fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Plus kwietnia: Lindsay Rose

Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W kwietniu legioniści rozegrali sześć meczów - jeden w Pucharze Polski z Rakowem Częstochowa oraz pięć w ekstraklasie z: Lechią Gdańsk, Lechem Poznań, Piastem Gliwice, Pogonią Szczecin i Stalą Mielec. Najlepiej w tym miesiącu zaprezentował się Lindsay Rose.

W kwietniu stoper otrzymał trzy plusy i jednego minusa. Rose w większości meczów prezentował wysoki poziom, jednak negatywną notę otrzymał po spotkaniu z Piastem Gliwice, w którym popełnił fatalny błąd. Tyle samo pozytywnych ocen, lecz o jednego minusa więcej zgromadzili Mateusz Wieteska i Richard Strebinger. Niestety, w kwietniu "Wietesowi" przydarzyły się niewymuszone błędy, za to austriacki golkiper zupełnie zawalił mecz ze Stalą Mielec.

Najniżej w naszej klasyfikacji znaleźli się Benjamin Verbić i Maciej Rosołek. Pierwszy z dwójki nie jest w stanie odnaleźć swojej dobrej dyspozycji, a gra "Rossiego" jest jedynie skutkiem problemów kadrowych warszawiaków, gdyż młodzieżowiec prezentuje się słabo.

Pełna klasyfikacja:
Lindsay Rose - 3 / 1
Mateusz Wieteska - 3 / 2
Richard Strebinger - 3 / 2
Matthias Johansson - 2
Paweł Wszołek - 2
Artur Jędrzejczyk - 2 / 1
Rafael Lopes - 1 / 1
Filip Mladenović - 1
Jurgen Celhaka - 1
Kacper Skibicki - 1
Lirim Kastrati - 1
Patryk Sokołowski - 1
Szymon Włodarczyk - 1
Yuri Ribeiro - 1
Bartosz Slisz - 1 / 2
Josue - 1 / 2
Tomas Pekhart - 1 / 3
Ernest Muci - 2
Joel Abu Hanna - 2
Benjamin Verbić - 4
Maciej Rosołek - 4

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.