Ricardo Pereira - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Legia wypożyczyła trenera bramkarzy

źródło: sport.tvp.pl

Legia Warszawa wypożyczyła jednego z trenerów bramkarzy do saudyjskiego Al-Taawon. Chodzi o Ricardo Pereirę, który od momentu powrotu Aleksandara Vukovicia na stanowisko trenera, wypadł ze sztabu szkoleniowego pierwszej drużyny. Ostatnie pół roku Portugalczyk, który drugi raz trafił na Łazienkowską latem ubiegłego roku, zajmował się koordynowaniem treningów bramkarzy w akademii.

Pereira ma tam pracować do końca sezonu, a w czerwcu znów może wrócić do Polski - informuje sport.tvp.pl, ale niewykluczone, że jeśli Al-Taawon utrzyma się w saudyjskiej ekstraklasie, to może zostać tam dłużej.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (26)

+dodaj komentarz
Maniek - 05.05.2022 / 18:23, *.centertel.pl

Niech jeszcze wypożyczą szefa ochrony i kasjera

odpowiedz
Arek - 04.05.2022 / 17:57, *.tpnet.pl

Jaja ku...wa, jak berety. Jak żyję i interesuję się piłką, pierwszy raz w życiu, przeczytałem coś takiego.

odpowiedz
Taak - 05.05.2022 / 15:30, *.t-mobile.pl

@Arek: To się dzieje naprawdę ,!!!! niewiarygodne haaa.

odpowiedz
bronek49 - 04.05.2022 / 17:37, *.chello.pl

tylu trenerów od bramkarzy i nikogo nie wypromowali

odpowiedz
Filipek - 04.05.2022 / 17:06, *.play-internet.pl

Powodzenia trenerze Rikardo Perrejro

odpowiedz
Anty Kosta - 04.05.2022 / 16:12, *.plus.pl

Szkoda że nie można wypożyczać gdzieś prezesa to właściciel by miał lżej.

odpowiedz
Piotr - 06.05.2022 / 09:10, *.12.142

@Anty Kosta: Super

odpowiedz
Juri - 04.05.2022 / 15:15, *.centertel.pl

Super,tam się otrzaska,wróci silniejszy .

odpowiedz
Miasto Rafałka - 04.05.2022 / 15:12, *.play-internet.pl

Chyba jesteśmy pierwsi którzy..... wypożyczają trenera

odpowiedz
gazza - 04.05.2022 / 15:10, *.centertel.pl

Ze co ? wypozyczamy trenera bramkarzy ?
Czy Mioduski wie co to znaczy profesjonalny klub ???

odpowiedz
Krislegia - 04.05.2022 / 12:53, *.matrixinternet.pl

O to Darek zarobiony :))

odpowiedz
Jack(L) - 04.05.2022 / 12:14, *.t-mobile.pl

A nie chcą wypożyczyć właściciela i prezesa?

odpowiedz
Maaciekw - 04.05.2022 / 23:27, *.orange.pl

@Jack(L): też o tym pomyślałem

odpowiedz
jo - 04.05.2022 / 11:46, *.sekocin.pl

Cyrk to mało powiedziane co tu się odpie#D@la... Korpo dziadostwo pełną gębą...

odpowiedz
Ding - 04.05.2022 / 10:54, *.play-internet.pl

Krewny Samuela?

odpowiedz
Mateusz z Gór - 04.05.2022 / 10:53, *.orange.pl

Chodzą słuchy, że to początek długoletniej współpracy. W przyszłym sezonie do Warszawy ma się przenieść szejk. który sypnie groszem, a w drugą stronę powędruje Dariusz Mioduski, gdzie będzie rozwijał sekcję tenisową tamtejszego klubu.

odpowiedz
siewca plotek - 04.05.2022 / 12:19, *.futuro.pl

@Mateusz z Gór:
Podobno z Saudi Aramco może być coś na rzeczy. I oby właśnie w Warszawie.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 04.05.2022 / 12:28, *.orange.pl

@siewca plotek:

Tylko czy chcemy lecieć na kasę? Ja rozumiem, że w sporcie jest ważna, ale liczy się też charakter, ambicja, długofalowość, konsekwencja, pomysłowość, innowacyjność, atrakcyjność, wszystko to, co sprawia, że chcemy chodzić na mecze. Czy rzeczywiście jesteśmy gotowi oddać Dariusza Mioduskiego za trochę kasy od jakiegoś szejka i stracić to wszystko, co dla nas najważniejsze?

odpowiedz
Darek daj spokój - 04.05.2022 / 13:14, *.plus.pl

@Mateusz z Gór: na szczęście #pandarek gwarantuje wszystko co wymieniłeś.

odpowiedz
oLaf - 04.05.2022 / 13:16, *.vectranet.pl

@Mateusz z Gór: ja jestem gotowy oddać Dariusza Mioduskiego za darmo, nawet dopłacę aby ten szkodnik opuścił nasz klub!!! : )

odpowiedz
FI(L)IP - 04.05.2022 / 10:50, *..

Innowacyjność jest, jak wiadomo, w DNA Legii, szczególnie za obecnego prezesa. Wypożyczenie trenera to tego najdobitniejszy znak.

odpowiedz
HOP - 04.05.2022 / 10:12, *.knc.pl

Hitchcock by tego wszystkiego nie wymyślił.

(L)

odpowiedz
Luk - 04.05.2022 / 09:19, *.amazonaws.com

Cyrk

odpowiedz
Riczard - 04.05.2022 / 09:19, *.orange.pl

Wypożyczyli nie tego kudłatego co trzeba

odpowiedz
K(L)AKIER - 05.05.2022 / 22:07, *.60.191

@Riczard: hahaha dobre dobre

odpowiedz
Żmija - 04.05.2022 / 09:07, *.t-mobile.pl

A prezesa nie potrzebują…?

odpowiedz