Ostatnia wizyta Górnika przy Ł3 w 2019 roku - fot. Legionisci.com
REKLAMA

Kibice Górnika Zabrze przyjadą autokarami

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Kibice Górnika Zabrze rozpoczynają zapisy na wyjazd do Warszawy na mecz z Legią, który rozegrany zostanie w piątek, 6 maja przy Ł3. Zabrzanie do stolicy przyjadą autokarami, a za przejazd w obie strony i bilet na mecz zapłacą 130 złotych.

Fani Górnika na naszym stadionie po raz ostatni gościli w listopadzie 2019 roku - wówczas w sektorze gości zasiadło 852 kibiców, w tym 55 fanów Hajduka Split, a cała grupa przyjechała pociągiem specjalnym. W listopadzie 2018 roku fanów KSG było 495, a z powodu mniejszego zainteresowania odwołali "specjala" i do Warszawy ruszyli autokarami.

Z kolei na wiosnę 2018 roku zabrzańscy kibice dwukrotnie, w małych odstępach, gościli na naszym stadionie. Najpierw w połowie kwietnia, na spotkaniu 1/2 finału Pucharu Polski obecni byli w 340 osób, a niespełna miesiąc później na meczu ligowym w 394 osób.




REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (14)

+dodaj komentarz
KSGliwice - 30.04.2022 / 13:09, *.eimperium.pl

Legia - Gornik 0-3 jak za dawnych lat.

odpowiedz
Żmija - 30.04.2022 / 15:55, *.t-mobile.pl

@KSGliwice: tylko pamiętaj żeby gacie zmienić i gębę ogolić - do Stolicy jedziesz!

odpowiedz
Hetman - 29.04.2022 / 18:00, *.plus.pl

Hetman Białystok zawsze z Legią Warszawa.Pozdrawiają kibice.

odpowiedz
Hetman - 29.04.2022 / 17:58, *.plus.pl

Hetman Białystok zawsze z Legią Warszawa.

odpowiedz
roben66 - 29.04.2022 / 15:54, *.207.147

Qurva panowie , czytając wasze komentarze , aż wstyd że jesteście kibicami Legii , można Górnika nie lubić , nienawidzić lecz trzeba się szanować . Ekipę wyjazdową mają dobrą

odpowiedz
Miki55 - 29.04.2022 / 11:40, *.chello.pl

Znowu obsrają i obeszczą trawniki.

odpowiedz
mojo jojo - 29.04.2022 / 05:12, *.t-mobile.pl

tacy patrioci jak podolski hahaha

odpowiedz
???????????????????????? - 29.04.2022 / 09:09, *.vectranet.pl

Byś się zdziwił ????????

odpowiedz
MarekBielany - 28.04.2022 / 18:19, *.tpnet.pl

A u nas kiedy zapisy w źródełku do Białegostoku? Bo grupy już się ogarniają.

odpowiedz
pamiętam, jak na „starej Żylecie” niosło się… - 28.04.2022 / 15:54, *.vectranet.pl

…kopałeś metro w Warszawie… :-D

odpowiedz
Hautausmaa - 28.04.2022 / 15:33, *.tpnet.pl

A oni chociaż umieją się zachować w autokarze?

odpowiedz
GZ - 29.04.2022 / 09:03, *.vectranet.pl

@Hautausmaa: tak jak i Ty ????

odpowiedz
Hautausmaa - 30.04.2022 / 00:25, *.chello.pl

@GZ: Ja się pięknie zachowuję w autokarze. Nie masz pojęcia jak cudownie.

odpowiedz
Pawełek - 28.04.2022 / 14:20, *.netfala.pl

Prawdziwe hanysy :-)

odpowiedz