Paweł Wszołek - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Wasze noty

Oceny legionistów za mecz z Stalą

Woytek, źródło: Legionisci.com

Najwyższą notę za mecz ze Stalą Mielec przyznaliście Pawłowi Wszołkowi. Występ strzelca jedynej bramki dla Legii oceniliście na 3,0 w skali 1-6. Pozostali zawodnicy uzyskali bardzo niskie oceny, a najniższa trafiła do Richarda Strebingera - 1,4. W sumie oceniało 875 osób. Średnia ocena drużyny za to spotkanie to 1,9.



Wszołek 3,0
Kapustka 2,3
Josue 2,3
Rosołek 2,1
Johansson 1,9
Jędrzejczyk 1,9
Grudziński 1,9
Charatin 1,8
Abu Hanna 1,8
Muci 1,8
Pekhart 1,7
Verbić 1,7
Sokołowski 1,6
Rafael Lopes 1,6
Slisz 1,5
Strebinger 1,4

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (16)

+dodaj komentarz
WSL - 05.05.2022 / 09:03, *.tpnet.pl

Oceny adekwatne do poziomu gry pilkarzy !!!

odpowiedz
Telewidz - 04.05.2022 / 09:35, *.supermedia.pl

Slisz to największe zakałą w drużynie facet bez jaj i bezmózg za 1,5 banki. Powinieneś sam odejść dla dobra klubu.

odpowiedz
exsa - 03.05.2022 / 21:00, *.tpnet.pl

Co sie stalo w ostatnim meczu P. Strebinger ?

odpowiedz
R_Sosnowiec - 03.05.2022 / 19:21, *.chello.pl

Gdy slisz gra to tak jak by Legia grała w 10 na 12

odpowiedz
grzesiek - 03.05.2022 / 17:36, *.centertel.pl

Jak w skladzie sa jakies charatiny ktorych nie powinno byc nawet na lawce rezerwowych to co sie dziwic jak konczyny seozn. Utdzymanie w lidze to i tak cos najwiekszego co mozna bylo ugrac. I my to (chyba) ugramy

odpowiedz
WoLa - 03.05.2022 / 13:29, *.tpnet.pl

Ten Strebinger to porażka, nie dziwne że Rapid tak chętnie się go pozbył...

odpowiedz
Cch - 02.05.2022 / 21:16, *.cyfrowypolsat.pl

Oceny zdecydowanie za wysokie

odpowiedz
bronek49 - 02.05.2022 / 18:36, *.chello.pl

uważam że Charatin jak na pierwszy raz kiedy zagrał na stoperze zaprezentował się dosyć dobrze nota 1,8 za niska , on może być lepszy na stoperze niż jako pomocnik

odpowiedz
Władeczek - 02.05.2022 / 16:46, *.chello.pl

Duża większość to wkłady do koszulek Legii...reszta to przeciętni piłkarze, ale świetni w nocnych rozrywkach......Zostawić 5 - 6 resztę rozgonić na cztery wiatry............

odpowiedz
Cch - 02.05.2022 / 21:18, *.cyfrowypolsat.pl

@Władeczek: ale niestety tu nie ma kogo zostawić

odpowiedz
SEBO(L) - 02.05.2022 / 15:13, *.centertel.pl

"Dawaj Włocha ! Gramy bez bramkarza!". "Siatkówka, ku.wa!".

odpowiedz
koneser polskiej piłki klubowej - 02.05.2022 / 21:14, *.plus.pl

@SEBO(L):

miałem okazję trochę lat temu być na prezentacji książki Wuja w Empiku, ehh

odpowiedz
Rumiany - 02.05.2022 / 15:04, *.centertel.pl

Wydawało się że Charatin zagrał bardzo porządnie a tu taki psikus że aż psikutas

odpowiedz
Pab(L)o Loża - 02.05.2022 / 14:02, *.centertel.pl

Kto daje tym grajkom więcej niż 1, max 2?

odpowiedz
oLaf - 02.05.2022 / 14:58, *.vectranet.pl

@Pab(L)o Loża: choinka, nie wiem, średnio połowa (!!) osób musiała dać Strebingerowi i Sliszowi notę 2, nie wiem za co i jakim cudem... : O

odpowiedz
Cch - 02.05.2022 / 21:20, *.cyfrowypolsat.pl

@oLaf: dla większości 0 to też za wysoko

odpowiedz