGA KOMPROMITACJA!!!czy widzisz czy nie bardzo??!!

odpowiedz
Przemek - 01.05.2022 / 09:29, *.chello.pl

Coraz mniej kolorowo ? Zdejmijcie różowe okulary... To jest Wstyd , żenada , kompromitacja, nie wracajcie do Warszawy !

odpowiedz
fuhvn - 01.05.2022 / 08:55, *.vectranet.pl

mioduski idz do kulczyka zostaw LEGIEw spokoju i te wlosy rozprostuj brak tlenu

odpowiedz
gazza - 01.05.2022 / 08:53, *.inetia.pl

Do tej zgrai nieudaczników potrzebny jest trener z twardą ręką - coś w rodzaju Dragomira Okuki którego serdecznie pozdrawiam !

odpowiedz
peru123 - 01.05.2022 / 08:50, *.plus.pl

Walczyć, trenować, ale jesteśmy mocni w tym roku, a władze klubu celowały..... napiszę za Hadajem : Miodeeek, Kur..... A obudź się pacanie!!!!!!

odpowiedz
Hd - 01.05.2022 / 07:26, *.centertel.pl

Niczym nie wyróżniający się Niemiec przyjdzie i będzie odbudowywał drużynę przez kolejne 4 lata zgarniając gigantyczną kasę by doprowadzić ich do pierwszej tróki w tabeli... Brawo k. rwa już mi lepiej!

odpowiedz
Gieniu - 01.05.2022 / 09:20, *.as13285.net

@Hd: pamiętaj że ona zrobiła z Pogoni drużynę która liczy się w walce o.mistrzostwo a wcześniej była to drużyna która cieszyła się z awansu do 8 tak więc gościu ma potencjał kolejną rzeczą jest to że każdego gwiazdorska któremu nie chce się pracować i oddawać serducha szybciutko wyrzuci z drużyny wolę gomktory ma szacunek u zawodników niż Vuko którego szanuje ale to bardziej kolega niż trener

odpowiedz
Darek - 01.05.2022 / 09:34, *.chello.pl

@Gieniu: To nowy trener będzie miał problem bo u nas nikomu nie chce się pracować a tym bardziej zostawić serducha.I co wtedy?Kim będzie grał nowy trener?
Piłkarzyki zwolnią go jak każdego.Za rok już tu nie będzie Runjaica.Pozostanie tylko wieloletni kontrakt,który trzeba będzie płacić.I stado przepłacanych gamoni.

odpowiedz
loco - 01.05.2022 / 07:09, *.tpnet.pl

Wszystko się ponownie zaczęło pie...olić w momencie ogłoszenia odejścia Vuko i zastąpienia go tym niemówiącym po polsku niemcem z Pogoni. Gratulacje dla zarządu.

odpowiedz
Pawelec - 01.05.2022 / 07:04, *.t-mobile.pl

Zastanawia mnie tylko po co zielu pchał się na tę funkcję pewnie dla kasy bo przy łóżku nie zrobi kariery a i jemu się oberwie zawodników średniej klasy nie ma za darmo a na w miarę ogarniętych potrzeba jest parę dobrych euro więc cieniutko to widzę bo na to co teraz zostało chodzi o wkłady do koszulek to żal patrzeć

odpowiedz
Uza(L) eżniony - 01.05.2022 / 06:30, *.centertel.pl

Patałachy gracie jak w okręgówce to powinniście zarabiać jak w okręgówce... Oddajcie Rolexy. WSTYD i hańba!

odpowiedz
Zły - 01.05.2022 / 05:35, *.jmdi.pl

Wczoraj zaprezentowali poziom z Orlika, na którym byłem na meczu syna...różnica była tylko taka, że dzieciaki mają po 10 lat...LEGIA GRAĆ...q.wa mać!

odpowiedz
Tomi(L) - 01.05.2022 / 05:17, *.jmdi.pl

Płacić wkładom proporcjonalnie do wyników! To może w końcu zaczęli by się starać i choć trochę grać. Dramatu ciąg dalszy...ŻENADA!

odpowiedz
filand - 01.05.2022 / 05:09, *.t-mobile.pl

A tymczasem Luquinhas podaje do Patryka Klimali i Gabriel Słonina wyciąga piłkę z siatki. CHI vs RBNY gra w 10 - ciu po Czerwonej kartce dla Raphael Czichos...
Ostro na 10 minut przed końcem....Wynik 1:1...

odpowiedz
filand - 01.05.2022 / 05:18, *.t-mobile.pl

@filand:
Klimala na 2:1...CHI gra w 9...Klimala z karnego zmylił Słonina...
Sędzia meczu to inny temat.

odpowiedz
filand - 01.05.2022 / 05:26, *.t-mobile.pl

@filand:
Niezgoda‽ słabiutko...można zapomnieć.

odpowiedz
Dedi - 01.05.2022 / 01:07, *.plus.pl

Słownie Siedemnaście PORAŻEK ... Upadliśmy na dno, utrzymanie nie powinno zadawalać naszych panienek. To jest LEGIA biorą sporą kase na miesiąc mają wypchane portfele to mają zapie.....c o każdy centymetr boiska. Nie mamy nawet pół dobrego zawodnika.. jakieś tam umiejętności ma jedynie Josue . Tego nie da się oglądać.. mamy skład gorszy od Stali. Legia stała się zespołem na którym takie Kluby jak Stal będą sobię notowały trzy punkty po serii słabych wyników.

odpowiedz
xxc - 01.05.2022 / 00:07, *.35.29

Strebinger - gosciu, który miał zapewnic spokoj w bramce poprzez swoje doswiadczenie. To z takim doswiadczeniem i z pewnoscią siebie wolę w bramce widzieć: misztę, tobiasza, czy kochalskiego. każdy z nich gorszy nie będzie, a jest szansa, że może bedzie lepszy (rozwinie sie, bo jak na razie to rozwija sie recznik) i da sie sprzedać (via majecki)
Quo vadis, Legio?

odpowiedz
Korek - 01.05.2022 / 00:18, *.chello.pl

@xxc: Wskazany przez Ciebie piłkarz był trzecim (!) bramkarzem swojego b. macierzystego klubu. Czego się więc spodziewałeś po jego grze w naszej drużynie?
Legia, prostą miodową ścieżką zmierz ku klasycznej przeciętności, podobnie jak Jej nieprzewidywalny właściciel.

odpowiedz
Arek - 30.04.2022 / 23:53, *.tpnet.pl

Niech to się już skończy, bo patrzy się na to coraz gorzej.

odpowiedz
olek - 30.04.2022 / 23:36, *.chello.pl

Macie swojego Vuko,jest taki sam jak piłkarze.Krótko mówić słabi piłkarze i słaby trener.90% piłkarzy powinno odejść po sezonie.Wszołek i może jeszz=cze ze trzech warto zatrzymać,reszta do wymiany.Tylko kto to zrobi? bo nie Mioduski .

odpowiedz
boski fucković - 30.04.2022 / 23:23, *.orange.pl

1 ligo nadchodzimy :-D

odpowiedz
Żyrardów - 30.04.2022 / 23:19, *.play-internet.pl

Masakra
Coś z tymi odpowiedzialnymi za młodych jest nie tak ...Może są po znajomości
Tomasiewicz Sitek Zyro graja ...na tle gwiazd Legijnych błyszczą
My mamy Rosolka Skibickiego
Qwa

odpowiedz
xxc - 01.05.2022 / 00:20, *.35.29

@Żyrardów : nie ma tez juz walukiewicza (choc od dawna), czy chocby mosora, ktory w piascie gra solidnie - za to masz ogrodek dzialkowy (rose), ikea'e (johansson), czy hanne barbere (abu hanna). za chwile nie bedziesz mial jeszcze włodarczyka - za to dostaniesz ogryzek za free z mega kontraktem i prowizja dla menago. tu nie chodzi o wynik sportowy, a finansowy (ale ten w skali globalnej).

sekcja pilkarska dlugi, sekcje tenisa bo perstyktywistyczna pozyskana przez legie, odsprzedana za 5 tysi firmie "corce" (tylko donos kibicow, ukrocil szwindel, bo miasto nie bylo w stanie tego wykryc - a ile takich jeszcze jest?).

jedna sekcja padnie, inna zrobi dlug, kolejna wygeneruje zysk. pierzemy pierzemy, ale makroekonomicznie jest na plus. czym sie przejmujesz? bussines is bussines!

odpowiedz
Yeti - 30.04.2022 / 23:19, *.play-internet.pl

Legia to zbieranina szmaciarzy z róznych stron świata z dodatkiem kilku piłkarzy, którzy mogli by pokazać więcej, gdyby nie beznadziejna reszta. Generalnie sytuacja w Legii jest fatalna, a Mioduski za to gdzie doprowadził Legię zasługuje na porządny oklep.

odpowiedz
Mr Martini - 30.04.2022 / 23:09, *.orange.pl

17 porażka w sezonie. A teraz czekam, po porażce że Stałą, jak któryś powie że przegrali bo mieli pecha. 17 raz w sezonie mieli pecha. Jacek Zieliński, powiedział niedawno,że Legii potrzebnych jest czterech nowych piłkarzy do szczęścia. A ja uważam zupełnie odwrotnie. Mamy może czterech piłkarzy, którzy potrafią grać. A reszta, sami dyletanci. I jeszcze jedno. Mioduski, jak uważasz, że jesteś super, to dziś była 17 porażka w sezonie. Rozumiesz to? Chyba nie?! A w następnym spotkaniu z Górnikiem nasz "wspaniały" trener, wstawi naszego " wspaniałego" Mateusza Witeske, filar obrony. I jeszcze poproszę Artura Boruca, .może komuś wypali "z dyńki".

odpowiedz
Witamina1916 - 30.04.2022 / 23:04, *.plus.pl

Zaczne od nowa obstawiać mecze Legii , tylko z tą różnicą że na rywala , 17 porażek gdzie większość przeciwników kurs koło 3.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 30.04.2022 / 23:02, *.orange.pl

Naszego ukochanego klubu już nie ma, tylko niektórzy jeszcze tego nie widzą...

odpowiedz
eLka - 30.04.2022 / 23:01, *.mm.pl

Przez ciebie, ty Pudlu jeden ty, staliśmy się pośmiewiskiem w całej Polsce.
Nie spadnieny tylko dlatego, że się znalazło kilka drużyn jeszcze gorszych, choć trudno w to uwierzyć.

odpowiedz
Zielu - 30.04.2022 / 22:51, *.centertel.pl

Jeżeli jedynym sposobem na pozbycie sie tego szkodnika z Legii i tej bandy przebierańców miał by być spadek to ja jestem za

odpowiedz
On - 30.04.2022 / 22:59, *.versanet.de

@Zielu: I ja jestem za

odpowiedz
Johny Mc Kayne - 01.05.2022 / 00:43, *.vectranet.pl

@Zielu: Jeśli spadek dał by gwarancję, że Mioduski odpuszcza to tak.

odpowiedz
WITAMY PRAWIE MISTRZA POLSKI NA Ł-3 - 30.04.2022 / 22:50, *.com.pl

TYLKO ŻEBY NIE TE - 17 TO BYŁOBY MISTRZOSTWO .

odpowiedz
Czarny76 - 30.04.2022 / 22:49, *..

Ma ktoś wtyki w Fortunie?Jestem ciekaw jakie wygrane padły dzisiaj bo coś mi tu śmierdzi…

odpowiedz
Kalbar - 30.04.2022 / 22:46, *.autocom.pl

Piłkarzyki wsrydu nie macie!!!
Bez ambicji i honoru.

odpowiedz
Ale guuuuuuvno - 30.04.2022 / 22:44, *.164.82

Jak cudem się utrzymamy to po Vućko trenerem powinien być ktoś kto potrafi rzeźbić w gównie. Już wiadomo że kilku odejdzie, kilku spier...li a jeszcze kilku skończą się kontrakty. To co zostanie to będzie poziom rezerw a już wiadomo że dług jest większy niż wszystkich pozostałych drużynek razem wziętych i kasy na transfery nie będzie. Już jest tragicznie a może być tylko gorzej. Przy wylokowanym debilu jest to nieuniknione.

odpowiedz
Cegiełka - 30.04.2022 / 22:43, *.t-mobile.pl

17 porażka w sezonie. Z sezonu na sezon widać było, że piłkarsko staczamy się po równi pochyłej. Najbliższe lata będziemy się tułać w okolicach 7-8 miejsca w tej jednej z najsłabszych Ekstraklas w Europie.

odpowiedz
Marce(L)i - 01.05.2022 / 05:52, *.t-mobile.pl

@Cegiełka: A którą ligę masz na myśli?

odpowiedz
JACUNHO - 30.04.2022 / 22:41, *.net.pl

Jest dno i bagno to mało powiedziane. Wiadomo to jest sport i może każdemu się coś złego przytrafić, ale siedemnaście razy(Jak narazie) ? Dostaliśmy niezłego kopa za wyśmiewane się z innych tego typu drużyn. Tą patologia w polskiej lidze musi się jak najszybciej skończyć bo inaczej to na długi czas zostaniemy pośmiewiskiem Europy, chociaż mam obawy że już to nastąpiło.
Co do meczu. Chyba nic, bo nie zostało już nic dobrego. W każdym aspekcie funkcjonowania naszego klubu nic po prostu nie działa. Ani na boisku ,ani w zarządzaniu, ani w prowadzeniu zespołu.
W takim meczu z tak słabym przeciwnikiem ,jak nie można dac szansy wyróżniającemu się zawodnikowi rezerw jakim jest Strzałek. Nie twierdzę że jest to nasz zbawca, ale skoro za cztery kolejki żegnamy super strzelca Thomasa to czy nie lepiej sprawdzić takich młodych zawodników w kończącym się dramatycznym sezonie, bo i tak nic już więcej nie wskóramy, a nie jestem pewien czy występ tego młodzik byłby gorszy od tego co nam zaprezentowali dziś nominalni napastnicy wkurzajacy nas przez cały sezon
Trener który miał wprowadzać młodych nie zaryzykował dziś po raz który i mam do niego o to wielki żal.

odpowiedz
L - 30.04.2022 / 22:39, *.tpnet.pl

Obawiam się że przyszły sezon nic nowego nie wniesie z przeciętniaka staliśmy się miernotami a na wzmocnienia brak kasy, a tu trzeba połowę składu wyj...ać i naprawdę się wzmocnić wartościowymi graczami a loczek raczej nie kwapi się do zakupów najchętniej weźmie byle kogo aby był za darmo zresztą ostatnimi czasy taka jest polityka w klubie wszystkich byleby nie trzeba zawiele wydać a najchętniej za darmo, i niestety mamy to co mamy kolejny szrot w lidz

odpowiedz
jurand - 30.04.2022 / 22:31, *.plus.pl

dno dnem, ale sędzia lasyk to też artysta, ostatnie starcie przy linii bocznej, kiedy nasz został kopnięty przez stalowca i co nic nawet nie dał żółtej kartki.

odpowiedz
Michał - 30.04.2022 / 22:31, *.plus.pl

17 porażek....no i dobra. Jeszcze trochę czasu jest na zostanie w lidze

odpowiedz
Jacuś Magiera - 30.04.2022 / 22:28, *.centertel.pl

Uważam, że bez Mioduskiego, obecnie byśmy byli w 4 lidze...

odpowiedz
Staszek Lewy - 30.04.2022 / 22:29, *.chello.pl

@Jacuś Magiera: Magiera wróć

odpowiedz
Robert - 30.04.2022 / 22:27, *.orange.pl

Pora na podsumowania? Rekordów i ewenementów to jest nieco w tym sezonie. Porażka 2. bramkami w 11 na 10, seria Gołąbka, ale też wyeliminowanie Slavii i Bodo/ Glimt, które tak daleko zaszły w pucharach, wygrana z Leicester, które może Puchar Konfederacji zdobyć, śrubowanie negatywnego rekordu w Superpucharze, mieliśmy też trenera, który wszedł na mundial. Pokonaliśmy 5 przeciwników w pucharach europejskich (sic!) w takim położeniu.

odpowiedz
Malypso - 30.04.2022 / 22:26, *.centertel.pl

Legia powinna wykupić Śpiączkę i Roginicia z Podbeskidzia, to są piłkarze na europejskie puchary, a nie te Pekhardty, Borucem, Brychcze...

odpowiedz
Dżony79 - 30.04.2022 / 22:28, *.chello.pl

@Malypso: Zgadzam się, przynajmniej byśmy jakoś grali a nie

odpowiedz
PLK - 30.04.2022 / 23:07, *.cyfrowypolsat.pl

@Malypso: a co ci Brychczy zawinił, głombie?!!!

odpowiedz
Witamy Mistrza Polski w Warszawie - 30.04.2022 / 22:25, *.com.pl

W końcu to przecież tylko 17 -ty wpierdziel w Sezonie .

odpowiedz
paw_pawela - 30.04.2022 / 22:25, *.telkab.pl

wyłączyłem TV przed ostatnim gwizdkiem...chyba po raz pierwszy, coś straciłem?

odpowiedz
mietowy - 30.04.2022 / 22:24, *.aster.pl

do Zibi tak Masz racje trudo sie z Toba niezgodzic

odpowiedz
Zibi - 30.04.2022 / 22:37, *.t-mobile.pl

@mietowy: Dodatkowo napiszę zobacz na zagranicznych ligach tam na 1 pozycję jest 3 graczy i oni walczą miedzy sobą kto będzie grał w podstawowej 11 tam nie ma żadnego kombinowania i sentymentów a u nas jest kilku grajków co rządzą klubem. Proponuję obejrzeć z Czesiem ostatnią odprawę przed Piastem po którym został zwolniony. Jak się u nas nawet dobry grajek trafi to go tak ugoszcza w nocnych klubach koledzy z drużyny że po kilku imprezach chłop zapomni jak się gra. Dodatkowo gratuluję tym co za słabe wyniki naje bali akurat 2 najlepszym graczom Luki oraz Emrelii zamiast porozmawiać z tymi co naprawdę Kary rozdają.

odpowiedz
Sebo(L) - 30.04.2022 / 22:23, *.vectranet.pl

Legia przegrała całą jedną rundę!! Tego jeszcze w historii klubu z Łazienkowskiej nie było. To jest najgorsza drużyna Legii jak kiedykolwiek grała na boiskach na najwyższym szczeblu rozgrywek. Wstyd i hańba!! Won! Precz! Wy.ierdalać!!!!

odpowiedz
Wolfik - 30.04.2022 / 22:29, *.mm.pl

@Sebo(L) : Cóż, sezon "historyczny" jakby nie było. Niestety w tej druzynie nie ma "ikry". Nie wydziałam ani przez chwile woli i determninacji by ugrac chocby remis. Jesli jutro Craxa nie wygra...będzie sraczka do ostatniego gwizdka.

odpowiedz
Cyniek - 30.04.2022 / 22:22, *.weserve.nl

To jest polityka klubu ogłosić całej Polsce że będzie zmiana trenera że żegna się z piłkarzami odpowiedzmy sobie szczerze kto z nas miał by motywację do pracy wiedząc że za dwa czy trzy tygodnie z niej wyleci

odpowiedz
Zmiana prezesa - 30.04.2022 / 22:21, *.chello.pl

Niektórzy tu co po niektórzy są naprawde chorzy żę chcą dymisji prezesa Mioduskiego, patrząc z perspektywy czasu jest to nasz najlepszy trener, przynajmniej nie ma żadnych dziwnych piłkarzy i zmian trenerów co chwile, tak jak za Leśnego czy ITI także co poniektórym zalecam meliske na noc, i przespanie się z takimi dziwnymi myślami. Problemem w klubie są tylko kibice tacy jak wy którzy nie są z drużyną na dobre i złe. LEGIA NA ZAWSZE! AUU!

odpowiedz
Dor Jan - 30.04.2022 / 22:26, *.chello.pl

@Zmiana prezesa: walnij sie w łeb gościu

odpowiedz
Wolfik - 30.04.2022 / 22:20, *.mm.pl

Trzy tygodnie temu pisałem, że mamy ciężki kalendarz i jesli nie wygramy z Piastem może być niewesoło. A Kolega Po(L)ubiony pisał, że możemy nie zdobyć do końca sezonu nawet punktu, co przy wiadomych rywalach nie jest wcale takie nieprawdopodobne.

Sama ocenu meczu: dno i wodorosty. Cały sezon to samo: tracimy szybko gola i nie zdobywamy punktu. W meczu w Mielcu, niestety nie widziałem też WOLI wywiezienia choćby remisu.

Cóż, trzeba trzymac mocno kciuki by Cracovia jutro wyggrała "maczeta party".

Mówiło się, że wygrywamy mistrzostwa słabościa rywali. Tym razem jesli się utrzymamy to również słabościa naszych rywali.

odpowiedz
Sebo(L) - 30.04.2022 / 22:32, *.vectranet.pl

@Wolfik: i pomyśleć, że co niektórzy widzieli już Legię walczącą o... 4 miejsce i Ligę Konferncji!! A przecież ja pisałemnie nie raz i nie dwa, że będziemy rozpaczliwie bronić się przed spadkiem do samego końca i w rzeczy samej dzieje się to właśnie w chwili obecnej...

odpowiedz
Murarz - 30.04.2022 / 22:18, *.tpnet.pl

Obudź się Legio ma ....... bo inaczej sięgniesz dna. Czas na zmiany.

odpowiedz
KIBIUC - 30.04.2022 / 22:18, *.centertel.pl

Brawo Legia!!!!

odpowiedz
Michał - 30.04.2022 / 22:17, *.plus.pl

No i dobra. Jeszcze zdążymy spaść z ligi takimi Sliszami Lopezami Pekhartami i Charatinami czy Rosół kami. Pozdrawiamy wszystkich Legionistów i Legionistki. I tylko szkoda Artura Jędzy Josue i Wszolka i Kapustki

odpowiedz
Raf - 30.04.2022 / 22:17, *.orange.pl

Trzeba mieć charakter, trenera. Lechia np. ma cienkich graczy, a jest 4-ta, trener robi co trzeba tam chyba.

odpowiedz
L - 30.04.2022 / 22:16, *.176.255

Dobrze, że dostajemy tak w p.zdę, może skłoni to wszystkich w klubie do poważniejszych zmian, albo chociaż poważniejszych transferów, bo idę o zakład, że jakbyśmy te mecze wygrywali, nieważne w jakim stylu, to by ktoś jeszcze pomyślał, że w zasadzie trzeba tylko kilku wzmocnień głównie za tych co odejdą. A tu chvj, a konkretniej, w chvj. Tylu nowych piłkarzy potrzeba.

odpowiedz
Kiedy Planowany jest Przyjazd Gwiazd Legii z Mielca do Warszawy ? :D - 30.04.2022 / 22:13, *.com.pl

9 Meczy bez wygranej Stali na kogo jak kogo mogli liczyć na przełamanie jak nie na Legię . Znów zapowiada się huczne przywitanie Mistrzów w Warszawie .

odpowiedz
Bemowo - 30.04.2022 / 22:13, *.chello.pl

Przypomnijmy - mówimy o Mistrzu Polski oraz klubie z najwyższym budżetem w krajowej piłce. Serio?

odpowiedz
Jerry - 30.04.2022 / 22:13, *.orange.pl

Jedyne co martwi, że możemy skończyć sezon z 20 porażkami.

odpowiedz
Olo - 02.05.2022 / 07:18, *.chello.pl

@Jerry: To jest jedyne co Cię martwi? :D

odpowiedz
Romus - 30.04.2022 / 22:12, *.orange.pl

To jest wręcz niewiarygodne jak Mioduski zniszczył ten klub.
Nie chce źle wróżyć ale nadchodzą ciężkie czasy.

odpowiedz
Levinho. Onet. Pl - 30.04.2022 / 22:28, *.orange.pl

@Romus: Jesteśmy świadkami totalnego upadku.... Masz rację, to jest niewiarygodne co zrobił niejaki Mioduski...Nie mam sił cokolwiek pisać więcej....

odpowiedz
Szpic - 30.04.2022 / 22:11, *.chello.pl

Jeszcze ktoś ma jakieś wątpliwości co do obecnego "trenera" Legii?

odpowiedz
O co Wam chodzi? - 30.04.2022 / 22:11, *.centertel.pl

Każdy inny wynik byłby niespodzianką...

Oglądacie mecze Legii od wczoraj?

odpowiedz
KaroL - 30.04.2022 / 22:10, *.chello.pl

Ambitny trener ambitne grajki odkąd przyszedł pinokio to i tak nic lepiej nie gramy on niema żadnego pojęcia o taktyce jakiej kolwiek uniego jest tylko walka i sprawiedliwość na treningach ktoś źle zagra to znika na kilka męczy a później powrót i znowu w kółko to samo oprócz rosołu on cały czas gra. Jest verbic w składzie później dwa mecze niema go w ataku raz Lopes raz drewno pehart i rosół i na wielu pozycjach tak jest.

odpowiedz
mietowy - 30.04.2022 / 22:09, *.aster.pl

do Zibi oni juz w meczu a radomiakiem w pierwszej rundzie zasygnalizowali ze lige rozloza

odpowiedz
Zibi - 30.04.2022 / 22:20, *.t-mobile.pl

@mietowy: Mioduski jest winny tej sytuacji ale piłkarze mają swoje za pazurkami. Ale po kolei Trener musi mieć 100% zaufania i poparcia a nie tak jak u nas piłkarzyki zwalniają trenera jak od nich za dużo wymaga. Tak został zwolniony Vuko, Jacek Magiera czy Michniewicz i wielu innych. Druga sprawa Nawet jak Vuko ma nie trenować po zakończeniu sezonu to takie informacje się nie udziela 8 meczów przed końcem sezonu bo gwiazdeczki w du.. mają trenera a co on im może zrobić i to jest poziom podstawówki w zarządzaniu klubem. Brak nowych obrońców oraz pozbycie się tych co od środka psują drużynę wiadomo o kogo chodzi.

odpowiedz
Zibi - 30.04.2022 / 22:09, *.t-mobile.pl

Seria zwyciestw Legii była jak Jędrzejczyk nie grał. Jak gra w ciemno można obstawiać porażkę Legii. Trzeba naprawdę mocno przewietrzyć szatnię z starych kombinatorów. Obejrzeć dokładnie co Arturek robił podczas straconej dziś pierwszej bramki.

odpowiedz
ZenekL3 - 30.04.2022 / 22:08, *.chello.pl

A czego tu oczekiwać? Rosołek, Lopez, Slisz, Sokołowski, Sztebinger, Wukowicz to jest zbiór piłkarzy i trenerów pierwszoligowych. W przyszłym sezonie będzie bardzo ciężko wychylić ponad 10-tą pozycję, bo w tym raczej sie utrzymamy, za duża konkurencja do spadku. Szczerze mówiąc dziś gra wyglądała tak samo jak za Michniewicza. Kręcimy się w kółko.

odpowiedz
Robin(L) - 30.04.2022 / 22:07, *.t-mobile.pl

Dziadów akt kolejny. Te miernoty piłkarskie to brak słów by skomentować ich popisy. Kolejny mecz kopania się po czołach. A za chwilę w wywiadach usłyszymy ze znowu po raz kolejny nie zasłużyli na przegrana mieli wszystko pod kontrolą ale pech nic nie wpadało i inne bzdury. W dupie nas wszystkich mają i tyle.
DNO DNO I JESZCZE RAZ DNO KOLEJNY REKORD 17 PORAŻEK MAJĄ TALENT PSEUDO KOPACZE.
LEGIA TO MY!!!!!!!
A wy miernoty piłkarskie wypier.....

odpowiedz
Arek - 30.04.2022 / 22:07, *.t-mobile.pl

Gdzie sonda oceń Pinokio ??

odpowiedz
Beck - 30.04.2022 / 22:06, *.t-mobile.pl

Zostały trzy kolejki.Zdobędą realnie jeszcze jeden punkt.Może wystarczy.

odpowiedz
Darek - 30.04.2022 / 22:06, *.tpnet.pl

Kiedyś były trzy zmiany w meczu i drużyna potrafiła biegać po 120 kilometrów. Dzisiaj mamy pięć zmian i drużyna biega 108 kilometrów. To jest kpina.
Za ryj ich bo spadniemy.

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!! - 30.04.2022 / 22:05, *.btcentralplus.com

Nie poddawaj sie, la la la la la.........

odpowiedz
Jerry - 30.04.2022 / 22:05, *.orange.pl

No bywa.
Utrzymanie już sobie i tak zapewniliśmy. Wisła ma do nas aż 7 punktów straty. Nie odrobi tego. Za mało czasu.
Nie ma takiej możliwości żeby spaść.
Następny sezon będzie na pewno lepszy. Zobaczycie.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 30.04.2022 / 22:07, *.t-mobile.pl

@Jerry: Zmień lekarza, obecny Cię oszukuje...

odpowiedz
FI(L)IP - 30.04.2022 / 22:10, *..

@Jerry: Jak Wisła wygra derby Krakowa, to już nie będzie tak kolorowo. Nie widzę, żeby komuś nie zależało na wygranej z Legią, a z innymi kandydatami do spadku i owszem. Gramy jeszcze m. in. z Jagiellonią, która też walczy o życie. Ja bym nie był taki pewien, że zostaniemy w lidze.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 30.04.2022 / 22:19, *.aster.pl

@FI(L)IP: Bruk-Bet ma korzystny kalendarz. I Pieniądze. Jeśli jutro wygra z Wisłą Płock, a Craxa przegra, zrobi się naprawdę gorąco. Bo my, możemy już nie zdobyć punktu.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 30.04.2022 / 22:04, *.aster.pl

Wygląda na to, że Vukovic sabotuje ostatnie mecze. Wy....ć go natychmiast, Inaki gorzej nie pokieruje. Będzie wesoło, bo możemy polecieć razem z Zagłębiem.

odpowiedz
kibic - 30.04.2022 / 22:03, *.chello.pl

Dajcie im podwyżki należą się za dobrą grę szmaciarze won z LEGII

odpowiedz
mietowy - 30.04.2022 / 22:02, *.aster.pl

ja po prostu tego nie ogarniam jak mozna sie stoczyc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
Zibi - 30.04.2022 / 22:04, *.t-mobile.pl

@mietowy: można kasa się zgadza

odpowiedz
Kamuflaż - 30.04.2022 / 22:02, *.tpnet.pl

Trzeba to napisać: WYNOCHA DO 1 LIGI! zespół z 17 porażkami, nie zasługuje na grę w Ekstraklasie.

odpowiedz
KaroL - 30.04.2022 / 22:01, *.chello.pl

Pinokio wyjdzie i powie ze Boruc jest winny albo wyślę na konferencję Pana Dowhana

odpowiedz
Piotrek - 30.04.2022 / 22:01, *.gigainternet.pl

Runjaic chyba przedłuży kontrakt z Pogonia jak na to patrzy. Nie wiem czy on jest w stanie cokolwiek ulepić z tego gówna, chyba że wraz z nim przyjdzie conajmniej 11 nowych zawodnikow.

odpowiedz
Borys-69 - 30.04.2022 / 22:01, *.chello.pl

To już jest dno,jak można tak grać

odpowiedz
Ja - 30.04.2022 / 22:00, *.icpnet.pl

Jeszcze nie dawno pisaliście tu pucharach ?smialismy sie Lecha w tamtym roku teraz mamy wiecej porażek i nie pewne utrzymanie

odpowiedz
WO(L)A - 30.04.2022 / 22:00, *.vectranet.pl

Banda nieudaczników - precz z Legii ,nie da się na was patrzeć !!!!

odpowiedz
lucho_83 - 30.04.2022 / 22:00, *.chello.pl

Rok temu było mistrzostwo, teraz bronimy się przed spadkiem....17 porażka!!!! Qrwa Mać!!!!!!!!

odpowiedz
Mifito - 30.04.2022 / 21:59, *.jmdi.pl

Po prostu mają charakter chłopaki

odpowiedz
grzesiek - 30.04.2022 / 21:59, *.centertel.pl

Miodka trzeba wywalic a nie pilkarzy. Jak zaczeli grac lepiej to znowu zmiana trenera. Jak to mialo na nich wplynac dobrze.????

odpowiedz
lolo - 30.04.2022 / 21:59, *.plus.pl

wstyd, żenada i banda nieudaczników! Idź już Vuković stąd, żegnamy! I weź Rosołka i Slisza analfabeto piłkarski!

odpowiedz
.... - 30.04.2022 / 21:57, *.play-internet.pl

Choć ciężki jest czas
Mioduski gnebi ciągle nas
Obiecuję góry i zloto
A My idziemy w Las.
Speedy kastrat jest wśród nas
Cała Europa boi się nas.

odpowiedz
Lisek - 30.04.2022 / 21:57, *.tpnet.pl

ile jeszcze kompromitacji bedzie w tym roku ?? wszyscy nas robia jak sie da

odpowiedz
Tym - 30.04.2022 / 21:57, *.centertel.pl

Jedzą to porażka rosołek następca rasiaka drewno po co wpuszcza prharda nie lepiej już dać szansę wlodrczykowi masakra ciekawe czy kudłaty zadowolony jest ze swoich transferów

odpowiedz
M@c - 30.04.2022 / 21:57, *.chello.pl

Ta cała drużyna to mafia.... Piłkarzyki sprzedawczyki...

odpowiedz
mietowy - 30.04.2022 / 21:57, *.aster.pl

dno dno dno i tu nie ma co mowic o tej druzynie kopaczy

odpowiedz
Vuko von - 30.04.2022 / 21:55, *.centertel.pl

JAKIE TO JEST DNOOOOOO

odpowiedz
Yyyy - 30.04.2022 / 21:55, *.chello.pl

Te śmiecie piłkarskie. Wywalić cały ten szrot

odpowiedz