Robert Johnson - fot. Bodziach / Legionisci.com
REKLAMA

Podwójna zdobycz Johnsona

Fumen, źródło: Legionisci.com

W wygranym meczu z Anwilem Włocławek, Robert Johnson popisał się podwójną zdobyczą. Amerykanin spędził na parkiecie 40 minut i w tym czasie zdobył 22 punkty i zebrał 11 piłek (wszystkie na bronionej tablicy). Zawodnik Legii trafiał ze skutecznością z gry na poziomie 40% (8/20) oraz wykorzystał 3 z 4 rzutów osobistych. Ponadto dołożył 6 asyst oraz jeden przechwyt. To pierwsza podwójna zdobycz Johnsona w barwach Legii.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.