Bartosz Slisz i Josue - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Wasze noty

Oceny legionistów za mecz z Górnikiem Zabrze

Woytek, źródło: Legionisci.com

Najwyższą notę za piątkowy mecz z Górnikiem przyznaliście Josue. Występ Portugalczyka oceniliście na 4,9 w skali 1-6. Niewiele niższe oceny uzyskali Paweł Wszołek i Patryk Sokołowski. Najniższa nota przypadła Tomasowi Pekhartowi - 2,6. W sumie oceniało 1042 osoby. Średnia ocena drużyny za to spotkanie to 3,5.

Josue 4,9
Wszołek 4,7
Sokołowski 4,5
Slisz 4,0
Johansson 3,5
Jędrzejczyk 3,4
Rose 3,1
Wieteska 3,0
Rosołek 2,9
Miszta 2,7
Verbić 2,8
Pekhart 2,6

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
edd85 - 10.05.2022 / 00:54, *.plus.pl

Verbic by mógł zostać chociaż na rok i się odbudować, ewentualnie za $$ zimą. Spokojne lato i jesien przed nami, pogramy zobaczymy, może zaliczka jaką ( i tu znowu może ) wypracujemy nad zmęczonymi pucharowiczami ( jak przebrną, bo 2 mecze plus dla niektórych polskich druzyn to raczej sparing... im więcej to wyczyn xd ). Czekam na równa walkę z liderami ekstraklasy i komplety punktów na cieniasach co goliliśmy latami ( za Miodka to wszyscy chyba zmagali plamę przegrywania x Legia przez dziesięciolecia.. choćby Arka, o Termalice na wyjeździe lepiej nie gadajmy ????. Darzbór (L)!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.