Joel Abu Hanna - fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

Abu Hanna: Ciężko znaleźć odpowiednie słowa

źródło: Legia.com

- Trudno powiedzieć cokolwiek o meczu. Nie ułożył się tak jak chcieliśmy, tak jak się spodziewaliśmy. Ciężko znaleźć teraz odpowiednie słowa. Musimy się z tym przespać i dobrze przeanalizować na początku nowego tygodnia - powiedział po meczu ze Stalą Mielec Joel Abu Hanna.

- Straciliśmy dwa podobne gole. Wiedzieliśmy, że mają wysokich zawodników. Powinniśmy się lepiej bronić. Muszę obejrzeć te bramki jeszcze raz, aby wyrobić sobie opinię. Mieliśmy całą drugą połowę, by odwrócić wynik meczu i tego nie zrobiliśmy.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (9)

+dodaj komentarz
Szymon - 01.05.2022 / 16:47, *.chello.pl

Brakuje w tej wypowiedzi aby wszyscy na Górnik walili

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 01.05.2022 / 15:18, *.play-internet.pl

Ja prdl,kopiuj wklej z poprzednich wywiadów po porażkach.Po co oni się wogóle produkują na tych konferencjach......Mam wrażenie,że nikt,ani trener,ani piłkarze nie oglądają tych meczy,w których uczestniczą,albo mają nas (co bardziej prawdopodobne) za idiotów,którzy bardziej wierzą ich słowom,niż własnym oczom.A Wy,drodzy bracia po szalu tak dajecie się wodzić za nos i z niczym nie podpartą nadzieją na lepszą grę chodzicie na mecze i ładujecie hajsy Mioduskiemu,który m.in.dzięki temu ma z czego płacić pensje tym,co was mają za idiotów.Brawo panowie,brawo.

odpowiedz
Wolfik - 01.05.2022 / 10:54, *.mm.pl

Chłopie, analizuj sobie co chcesz, najlepiej z dala od Warszawy i Legii.

Aż strach pomyśleć, jakie mogą byc przemyslenia po meczu z Górnikiem...

odpowiedz
bizon - 01.05.2022 / 09:48, *.orange.pl

"Musimy się z tym przespać i dobrze przeanalizować na początku nowego tygodnia" - powiedział po meczu ze Stalą Mielec Joel Abu Hanna.

Wy już tak cały sezon przespaliście... Zlepek przypadkowych piłkarzy. Ale jak ma to wyglądać inaczej, jak np. taki Verbić wpadł tu tylko na chwilę? Potrzebował treningu i ligowego grania, a przy tym kaska leci... Pekhart myślami też gdzieś indziej. Za to, to co wyprawia blok obronny, to jest "podwórko". Ja już to pisałem, d pozostawienia na przyszły sezon: Miszta, Nawrocki, Wieteska, Wszołek, Josue, Rosołek, Kapustka i może Muci z Çelhaka. Reszta już lepsza nie będzie... Tylko, kto przyjdzie do tak słabej i biednej Legii?

Ewidentnie brakuje też wychowanków, którzy "przebojem" - jak dawniej np. Szymański z Karbownikiem - wdzieraliby się do pierwszego składu...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 01.05.2022 / 14:32, *.t-mobile.pl

@bizon: Kolega bardzo optymistycznie podał, kto powinien zostać. Wg. mnie: Kapustka, Sokołowski, Joshue i Celhaka zostaną. Wieteska, Nawrocki, Muci - duże prawdopodobieństwo sprzedaży, Wszołek - wraca, ewentualny return do Legii - sierpień...Rosołek, Miszta- nie ten poziom rozgrywek. O reszcie szkoda pisać, zero ambicji, zero czegokolwiek. A kto przyjdzie? 1,5 mln. Euro na okienko, to prawie nic. ,,To już jest koniec, nie ma już nic...,,

odpowiedz
Singspiel - 01.05.2022 / 20:23, *.plus.pl

@Leśny Dziadek: gdziwle Wszolek wraca?

odpowiedz
Leśny Dziadek - 01.05.2022 / 22:39, *.t-mobile.pl

@Singspiel: Do Unionu Berlin

odpowiedz
Pablo - 01.05.2022 / 06:26, *.t-mobile.pl

Mecz się sam nie układa, to wy macie go ułożyć na swoich warunkach, dominować na boisku, biegać, walczyć. Samo się nie wygra. A wy jesteście leniami, amatorami, zarabiacie grube tysiące a w zamian nic nie dajecie od siebie. Jak wy w lustra patrzec możecie? Wstydu nie macie. Mogliście być dla wielu bahaterami, a jesteście frajerami. A najgorsze jest, że po sezonie ktoś was będzie chciał zatrudnić z wiarą i nadzieją, że wy coś umiecie, albo że wam się zechce chcieć.

odpowiedz
Darek - 01.05.2022 / 08:59, *.chello.pl

@Pablo: Właśnie biegać,walczyć.
Kiedyś przy trzech zmianach w meczu drużyny biegała po 120 kilometrów.Teraz przy 5 zmianach drużyna biega 108 kilometrów. Snują się po boisku jak by mieli jaja związane drutem kolczastym.
Zero walki i ambicji.Banda przepłacanych nieudaczników,najemników.

odpowiedz