20-22.05: Weekendowy rozkład jazdy

Bodziach i Raffi, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W sobotę ostatni mecz w tym sezonie przy Łazienkowskiej - na meczu z Cracovią, w 10. minucie fani Legii opuszczą trybuny na minut 17 - aby symbolicznie "podziękować" Dariuszowi Mioduskiemu za rekordowych 17 porażek w rozgrywkach. Wcześniej, na godzinę 12:00 zapraszamy do wspierania naszych futsalistów, którzy w hali przy Wiertniczej w Wilanowie, zmierzą się z AZS-em UW w przedostatniej kolejce futsalowej ekstraklasy.

W niedzielę o 20:40 w hali na Bemowie, nasi koszykarze rozegrają finałowe spotkanie numer 3 ze Śląskiem Wrocław. Wszystkie bilety sprzedano już dawno. Transmisja w Polsacie Sport Extra. Rugbiści Legii rozpoczynają fazę play-off o awans do ekstraligi od wyjazdowego meczu z Rugby Białystok.

22.05 g. 16:00 Świt Nowy Dwór Maz. - Legia II Warszawa
22.05 g. 18:00 UWKS Legia Warszawa - Skra 1982 Warszawa [B-klasa, ul. Marymoncka 42]
22.05 g. 20:40 Legia Warszawa - Śląsk Wrocław [kosz, ul. Obrońców Tobruku 40]

Młodzież:
21.05 g. 09:30 RKS Okęcie II Warszawa 10 - Legia LSS U12 [ul. Radarowa 1]
21.05 g. 10:00 UKS Irzyk Warszawa 14 - Legia LSS U8 [ul. Irzykowskiego 1A]
21.05 g. 10:30 Legia Warszawa U-14 - Polonia Warszawa U-14 [kosz, ul. Grójecka 93]
21.05 g. 15:30 Legia LSS U13 - SEMP II Ursynów 09 [ul. Łazienkowska 3]
21.05 g. 16:30 Znicz Pruszków 08 - Legia U14 [Pruszków, ul. Bohaterów Warszawy 4]
21.05 g. 19:00 Legia LSS U14 - MKS Piaseczno 08 [ul. Łazienkowska 3]
22.05 g. 11:30 UKS Varsovia 12 - Legia U10 [ul. Międzyparkowa 4]
22.05 g. 12:00 Legia LSS U9 - ŁKS Łochów 13 [ul. Łazienkowska 3]
22.05 g. 16:00 SEMP Ursynów 06 - Legia U16 [Obory, ul. Literatów 1]

Turniej "Mini-Euro" (rocznik 2011 i mł.)
Františkovy Lázně / Rehau, 21-22 maja 2022 r.

Po przerwie spowodowanej ograniczeniami wynikającymi z epidemii koronawirusa SARS CoV-2, do rywalizacji w jednym z lepszych turniejów w kategorii U11, organizowanym przez Niemiecko-Czeską Szkółkę piłkarską. w sobotę o 9:30 do 18:30 zespoły będą rywalizować po czeskiej stronie granicy, natomiast w niedzielę od 9:20 do 14:00 odbywać się będzie runda finałowa w niemieckim Rehau. Zespoły grać będą na boisku w składach 8-osobowych (bramkarz+7 graczy z pola), a każdy mecz trwać będzie 18 minut. 18 drużyn podzielone będzie na 3 grupy, a po fazie eliminacyjnej po 2 zespoły z każdej grupy przydzielone zostaną do grupy: złotej, srebrne i brązowej.

Wśród uczestników znajdą się m.in.: Ajax Amsterdam, Bayern Monachium, FC Porto, Manchester United, Sparta Praga, Legia Warszawa, Young Boys Berno (Kopenhaga), AGF Aarhus (Dania), AS Trencin (Słowacja), NK Domżale (Słowenia), DTFS - Team Europa, RB Lipsk, Hertha BSC, Gentofte Kopenhaga (Dania), Kiraly SE (Węgry) i RC Joinville-Paris (Francja).

Mecze grupowe Legii w sobotę: 10:50 Ajax, 11:30 Sparta Praga, 12:10 RB Lipsk, 13:35 NK Domżale, 14:15 RC Joinville-Paris, 14:55 Aarhus GF, 15:35 FC Porto.