fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Play-off: Półfinał z Rugby Białystok

Woytek, źródło: Legionisci.com

Zakończyła się runda zasadnicza sezonu 2021/22. Drużyna Legii Warszawa zajęła 3. miejsce tabeli z dorobkiem 6 zwycięstw i 4 porażek. Teraz rozpocznie się faza play-off, w której zagrają cztery najlepsze drużyny I ligi. Legia zmierzy się z Rugby Białystok, które zajął 2. miejsce. Pierwsze spotkanie odbędzie się w Białymstoku 22 maja, rewanż dwa tygodnie później w Warszawie.

Faza finałowa:
Półfinały (mecz/rewanż):
(21-22.05.2022)
Sparta Jarocin - Budowlani Lublin
Rugby Białystok - Legia Warszawa
Arka Rumia - AZS AWF Warszawa (o utrzymanie)

(04-05.06.2022)
Budowlani Lublin - Sparta Jarocin
Legia Warszawa - Rugby Białystok
AZS AWF Warszawa - Arka Rumia (o utrzymanie)

Finały (mecz bez rewanżu) – w obu przypadkach gospodarzem zostaje zespół wyżej sklasyfikowany po rundzie zasadniczej
(18-19.06.2022)
- o mistrzostwo I ligi
- o 3. miejsce

Baraże: 02-03.07.2022

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.