Kosta Runjaić - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Legia porozumiała się z nowym trenerem

Woytek, źródło: Legionisci.com

Władze Legii osiągnęły porozumienie z Kostą Runjaiciem i już wkrótce zostanie on ogłoszony jako nowy szkoleniowiec stołecznej drużyny.

W ostatnich dniach doszło w Warszawie do spotkania obu stron i do konkretnych ustaleń. Do dopięcia pozostały tylko drobne szczegóły, ale nie powinien nastąpić już żaden zwrot akcji.



przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (103)

+dodaj komentarz
Pogoniarz - 06.05.2022 / 23:00, *.centertel.pl

@osz-ty nic takiego nigdy nie powiedział. Powiedział tylko, że jeśli Pogoń chce grać w pucharach to potrzeba minimum po dwóch równorzędnych graczy na każdą pozycje, tak jak w zachodnich klubach. Jeżeli tego nie ma to kończy się jak Lech w zeszłym sezonie, albo jak Legia w tym, tylko tyle mówił, że trzeba się przed tym ubezpieczyć.

odpowiedz
osz-ty - 06.05.2022 / 21:31, *.kabsi.at

Czy ktoś się kiedyś zastanowił dlaczego Runjaic utrzymał stanowisko w Pogoni przez tyle lat?

Proste.
Dlatego że włodarzom i kibicom Pogoni wystarczyło to że "mogą coś osiągnąć".
Runjaic starał się trzymać Pogoń na tyle wysoko tabeli, tak żeby pokazać że "są dobrzy" ale na tyle nisko żeby nie wzbudzać zbytnich oczekiwań na przyszły sezon. I na Pogoń to działało przez 5 lat.

Runjaic kiedyś coś wspominał że jego nie interesuje gra w pucharach, bo mu to komplikuje mecze w Ekstraklasie. Nie sposób nie przyznać racji, bo wszyscy wiemy jak w polskiej lidze kończą ci, którzy zbyt angażują sie w gre w pucharach.
A Runjaic doskonale wie, że jeśli ma wylecieć z roboty, to za wyniki w Ekstraklasie a nie w pucharach. Więc można spokojnie założyć, że za jego kadencji będziemy kończyć puchary w Luksemburgu czy Gibraltarze, i to z całą premedytacją z jego strony...

odpowiedz
Adam - 06.05.2022 / 22:27, *.chello.pl

@osz-ty: to daj źródło tych rewelacji

odpowiedz
osz-ty - 06.05.2022 / 22:50, *.kabsi.at

@Adam: Oczywiście, zaraz jak tylko przeszukam domowe archiwum wypowiedzi Runjaica, no bo przecież już od dawna było wiadomo że będzie on trenerem Legii i zbierałem wszystko co raczył on wypowiedzieć przed kamerami....

Człowieku, czy ty w ogóle myślisz?
On prowadził ponad 160 meczów Pogoni w Ekstraklasie, to znaczy że udzielił ponad 160 wywiadów przed kamerami Canal+, czy nawet tam Polsatu.
Kiedy, gdzie i czy w takiej formie padły u niego takie słowa to nie wiem, ale padły. Z resztą doskonale widać to w w tym jak on Pogoń prowadził,
Dziwnym trafem Pogoń przez większość sezonu grała dobrze, tylko w końcówce dostawała "zadyszki" tak żeby przypadkiem nie musieć grać w pucharach.

Z resztą, z tego co widziałem jesteś piewcą jego talentu tak jak wcześniej pewnie byłeś piewcą talentu Michniewicza....

odpowiedz
Piotr. H - 06.05.2022 / 20:13, *.virginm.net

I po tym newsie dzisiaj znowu w plecy.
Amatorzy w mordę mać.

odpowiedz
kalosz - 06.05.2022 / 20:07, *.mm.pl

dla tych co sie "podniecja" praca rujaicia pragne przypomiec tylko jego poczatki w pogoni,obecny sukces nie przyszedl szybko...czy "Legia"ma tyle cieprliwosci co wladze pogoni? "historia"mowi sama za siebie...kolejny "trener na lata"?:)

odpowiedz
Adam - 06.05.2022 / 18:35, *.chello.pl

Z jednej strony super, z drugiej i tak nie dostanie czasu, żeby zrobić cokolwiek sensownego z tą drużyną.

odpowiedz
Januszek - 06.05.2022 / 15:46, *.chello.pl

Spokojnie Pokojnie.

W kontrakcie jest zapis ze bedzie jesli druzyna bedzie w ekstraklasie...a tu jeszcze pewnosci nie ma ;)

odpowiedz
grzesiek - 06.05.2022 / 14:13, *.centertel.pl

Coz za wspaniala informacja, prezes Legii to jednak wlasciwa osoba na wlasciwym miejscu.
Oczywiscie zartuje. Gorzej byc nie moze pozdro bracia

odpowiedz
Bart - 06.05.2022 / 03:16, *.telenormobil.no

Czegos tak idiotycznego jeszcze w E-klapie nie grali. Facet odchodzi z zespolu, ktory trenowal prawie piec lat w kulminacyjnym momencie, przegrywajac wszystko, na co pracowal przez te piec lat. Dobrze to o jego intelekcie i psychice nie swiadczy.

odpowiedz
grzesiek - 06.05.2022 / 07:52, *.centertel.pl

@Bart: liczy sie kasa...trofea kazdy sportowiec ma gdzies. Trofeami sie nie najesz

odpowiedz
Rozi - 05.05.2022 / 14:55, *.chello.pl

A zabierze ze sobą parzyszka?

odpowiedz
Leśny Dziadek - 05.05.2022 / 12:50, *.orange.pl

Truteń - Do czasu lotu godowego pozostaje zupełnie bezczynny, nie pełni żadnych funkcji społecznych.
Dość spijania czyjegoś miodu. Trzeba pogonić trutnia z ula.

odpowiedz
Arek - 05.05.2022 / 12:47, *.rr.com

Legia bierze wypalone resztki z ligi po co

odpowiedz
Bzyk_(L) - 05.05.2022 / 11:08, *.play-internet.pl

Popatrzmy na to z innej perspektywy.

Załóżmy że nie jesteś kibicem Legii i patrzysz na to typowo jako potencjalny (przyszły) kibic lub poprostu obserwator. I co tutaj widać z tej perspektywy?

Że Legia się zrobiła jedną wielką korporacją nastawioną typowo na zysk, to że w zarządzie to się dzieje od blisko 10 lat da się ukryć, ale najgorsze jest to że teraz drużyna wygląda jak korpo. I teraz ta perspektywa o której wspomniałem powyzej; czy chcieli byście być kibicem sztucznej drużyny? Gdzie piłkarzom nie chce się grać ( Michniewicz nie dal rady, a teraz Vuko się kruszy). Polityka względem kadry jest także prowadzona tragicznie- Czesio wspominał że na przełomie roku zmieniło się 18 piłkarzy. Ponadto, kto jest teraz liderem w szatni, na boisku? Ta drużyna mentalnie wygląda tragicznie....poprosty gdyby nie sentymenty do barw klubowych to by człowiek zajal sobie czym innym czas.

A teraz porównajmy naszą Legie do Rakowa. Raków - klub biedny, ale za to z drużyną, trenerem, tym syndromem Kopciuszka który zaraz stanie się królową.... aż chciało by się żeby coś w pucharach ugrali.

Do Lecha nie ma się co porównywać bo stety uważam że ten klub jest prowadzony na tych samych podstawach co Legia.

Nie chce się wymądrzać, bo są ludzie którzy lepiej się znają na piłce, ale zastanawiam się czy nie było by stosowne poświęcić 3 sezonów na tzw. Prace u podstaw? Dalekosiężną politykę transerowa, na budowanie drużyny itp?

Życzę nowemu trenerowi sukcesów i zmiany sytuacji w moim ukochanym klubie. Od dekady w końcu zatrudniamy może dopiero 4 prawdziwego trenera, więc żywię bardzo dużą nadzieję na przyszłość, nie na przyszły sezon.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 05.05.2022 / 11:31, *.orange.pl

@Bzyk_(L):

Nikt nie potrafi w Polsce tego zrobić. Nikt nie będzie pracował od podstaw, bo nikt w Polsce nie wie nad czym i jak pracować. A cała otoczka, mówienie o szkoleniu, itd. ma tylko przyciągać inwestorów, rezultat szkolenia, inwestycji w infrastrukturę jest dziełem przypadku, bo działa się bez głowy. Inna sprawa, tu liczy się wynik, trenerzy bardzo rzadko zaliczają nawet 2 pełne sezony przed zwolnieniem, więc nikt nie myśli długofalowo. Trzecia rzecz, na czasie jest zachwycanie się Rakowem, tak jak przed rokiem zachwycano się Wartą czy Radomiakiem. Ale wystarczy kilka gorszych meczów i wszystko idzie w łeb, nowy projekt z nowymi ludźmi rusza od zera. I tak w koło...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 05.05.2022 / 12:24, *.orange.pl

@Mateusz z Gór: Obydwaj macie rację. Z jednej strony wszyscy tęsknimy za normalnością i to dotyczy nie tylko sportu, z drugiej nie da się postawić pięknej i mocnej budowli na piasku.
A dlaczego nie wybrać innego podłoża? - bo np. piaskowe jest za darmo. Takie myślenie prowadzi w każdym przypadku, do do katastrofy budowlanej. Szaleństwo trwa...

odpowiedz
crn - 05.05.2022 / 15:51, *.autocom.pl

@Bzyk_(L): "Raków - klub biedny"?
To jakiś niezrozumiały mit. Raków od pewnego czasu oferuje kontrakty na poziomie Legii i Lecha (ostatni przykład: Sorescu). Właściciel Rakowa Michał Świerczewski to milioner przy którym Mioduski to cienki bolek. I na pewno Raków sam na siebie nie zarabia. Pytanie w jakiej formie (pożyczki, podnoszenie kapitału? itp.) Świerczewski go finansuje.

odpowiedz
bizon - 05.05.2022 / 21:52, *.orange.pl

@Bzyk_(L): Raków ma kasę i to znacznie większą od Legii. Nie ma jedynie "bazy"...

Lech za to szkoleniem młodzieży bije wszystkich na głowę. Obecna Reprezentacja Polski, to w głównej mierze wychowankowie Lecha, to o czymś świadczy... Pyry mają też bazę a czy mają drużynę na mistrza? To się okaże...

A co ma Legia? No właśnie, wspomnianą już "bazę", na tym można budować, tylko potrzeba cierpliwości. OK, nie mamy piłkarzy. Trzeba zatem pozyskiwać przyszłościowych, młodych zawodników. I nie tracić obecnych! Czy taki młody Włodarczyk (którego zaraz nie będzie) lub Mosór, Żyro (których już nie ma) dostali w tym klubie prawdziwą szansę? Trzeba też mądrzej wydawać pieniądze. 1,5 mln euro za Slisza (defensywnego pomocnika), to gruba przesada. Podobnie jak za Kastratiego. Na nich się nie zarobi. Dużej wartości sportowej też nie wnoszą...

odpowiedz
Ginka - 06.05.2022 / 00:03, *.chello.pl

@bizon: Legia ma "prezesa dekady" i nikt, ani żaden klub Jej nie podskoczy w tej konkretnej materii!

odpowiedz
Adam - 06.05.2022 / 18:39, *.chello.pl

@Mateusz z Gór: Raków jest dużo lepszy od warty czy radomiaka. Raków jest sensownie budowany i już kolejny sezon pokazuje, że nie jest taką sobie ciekawostką, w przeciwieństwie do klubów z Radomia i Poznania.

odpowiedz
antek - 05.05.2022 / 10:16, *.play-internet.pl

Na ch..................ten szkop

odpowiedz
Komentator - 05.05.2022 / 20:58, *.vectranet.pl

@antek: zostanie zwolniony na rok max!.
:D

odpowiedz
Mateusz z Gór - 05.05.2022 / 09:41, *.orange.pl

Kosta wyczuł sufit w Szczecinie, z tym że Legia to obecnie nie jest klub, który mógłby aspirować znacznie wyżej, o ile mógłby wyżej w ogóle. Wydaje się być dobrym trenerem, ale to i tak bez znaczenia, bo za 1,5 roku max zostanie zwolniony, niezależnie od wyników, jak to tutaj zawsze ma miejsce.

odpowiedz
Barczi - 05.05.2022 / 21:34, *.chello.pl

@Mateusz z Gór: Optymistyczna opcja :-)
Ja się zastanawiam czy utrzyma posadę do przerwy zimowej :-p

odpowiedz
zdzicho - 05.05.2022 / 09:41, *.16.195

pytanie mam takie, o co będziemy grać w następnym sezonie? jak o mistrza, to nowego trenera już nie będzie w okresie grudzień-marzec. Jak o puchary, to odejdzie po sezonie, a jak o utrzymanie to zostanie dłużej, tylko czy to wówczas odpowiednia opcja? No i najważniejsze, kim będziemy grać? Rozsądni to Josue, Miszta, może Wszołek jak zostanie. Chyba już nikogo nie pominąłem. Reszta nie przekonuje i bliżej im do gamoni

odpowiedz
grzesiek - 05.05.2022 / 10:05, *.centertel.pl

@zdzicho: wszolek nie zostanie, josue tez watpie pewnie juz negocjuje z managerem swoim zmiane klubu

odpowiedz
Przemek - 06.05.2022 / 23:21, *.chello.pl

@zdzicho: Miszta rozsądny ? Jak człowiek pewnie tak , ale jako bramkach to na razie dramat. I mówię to już od jego meczu z Rakowem w Warszawie z pierwszej rundy a nie po dzisiejszym meczu z Górnikiem.

odpowiedz
RMFC - 05.05.2022 / 09:40, *.play-internet.pl

Tu przy rządach pudla nawet Ancelotti nic by nie osiągnął. Szkoda kolejnego trenera, któremu praca w Legii może zaszkodzić

odpowiedz
fdm - 05.05.2022 / 09:17, *.chello.pl

No no, może nawet kiedyś wygra jakiś istotny mecz :)

odpowiedz
tekken (L) - 05.05.2022 / 08:10, *.230.80

Pożyjemy zobaczymy.
Czy nie można dać szansy takim trenerom jak: Ojrzyński, czy Fornalik (wiem, że ze Śląska, ale ma chłop wyniki)?

odpowiedz
Pan - 05.05.2022 / 08:13, *.centertel.pl

@tekken (L): Ojrzyński chcesz zciągnąć trenera bez wyników w słabej ekstraklasie do Legii

odpowiedz
Ujjji - 05.05.2022 / 07:53, *.kompex.pl

W listopadzie zmiana trenera.

odpowiedz
skrzat - 05.05.2022 / 01:46, *.centertel.pl

Dobry trener to podstawa,ale kim tu grać.90% składu do wyje...nia,a za co ma kupić jak będzie musiał ze 30 baniek dołożyć za brak pucharów...Przykro to mówić ale w następnym sezonie będzie pewnie podobnie.

odpowiedz
Jełop taktyczny - 05.05.2022 / 00:30, *.2.166

Nr 1 M Papszun ten za to w porównaniu do obecnego jelopa ok ale z Papszunem sprawę spied

odpowiedz
Wołomin NR - 04.05.2022 / 23:25, *.centertel.pl

Zaczyna się zabawny serial, ciekawe ile odcinków wytrzyma główny aktor;-)

odpowiedz
(L) uz - 04.05.2022 / 21:55, *.net.pl

Jak mawia kolega przy takich okazjach - choćby go żywcem wpier,,,,ły mrówki, nie zrobi litra z półlitrówki. 100 % nowego składu nikt mu nie kupi, zresztą za co?

odpowiedz
Hiszpan - 04.05.2022 / 21:26, *.telnaptelecom.pl

Żadna małpa nie zacznie mówić ludzkim głosem tylko dlatego że treser się zmienił.

odpowiedz
abc - 04.05.2022 / 21:10, *.191.236

Tylko może niech loczek go nie zwalnia po 4 meczach. Dać mu czas w końcu.

odpowiedz
Vuko - 04.05.2022 / 20:58, *.vectranet.pl

Nowy trener to może nowa pierwsza liga

odpowiedz
Arecki - 04.05.2022 / 20:55, *.play-internet.pl

W umowie powinien być zapis:NAUKA JĘZYKA POLSKIEGO!!! Słabe to, że gość będąc w Polsce tyle lat nie umie podstaw JĘZYKA POLSKIEGO (dodatkowe koszty na tłumacza)!

odpowiedz
mrsn - 04.05.2022 / 21:34, *.centertel.pl

@Arecki: co ty w Boga nie wierzysz ? xd Niemiec ma sie uczyć polskiego haha

odpowiedz
Wycior - 04.05.2022 / 21:36, *.vectranet.pl

@Arecki: wystarczy trochę pomyśleć przy transferach i wtedy będzie oszczędność! Gdyby było więcej rozwagi przy zakupach Slisza, Kastratiego, Obradovica, Berto, Langila i wielu innych Kosta mógłby mieć 30 tłumaczy jednocześnie a my i tak bylibyśmy na plusie…

odpowiedz
WETERAN - 04.05.2022 / 20:48, *.chello.pl

Nie wierzę, że ten trener coś zdziała. Chyba, że uda mu się wytransferować Mioduskiego. Gdziekolwiek, byle daleko...

odpowiedz
(L)eve(L)64 - 04.05.2022 / 20:42, *.plus.pl

Musieli skusić go niezłą marchewką skoro zrezygnował z gry w pucharach z Pogonią. Może będzie jakaś ekstra kasa na nowych zawodników?

odpowiedz
Ffff - 04.05.2022 / 23:58, *.jmdi.pl

@(L)eve(L)64: litości. Dwa max cztery mecze przed startem ligi w środku wakacji to jak kara. Jeszcze trafi się Kazachstan albo inny Uzbekistan i weź leć.

odpowiedz
oLaf - 05.05.2022 / 15:58, *.vectranet.pl

@Ffff: taaa, w Polsce to el. LE to "najgorsza kara dla trenera" nie wiem dlaczego.... bo są marni, może dlatego.

odpowiedz
Urs72 - 04.05.2022 / 20:39, *.chello.pl

Pozdrowienia dla Vuko niech da sobie spokój z gnojami i gówniarzem Mioduskim na koniec bo te hu....już go pogrzebali przed końcem gnoje przegrają wszystko do końca załatwili Michniewicza załatwią Vukowicza podsumowanie Sezonu witamy w 1 Lidze

odpowiedz
Hahaha - 05.05.2022 / 00:33, *.2.166

@Urs72: a pozdrawiam sobie taktycznego jelopa:) on i ten drugi couach ,, babcia klozetowa,, zdals od L nieudaczniki

odpowiedz
geds - 04.05.2022 / 20:32, *.chello.pl

Po jakiemu oni będą gadać? Facet nie mówi ani po angielsku ani po polsku. Zawsze przez tłumacza? Pogoń na początku pracy Runjacia długo szorowała po dnie tabeli. Wątpię żeby u nad byli tak cierpliwi. A to wymaga cierpliwości bo nowy dostanie najgorszą kadrę w historii Legii.

odpowiedz
grzesiek - 04.05.2022 / 20:17, *.centertel.pl

Dobrze, że w koszykówkę chociaż nam idzie

odpowiedz
lucho_83 - 04.05.2022 / 20:03, *.chello.pl

Kolejny trener "na lata", a pewnie na jesieni nastąpi kolejna "mądra" zmiana prezesa Dariusza....

odpowiedz
Jurek - 04.05.2022 / 19:54, *.net.pl

Ciekawe co będzie jeśli Legia jednak spadnie do pierwszej ligi?

odpowiedz
Anty Kosta - 04.05.2022 / 20:03, *.plus.pl

@Jurek: Nic będzie tak samo albo ...lepiej dlatego oficjalnie nic Niemiec nie podpisał czeka na koniec sezonu

odpowiedz
mk - 04.05.2022 / 21:03, *.vectranet.pl

@Jurek: Nic spadnie do 2 ligi

odpowiedz
artic - 04.05.2022 / 19:44, *.t-mobile.pl

Tylko pan Marek Papszun na trenera L ten niemiec z Pogonia nie zdobyl mistrza przegral i z pyrami i Rakowem a pucharach z jakims Osijekiem.

odpowiedz
velvr - 05.05.2022 / 16:19, *.com.pl

@artic: ten jak to piszesz "Pan Marek Papszun" olał Legię ciepłym moczem

odpowiedz
P. - 04.05.2022 / 19:44, *.tpnet.pl

Nic z tego nie będzie. Oczywiście jak już zostanie trenerem będę mocno trzymał za niego kciuki.

odpowiedz
:/ - 04.05.2022 / 19:32, *.plus.pl

Właściciel do prezesa: - który debil tu rządzi ? Chyba ja -odpowiada dyrektor :)

odpowiedz
Kibic(L) - 04.05.2022 / 19:27, *.inetia.pl

Czyli na wejściu dowiemy się od Mioduskiego, że trener świetnie wpisuje się w dlugofalaowa strategie Legii, że świetnie wpisuje się w jej DNA. Po kilku miesiącach jak nie będzie wyników i trener za bardzo będzie chciał rządzić i dojdzie do tarc xz Mioduskim, zostanie zdymisjonowany a Mioduski powie, że drużynie potrzebny jest nowy impuls.

odpowiedz
Realista - 04.05.2022 / 19:26, *.plus.pl

To jest Miś na miarę naszych czasów.

odpowiedz
Ginka - 04.05.2022 / 19:43, *.chello.pl

@Realista: Kolego, nie obrażaj Misia.

odpowiedz
Sobo(L)ew - 04.05.2022 / 19:20, *.255.115

Stada baranów nigdy nie idzie zadowolić

odpowiedz
Darek - 04.05.2022 / 19:20, *.tpnet.pl

Podpisze kontrakt na 4 lata a po roku pasjonat tenisa go zwolni. 3 lata będzie brał kasę za nic. Z jego perspektywy żyć nie umierać.

odpowiedz
Ogolić kręcone łoniaki pudla - 04.05.2022 / 20:07, *.t-mobile.pl

@Darek:
Pozostaje tylko czekać i liczyć że ktoś trafi pasjonata penisa piłką tenisową w wylokowany pusty łeb.

odpowiedz
Antyczesio - 04.05.2022 / 19:18, *.plus.pl

Może mu tłumacz źle przetłumaczył warunki kontraktu i się Runjaic wstępnie zgodził a tak naprawdę nie wie w co się pakuje.

odpowiedz
powiś(L)e - 04.05.2022 / 19:16, *.160.23

Farsa.

odpowiedz
Fan - 04.05.2022 / 19:02, *.plus.pl

Spoko to pokazuje profesjonalizm tego trenera w najważniejszym momencie walki o MP gość jedzie do Stolicy negocjować nowa posadę. Pogoń Pogoń Uber alles :D

odpowiedz
mipcio - 04.05.2022 / 19:07, *.206.181

@Fan: Walka o mistrzostwo jest już przegrana. Matematyczne szanse są ale to już tylko marzenia dla kibiców Pogoni

odpowiedz
Fan - 04.05.2022 / 19:11, *.plus.pl

@mipcio: szansę są zawsze, ale jeżeli trener pierwszy odpuszcza i ucieka to niezbyt dobrze o nim świadczy.

odpowiedz
j-23 - 04.05.2022 / 18:55, *.175.47

spoko, w połowie października zostanie wyrzucony na zbity pysk i wróci Vuko żeby ratować nas przed spadkiem

odpowiedz
chrisSiekierki - 04.05.2022 / 19:02, *.vectranet.pl

@j-23: masz rację... pewnie wtedy gdy odpadniemy z pucharów... A tak poważnie nie mam pojęcia czy to dobrze czy źle że będzie trenerem Legii. Czas pokaże...

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 04.05.2022 / 19:20, *.plus.pl

@chrisSiekierki: chyba z Pucharu

odpowiedz
OLaf - 04.05.2022 / 18:52, *.tpnet.pl

Pozostaje mu tylko współczuć takiego szefa jak gamoń Mioduski...

odpowiedz
bep - 04.05.2022 / 18:52, *.aster.pl

Czyli niestety przrd nami kolejny sezon "miodowych lat"... Jak długo jeszcze ma trwać farsa z tym kudłatym dyletantem?

odpowiedz
:) - 04.05.2022 / 18:57, *.plus.pl

@bep: a propo ,,Miodowych lat" to chyba tak to działa że Mioduski kręci Zielińskim jak Danka Tadziem Norkiem wystarczy że krzyknie :)

odpowiedz
oLaf - 05.05.2022 / 15:53, *.vectranet.pl

@:): "Miodowe Lata" to przynajmniej dało się jakoś oglądać, grę Legii nie.... : O

odpowiedz
:// - 04.05.2022 / 18:50, *.plus.pl

Pytanie kto z nim się porozumiał Prezes właściciel czy dyrektor?

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 04.05.2022 / 18:49, *.plus.pl

Najpierw wizja bałkańska - drugie dinamo - Jozak Kepcija później Portugalia - Sa Pinto i
Agra Medeiros Martins itd potem koncepcja z ludźmi z niby legijnym Dna - Vukovic, znów wizja tym razem Polska - CM ,Gołębiewski, wielbiony Papszun a teraz Niemiecko - Chorwacka?- Runjaic?Jak się ma Wizje i do tego dwie funkcje w klubie na raz? to trzeba do specjalisty panie Właścicielu? Prezesie? Bo chyba sam nie wie do końca kim jest i co gada i za co odpowiada ?

odpowiedz
Mioduski jak ty mi zaimponowałes w tej chwili - 04.05.2022 / 18:51, *.plus.pl

@Wieczny fan Mioduskiego : Ciekawe czy Runjaic też będzie trenerem na lata jak Jacek Magiera?

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 04.05.2022 / 19:05, *.plus.pl

@Mioduski jak ty mi zaimponowałes w tej chwili: chyba na LATO :)

odpowiedz
Anty Kosta - 04.05.2022 / 18:41, *.plus.pl

Szkoda że nie ogłosili tego przed meczem z Pogonią to może by wygrali żeby się pokazać przed ,,nowym" trenerem?

odpowiedz
Wielki fan nowego trenera kto by to nie był - 04.05.2022 / 19:08, *.plus.pl

@Anty Kosta: przecież się pokazali... I to tak że musi ich pogonić z klubu chyba

odpowiedz
robochłop - 04.05.2022 / 18:25, *.orange.pl

Możliwości -mimo tego dramatycznego sezonu, większe są w Legii...baza chyba też...o marce klubu-nie wspomnę...pytanie brzmi tak-czy Dariusz Nieuczesany nie będzie się wpier..lał...po trzech porażkach ewentualnych...tu trzeba stabilności...

odpowiedz
L - 04.05.2022 / 18:31, *.aster.pl

@robochłop: ciekawe co ma w kontrakcie zapisane Zielinski, bo z tego co mowil Mioduski ma wolna reke i nawet uczestniczy w spotkaniach zarzadu jako osoba w pelni odpowiedzialna za pion sportowy. Pokazal juz z Papszunem, ze nie interesuje go wola prezesa wiec kto wie, moze naprawde nie bedzie sie wpieprzal. Chociaz z drugiej strony juz to widze, jak robimy mistrza i Dariusz wraca na bialym koniu, daje 100 wywiadow i znowu sie bierze za zwalnianie, zatrudnianie i wymyslanie pilki na nowo. Oby nie.

odpowiedz
13 - 04.05.2022 / 18:47, *.play-internet.pl

@L: Hehe, dobre.

Ten Pan "Rejkodzic, Ramidzic czy Rajfajsen", hehe, udowodnił że potrafi. To chyba jeden z niewielu trenerów, ktorzy przyszli do Legii wcześniej udowadniając wartość.

odpowiedz
Sebo(L) - 04.05.2022 / 18:13, *.vectranet.pl

Mam nadzieję,że wraz z przyjściem nowego trenera ze składu Legii ubędą takie "asy" futbolu jak Slisz,Celhaka,Mladenović i kilku innych "wirtuozów".

odpowiedz
POWRÓT LEGENDY - 04.05.2022 / 18:09, *.datapacket.com

Dawać w pakiecie z KuchyKing, powrót legendy Ł3!

odpowiedz
Januszek - 04.05.2022 / 18:36, *.chello.pl

@POWRÓT LEGENDY:

wez sie oganrij... legendy....odstaw denaturat podobno szkodzi

odpowiedz
:) - 04.05.2022 / 19:19, *.plus.pl

@Januszek: chyba leCHendy :)

odpowiedz
Afro - 04.05.2022 / 18:07, *.chello.pl

Wróci Kuchy King!!! Potwierdzone info. Skąd wiem? Bredzę.

odpowiedz
Byniu - 04.05.2022 / 18:06, *.vectranet.pl

Mam nadzieję,że warunkiem była częściowa wymiana i wzmocnienie radykalne składu i że ten warunek zostanie spełniony

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 04.05.2022 / 19:14, *.plus.pl

@Byniu: oczywiście że tak :) dyrektor obiecał prezes potwierdził a właściciel dał słowo że tak będzie jak chce trener.

odpowiedz
Arek - 04.05.2022 / 18:03, *.t-mobile.pl

Oby tylko Pinokio odszedł z Legii.

odpowiedz
oLaf - 04.05.2022 / 17:52, *.vectranet.pl

oj, teraz to potrzeba bardziej w Legii DOBRYCH zawodników, a nie trenera, bo Wieteską samym (+Slisz) to my z ligi spadniemy prędzej niż zdobędziemy Mistrza... : (

Oby Kosta mógł popracować normalnie, z 3 lata.... marzenie to chyba...

odpowiedz
L - 04.05.2022 / 18:32, *.aster.pl

@oLaf: ale ktos tych pilkarzy musi ocenic za slabych zeby sciagnac dobrych a do tego potrzebny jest dobry trener. Obecny uwaza Slisza za najlepszy transfer Legii wszech czasow, tak ze ten...

odpowiedz
(L) - 04.05.2022 / 17:52, *.plus.pl

Spadek do 1 ligi: zwrot akcji ?

odpowiedz
Arek - 04.05.2022 / 17:39, *.tpnet.pl

Okaże się, co z tego będzie. Wydaje się, że pojęcie ma.

odpowiedz
Anty Kosta - 04.05.2022 / 19:16, *.plus.pl

@Arek: ta zwłaszcza o Polskim języku ma pojęcie.

odpowiedz
Morder - 05.05.2022 / 10:27, *.chello.pl

@Anty Kosta:

widzę, że Ty nie masz pojęcia żadnego skoro napisałeś polskim języku z dużej, idź na lekcję bo dziś polski na 5 godzinie

odpowiedz
bronek49 - 04.05.2022 / 17:35, *.chello.pl

no i dobrze mam tylko nadzieje że postawił Legii odpowiednie warunki kogo popędzić z piłkarzy a jest takich spora grupa i kupić zawodników konkretnych

odpowiedz
Ripper - 04.05.2022 / 17:28, *.chello.pl

zobaczymy co z tego wyniknie - czy wytrzyma do zimy

odpowiedz
Biała Siła - 04.05.2022 / 17:59, *.vectranet.pl

@Ripper: raczej czy będzie mógł wytrzymać

odpowiedz