Ernest Muci - fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

Muci w kręgu zainteresowań Napoli

źródło: calcionapoli24.it

Jak informuje portal calcionapoli24.it, włoski klub zainteresowany jest pozyskaniem zawodnika Legii Warszawa, Ernesta Muciego. Jako główne atuty ofensywnego pomocnika wymienia się jego uniwersalność - Albańczyk może grać na kilku pozycjach.

Muci trafił do Legii w lutym 2021 roku jako wielki talent. Oczekiwania względem albańskiego piłkarza były bardzo duże. Niestety, chociaż Muci miewa przebłyski dobrej dyspozycji, zdecydowanie częściej zawodzi. W obecnym sezonie rozegrał 33 spotkania, z czego wiosną tylko 7, w tym żadnego w pełnym wymiarze czasowym.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (20)

+dodaj komentarz
Pawel - 30.04.2022 / 20:43, *.centertel.pl

Gdzie??? Buuhahaha

odpowiedz
Łysy - 30.04.2022 / 20:24, *.centertel.pl

Jak dla mnie jak odejdzie to odpali. Już tak w naszej Legii jest, że potrafimy raz na jakiś czas odpalić gościa co umie grać. Vuko sei na niego obraził i gość co by nie robił placu nie powącha, tak jak Carlitos. Niestety dopóki nie będzie tu porządnego trenera zawsze będziemy odpalać dobrych piłkarzy, bo jakiś trenerzyna się obraził na danego piłkarza. Tak jak było z Orlando SA.

odpowiedz
keski - 30.04.2022 / 19:03, *.centertel.pl

Mu i to niezły materiał na piłkarza, pytanie czy w obecnej sytuacji warto się pozbywać perspektywicznego zawodnika z którym w przyszłości można walczyc o minimum braku wstydu czyli jakieś występy w europie. W każdym razie won z mentalnością ze tutaj się przyjeżdża aby wypromować, a klub na tym zarabia drobnicę, taki klub powinien już dawno być na przynajmniej średniej półce, dla tego filozofom którzy gdy była na to szansa rozsprzedawali drużynę, albo budowali ją z najemników dawno należy podziękować strzałem w mordę, bo zrobili z tej wydmuszki dziwke, nie mylić z prawdziwą Legia która tworzą kibice.

odpowiedz
pnk - 30.04.2022 / 15:44, *.chello.pl

Ma papiery na granie, ale kompletnie tego nie umie przekuć w dobre występy.

odpowiedz
Obcy - 30.04.2022 / 07:47, *.t-mobile.pl

Sprzedać i dorzucić jeszcze kilku grajków z obecnego składu.

odpowiedz
Echhh - 30.04.2022 / 07:07, *.161.42

Już dawno nie słyszałem większej bzdury. Chce go Napoli, a wyląduje w drugiej lidze tureckiej.

odpowiedz
Lebaid - 30.04.2022 / 06:38, *.vectranet.pl

A ludzie dalej nabierają się na te dziennikarskie "kaczki" ...

odpowiedz
Hautausmaa - 30.04.2022 / 00:24, *.chello.pl

No właśnie... kto się myli? Napoli, czy przydupasy Mioduskiego? Chyba znaleźliśmy odpowiedź... Muci musi zostać! Mioduski WON!

odpowiedz
Zielu - 29.04.2022 / 22:59, *.centertel.pl

Muci zaintresowany kupnem napoli

odpowiedz
kibic - 29.04.2022 / 22:46, *.vectranet.pl

Największy talent jaki od lat pojawił się w naszej lidze. 10 - 15 mln. euro i z żalem można go sprzedać. W lepszej lidze bardziej się rozwinie i odżyje. A u nas widać, że stracił radość z gry i z każdym miesiącem może być gorzej. Sprzedać i mądrze zainwestować zarobione pieniądze.

odpowiedz
Tom Horn - 29.04.2022 / 22:39, *.vectranet.pl

Chłopak w ogóle nie gra,a chce go Napoli?????
Dziwna sprawa.Chyba tylko i wyłącznie widzą w nim talent.Bo przeciwko Neapolowi w LE NIE zagrał.A jeśli Neapol miałby go kupić to także dlatego ze w tej drużynie występują i to z powodzeniem dwaj piłkarze reprezentacji Albanii.Widać liczą na to ze go podszkolą i to konkretnie za niewielkie pieniądze

odpowiedz
Roma - 29.04.2022 / 21:32, *.lunet.eu

Jedno jest pewne : ktoś się bardzo myli, albo ludzie w Legii albo w Napoli. Ciekawe kto.

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 29.04.2022 / 23:59, *.play-internet.pl

@Roma: Zgadnij kto ... Jak mozna wystawiać w środku dwóch paralitów Slisz Sokołowski, mając takiego gracza jak Muci, z techinika i strzalem... Małostkowość i narodowościowe uprzedzenia Vuko... to jakaś masakra. Mam nadzieję, ze go nie sprzedfadza i nowyc trener da mu szanse... Mega potencjal..

odpowiedz
Kibic - 30.04.2022 / 01:29, *.torun.pl

@Roma: Dla nas Lewandowski był za słaby, więc na pewno Napoli się myli ;) Przy takim trenerze jak Vukovic to niejeden talent się zmarnuje. Bez warsztatu trenerskiego piłkarz nie będzie się rozwijał. Lewy pracował z najlepszymi to miał się od kogo uczyć, a u nas uczą się trenerzy rzemiosła :D a nie przenoszą je na piłkarzy ;) Dlatego mamy regres :) Dodająć dyrektorów i innych prezesów ktorzy póki co się uczą, to na pewno dobrze nie będzie. Ciekawe za to co będzie :) Na szczęście prezes ma jeden szczególny talent. Rozbudzi kolejne marzenia, kolejną wizją :) Mieli kibice pogonić prezesa, a to prezes pogonił kibiców ;) Bez hasztagów i innych głupot. Dla mnie niebywała moc :)

odpowiedz
Hiszpan - 30.04.2022 / 07:29, *.telnaptelecom.pl

@Trener Bramkarzy: 100 % racji. Pinokio jest mega mściwy. Podobnie było z Carlitosem. Kulenovic miał pół zagrania na mecz ale zawsze grał.

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 30.04.2022 / 14:10, *.play-internet.pl

@Kibic: 1000% racji.... chłopak jak przyszedł, szarpal, strzelal, wstarczylo troche taktyki zaszczepić i żeby się fizycznie odbudowal, nabrał masy,,a u nas oczywiście przepadł... masakra...

odpowiedz
ANTYzygo - 29.04.2022 / 21:24, *.vectranet.pl

Powodzenia!

odpowiedz
majusL@legionista.com - 29.04.2022 / 20:06, *.174.42

Daj Boże!!! Proszę go schować do pudełka żeby się nie uszkodził i niech go biorą. Odwiozę ma lotnisko. Gratis!!!

odpowiedz
oLaf - 30.04.2022 / 14:53, *.vectranet.pl

@majusL@legionista.com: popieram, ja kupię mu bilet na samolot jeszcze!!! ; P

Miał kilkanaście szans - jedyne co zrobił to gubił piłkę próbując kiwnąć kilku przeciwników (zamiast podać) + strzały kompletnie niecelne więc nie wiem po co man taki głąb....

odpowiedz
stabur - 29.04.2022 / 20:02, *.plus.pl

…może także dowozić pizzę

odpowiedz