fot. Piotr Kucza / FotoPyK
REKLAMA

Na żywo

LIVE!: Jagiellonia 2-2 Legia (KONIEC)

Redakcja

Bezpośrednią transmisję z meczu Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa przeprowadzi stacja Canal+ Sport. Początek zaplanowano na godzinę 20:30.

Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE! prosto ze stadionu.

KURSY NA JAGIELLONIA - LEGIA
FORTUNA:


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (52)

+dodaj komentarz
Michał - 13.05.2022 / 22:33, *.plus.pl

Mecz na remis. Bez sensu. Nasi już nie którzy odeszli z Legii a reszta na wakacjach. Nudy i tyle w temacie. Dzięki Panie Darku że im płacisz za taki syf bo by z głodu biedaki padli... nie tylko na boisku. ..za LEGIĘ!

odpowiedz
Plaskacz - 13.05.2022 / 22:31, *.net.pl

Miał byc remis i paczpan jest hehe

odpowiedz
(L)ychu - 13.05.2022 / 22:30, *.aster.pl

No i 4 kompromis w tym sezonie chyba sprawiedliwy patrząc na 2 połowę . Pozdrawiam !!!

odpowiedz
Pisia - 13.05.2022 / 22:25, *.vectranet.pl

Slisz super grajek na miarę mioduskiego!

odpowiedz
Atmosferić - 13.05.2022 / 22:25, *.orange.pl

Strzał slisza w 91 minucie, podsumowanie kariery tego kopaczyny.

odpowiedz
Staszek jestem - 13.05.2022 / 22:23, *.96.169

Gol dla Legii!!!!! Magiera!

odpowiedz
tomiacab - 13.05.2022 / 22:20, *.centertel.pl

nie ma już w składzie Legii takich prawdziwych Legionistów jak michał Pazdan :)

odpowiedz
(L)ychu - 13.05.2022 / 22:19, *.aster.pl

No i widzimy już 4 bramki w 2 połówce

odpowiedz
Atmosferić - 13.05.2022 / 22:19, *.orange.pl

2-2 ale białyćwok wciśnie na 3-2 w ostatniej minucie.

odpowiedz
tager11 - 13.05.2022 / 22:16, *.chello.pl

I znowu pokazał się; najlepszy sędzia k........a marcinak

odpowiedz
Kudi - 13.05.2022 / 22:16, *.t-mobile.pl

Dobrze ze to koniec
Na Cracovię nie pojade i dużo ludzi też
Dziadostwo

odpowiedz
Urs72 - 13.05.2022 / 22:16, *.chello.pl

Te gnoje kur...grają padake a tu felietony czytam nowy trener Legii zbiera sobie ekipę nowy trener Legii przymierza nowych zawodników nowy trener Legii udziela wspaniałych wywiadów , jak te gnoje mogą grać na 100 procent skoro mają wszystkich w Dupach, Wszystkich , podkreślam Wszystkich ,kur... Ale trafiliśmy gowniarzy

odpowiedz
Syn trenera - 13.05.2022 / 22:13, *.play-internet.pl

Hahahaha dramat do kwadratu ręcznik w bramce ..Zezowate szczęście Slisz w pomocy.. amator na ławce trenerskiej i imbecyl prezes...Dwa metry poniżej dna.....

odpowiedz
Atmosferić - 13.05.2022 / 22:13, *.orange.pl

Majstersztyk - białyćwok od 5 meczów nikogo nie może pokonać - przyjeżdża fc frajer warszawa i cyk 3pkt.

odpowiedz
b - 13.05.2022 / 22:18, *.centertel.pl

@Atmosferić: fc frajer warszawa..dobre dobre????

odpowiedz
Plaskacz - 13.05.2022 / 22:12, *.net.pl

Dajemy tlen jadze żeby została w lidze

odpowiedz
KowaL - 13.05.2022 / 22:10, *.vectranet.pl

Miszta na zawsze w Legii chachachacha

odpowiedz
Jim - 13.05.2022 / 22:10, *.tpnet.pl

Mamy niestety skład węgla i papy

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 13.05.2022 / 21:59, *.plus.pl

Nawet taka słaba Jaga na wiosnę z nami jedzie ja pi...le !!!!

odpowiedz
kibic - 13.05.2022 / 21:59, *.t-mobile.pl

Brawo legia aby tak dalej...dobrze że to już koniec sezonu bo tego ścierwa się już oglądać nie da

odpowiedz
Pjoter - 13.05.2022 / 21:58, *.play-internet.pl

Ch...j z wynikami,hej Legio jesteśmy z Wami!

odpowiedz
(L)ychu - 13.05.2022 / 22:43, *.aster.pl

@kibic: Właśnie na dobre i na złe a nie kibic sukcesu jak to często bywa sezonowcy. Ja mam Legię w sercu od prawie 30 lat !!!

odpowiedz
Kibic z what's up'a - 13.05.2022 / 21:56, *.plus.pl

Potencjał tej drużyny nie wskazuje na to że będzie lepiej w przyszłym sezonie.

odpowiedz
Fan - 13.05.2022 / 21:54, *.plus.pl

Ciekawe kiedy prezes i właściciel się odezwa w mediach żeby podsumować sezon?

odpowiedz
Mioduski będzie zadowolony - 13.05.2022 / 21:53, *.plus.pl

Jest miodzo o co chodzi?

odpowiedz
quad74 - 13.05.2022 / 21:53, *.chello.pl

Pytanie, czy w przyszłym sezonie będzie to lepiej wyglądało...

odpowiedz
Wielki fan nowego trenera kto by to nie był - 13.05.2022 / 21:51, *.plus.pl

Tu nawet nowy trener czy ten Niemiec czy inny nic nie zmieni tu trzeba zacząć od podstaw od zmiany właściciela zmiany piłkarzy zacząć stawiać na młodych Polaków a nie szrot z zagranicy

odpowiedz
Kibic z what's up'a - 13.05.2022 / 21:48, *.plus.pl

Vukovic utrzymał w lidze i tyle ale jeżeli chodzi o grę i liczbę porażek za wiele się nie zmienilo.

odpowiedz
Frajerze - 13.05.2022 / 21:47, *.vectranet.pl

Gdzie zmiany frajerze w czarnym dresiku.Wstyd.
Dalej kupujcie bilety i wspierajcie modelowego clowna.

odpowiedz
Anty Kosta - 13.05.2022 / 21:46, *.plus.pl

Wpuść Strzałka i Włodarczyka i tak już o nic nie gramy

odpowiedz
Iksde - 13.05.2022 / 21:45, *.centertel.pl

Oni nawet mecze o nic już przegrywają XD

odpowiedz
Tym - 13.05.2022 / 21:45, *.net.pl

Tego nie da się oglądać , jeszcze tego świstaka Holownie co tacy ludzie robią w Legii pytam

odpowiedz
Rado - 13.05.2022 / 21:45, *.chello.pl

No i gicior….to są zwykli pracownicy….płakać mi się chce …QUO VADIS Legio…??

odpowiedz
Ja - 13.05.2022 / 21:44, *.plus.pl

Co się dziwić grają jak umieją

odpowiedz
Hiszpan - 13.05.2022 / 21:43, *.telnaptelecom.pl

Brawo Aco brawo team. Która to ze stałego? 12?

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 13.05.2022 / 21:43, *.plus.pl

Ehhh mamy gola w Białymstoku szkoda że nie dla nas

odpowiedz
Dziaduszko - 13.05.2022 / 21:43, *.centertel.pl

Oj ostro szlifują ten rekord przegranych w sezonie.Prawdziwi pasjonaci porażek

odpowiedz
Kibic - 13.05.2022 / 21:43, *.lukman.pl

Bosze.... przecież Hołownia to piłkarski imbecyl i wszyscy wiedzą o tym. Tym bardziej nie rozumiem dlaczego nie wystawić jakiegoś młodego z "dwójki" na lewą obronę żeby ogrywał się

odpowiedz
Kolega po szalu - 13.05.2022 / 21:38, *.plus.pl

Mecz o nic to i gra nie powala.

odpowiedz
Michał - 13.05.2022 / 21:29, *.plus.pl

Od razu widać mecz na 0:0. Męczenie buły i tyle w temacie. Zero ambicji i honoru. Stasiu Czerczesow wróć!!!

odpowiedz
(L)ychu - 13.05.2022 / 21:29, *.aster.pl

Po pierwszej połówce to wygląda nawet nawet . Generalnie mamy przewagę a co z tego wyniknie zobaczymy w drugiej połowie

odpowiedz
Filip - 13.05.2022 / 21:25, *.111.202

Cos senna relacja. Wszyscy juz w szatni, a tu pokazuja doliczona druga minute. W sumie co sie dziwic mecz o nic

odpowiedz
Szelka - 13.05.2022 / 21:21, *.chello.pl

Ewidentna gra na remis obydwu zespołów.

odpowiedz
Gorylek - 13.05.2022 / 21:09, *.centertel.pl

Jeszcze raz postuluje przepisać Bartka Sisza do sekcji lekkoatletycznej Legii.Chlop ewidentnie marnuje się w futbolu

odpowiedz
Kalarepa - 13.05.2022 / 20:44, *.play-internet.pl

Są nasi?

odpowiedz
zxdvv - 13.05.2022 / 20:31, *.centertel.pl

http://ftv.bg/en/match.php?match=334364

odpowiedz
Pit - 13.05.2022 / 20:29, *.t-mobile.pl

Ma ktoś lina do meczu!?

odpowiedz
Tomasz - 13.05.2022 / 20:17, *.centertel.pl

Warto posluchac przed meczem, Sen o Warszawie:)
https:// www.you tube.com/ watch?v=bhrbJIqJTlU

odpowiedz
Waldek - 13.05.2022 / 20:19, *.centertel.pl

@Tomasz: Spoko

odpowiedz
abudabi - 13.05.2022 / 19:57, *..

Czemu Kapustki nie ma nawet w składzie meczowym? znowu kontuzja?

odpowiedz
Krislegia - 13.05.2022 / 21:21, *.matrixinternet.pl

@abudabi: podbijam pytanie?

odpowiedz
!(L)! Dolny Śląsk Miłkowice - 13.05.2022 / 19:31, *.tpnet.pl

Kikolski
Mustafajew . Rose . Wieteska . Hołownia
Slisz . Josue
Wszołek Strzałek Muci
Włodarczyk

odpowiedz