fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Film z oprawą na Żylecie

Woytek, źródło: Legionisci.com

Zapraszamy do obejrzenia filmu z oprawą, którą w drugiej połowie spotkania zaprezentowali ultrasi Legii.Fotoreportaż z meczu - 57 zdjęć Woytka
Fotoreportaż z meczu - 36 zdjęć Hagiego
Fotoreportaż z meczu - 49 zdjęć Kamila Marciniakaprzeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
K. - 08.05.2022 / 07:28, *.com.pl

A gdzie oprawa?

odpowiedz
Sadek - 08.05.2022 / 09:27, *.centertel.pl

@K.: ślepy?

odpowiedz
Rafał Prg. Płn. - 07.05.2022 / 00:28, *.t-mobile.pl

Nie wiem dlaczego, ale od zawsze mega podobają mi się oprawy z pirotechniką. Jak dla mnie w ogóle mogłoby nie być flag, sektorówek i kartoniad, tylko samo piro :) Brawo NS! :)

odpowiedz
sk - 07.05.2022 / 13:49, *.chello.pl

@Rafał Prg. Płn.: rzecz gustu.Ja nie lubię smrodu rac i dymu.Wszystko,byle nie piro i kretynskie hasła...

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.