fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Jagiellonia 2-2 Legia

Rozkręcili się po przerwie

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Legia Warszawa podzieliła się w piątek punktami z Jagiellonią, z którą zremisowała 2-2. Do przerwy nie zobaczyliśmy żadnego gola, a piłkarze zaczęli wpisywać się na listę strzelców dopiero w drugiej połowie. Gospodarze dwukrotnie wychodzili na prowadzenie, ale Legii najpierw za sprawą Pekharta, a potem po samobójczym trafieniu Pazdana, udało się wywalczyć z Białegostoku punkt.

Kilka minut po pierwszym gwizdku sędziego po raz pierwszy do interwencji zmuszony został Zlatan Alomerović. Golkiper gospodarzy pewnie wyłapał jednak lekkie uderzenie Macieja Rosołka. Pierwszy kwadrans upłynął pod znakiem przewagi "Wojskowych", którzy zdecydowanie częściej utrzymywali się przy piłce na boisku przeciwnika. Brakowało jednak okazji strzeleckich zarówno jednej jak i z drugiej strony. Niebawem przed dobrą szansą stanął Diego Carioca. Napastnik białostoczan spróbował zaskoczyć Cezarego Misztę z dystansu, ale golkiper spokojnie złapał lecącą piłkę. W 25. minucie dobra akcja Legii. Z lewej strony w pole karne wpadł Paweł Wszołek, lecz z jego płaskim strzałem poradził sobie bramkarz Jagiellonii. Było to dotychczas najlepsza okazja dla gości do wyjścia na prowadzenie. Kilka minut później odgryźli się podopieczni Piotra Nowaka. Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska najwyżej w polu karnym wyskoczył wprowadzony chwilę wcześniej za kontuzjowanego Cariocę Tomas Prikryl. Skutecznie na linii zachował się nie po raz pierwszy tego wieczoru Miszta.

Potem na boisku było względnie spokojnie. Dopiero na kilka minut przed przerwą świetną sytuację miał Jesus Imaz. Hiszpański napastnik z bliskiej odległości główkował na bramkę Legii, ale piłka przeleciała nad poprzeczką w bezpiecznej odległości. Niebawem sędzia zakończył pierwszą połowę, która zakończyła się sprawiedliwym remisem.

Zaraz po zmianie stron przycisnęła Jagiellonia. Gospodarze stworzyli sobie dobre szanse po dośrodkowaniach z rzutów rożnych. Za pierwszym razem bardzo dobrze zachował się Miszta, który popisał się bardzo dobrą obroną po uderzeniu głową jednego z przeciwników. Za moment bramkarz Legii był już jednak bezradny. Po wrzutce futbolówkę wzdłuż bramki przedłużył Michał Pazdan i z najbliższej odległości formalności dopełnił Israel Puerto. Legioniści starali się szybko odpowiedzieć, jednak rywale dobrze ustawiali się w defensywie. Po blisko godzinie gry dobrą szansę na podwyższenie wyniku mieli jednak białostoczanie. Z rzutu wolnego mocno strzelił Bartłomiej Wdowik, ale jego próba okazała się niecelna.

W 70. minucie doszło do wyrównania! Podanie z głębi pola od Bartosza Slisza do Tomasa Pekharta, który bez żadnego zastanowienia oddał zaskakujący strzał w kierunku Alomerovicia. Ku zaskoczeniu bramkarza piłka za moment zatrzepotała w siatce. Czech popisał się bardzo dobrym przygotowaniem technicznym. Radość z remisu nie trwała jednak długo. Kwadrans przed końcem spotkania Josue sfaulował jednego z przeciwników w polu karnym i arbiter bez zastanowienia wskazał na jedenasty metr. Do wykonania rzutu karnego podszedł Imaz i pewnym strzałem pokonał Misztę.

Wydawało się, że legionistom będzie już trudno odwrócić losy spotkania, jednak udało im się ponownie przeprowadzić składną akcję, która zakończyła się strzeleniem gola. Na lewej stronie z piłką pobiegł Lindsay Rose, który płasko dośrodkował piłkę w szesnastkę klubu z Białegostoku. Tam w olbrzymim zamieszaniu niefortunnie interweniował Michał Pazdan, kierując futbolówkę do własnej siatki. Końcówka wprawdzie należała do ekipy przyjezdnych, jednak niestety na niewiele się to zdało i ostatecznie "Wojskowi" wywieźli z trudnego terenu punkt.

Ekstraklasa
33. kolejka
#JAGLEG
15383
Białystok
13.05.2022
20:30
Jagiellonia Białystok
Legia Warszawa
Jagiellonia Białystok
2-2
Legia Warszawa
48' Puerto
76' Imaz (k)
(0-0)
Pekhart 70'
Pazdan (s) 85'
33 Zlatan Alomerović
32 Miłosz Matysik 46'
25 Bogdan Tiru
4 Israel Puerto
2 Michał Pazdan
5 Bojan Nastić
27 Bartłomiej Wdowik
23 Karol Struski 78'
6 Taras Romańczuk
15 Diego Carioca 32'
28 Marc Gual 7'
1 Pavels Steinbors
7 Michał Nalepa
10 Fedor Cernych 78'
11 Jesus Imaz 78' 7'
13 Andrzej Trubeha 78'
14 Tomas Prikryl 32'
22 Oliwier Wojciechowski
26 Martin Pospisil 46'
18 Narek Grigorjan
Cezary Miszta 31
Lindsay Rose 29
Ihor Charatin 14
Mateusz Wieteska 4
53' Mateusz Hołownia 3
Paweł Wszołek 13
Bartosz Slisz 99
67' Jurgen Celhaka 16
Josue 27
67' Maciej Rosołek 39
Tomas Pekhart 9
Maciej Kikolski 80
67' Ernest Muci 20
53' Rafael Lopes 21
Kacper Skibicki 22
Szymon Włodarczyk 28
Ramil Mustafajew 32
67' Benjamin Verbić 77
Igor Strzałek 86
Trener: Piotr Nowak
Asystent trenera: Rafał Grzyb
Kierownik drużyny: Arkadiusz Szczęsny
Lekarz: Zdzisław Koryszewski
Masażyści: Marcin Piechowski
Trener: Aleksandar Vuković
Asystent trenera: Aleksandar Radunović
Kierownik drużyny: Konrad Paśniewski
Lekarz: Filip Latawiec
Masażyści: Sebastian Karst
Sędziowie
Główny: Szymon Marciniak
Asystent: Paweł Sokolnicki
Asystent: Paulina Baranowska
Techniczny: Albert Różycki
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (49)

+dodaj komentarz
Ciekawy - 15.05.2022 / 22:34, *.chello.pl

Legia to My Wy jak wolicie!!! Obrażacie i bluzgacie zawodników, właściciela to samo to niech mi ktoś wytłumaczy po co zbieracie się na Zylecie i śpiewacie?! Kogo wy dopingujecie i śpiewacie Legia Warszawa?? Przychodzicie pośpiewać sobie i dla siebie mam rozumieć?! Legia To My!Logicznie ze grają zawodnicy i to dla nich przychodzi się na stadion bo oni grają mecz!!! Z tego co wy piszecie i robicie to zaprzeczacie sami sobie :) :) Śmieszne w chu.....

odpowiedz
Hornak - 15.05.2022 / 18:48, *.chello.pl

ostatnio wyrzucili ze Sparty Praha - Pavla Vrbę
lepszy trener niż pan Runaic

odpowiedz
grzesiek - 15.05.2022 / 10:06, *.centertel.pl

Widocznie joanna mucha wylosowala lecha na MP z okazji 100 lecia ich powstania. Co zrobić.

odpowiedz
Lech Poznań mistrzem Polski - 14.05.2022 / 21:29, *.play-internet.pl

Gratulacje.

odpowiedz
ODRAAAZUUU GRAAATUUULAAACJE..16 LAT AMIKIII..POSRAŃ... - 15.05.2022 / 01:27, *.120.118

@Lech Poznań mistrzem Polski: WIEEMYY!WSZYYSCYY!ŻEECZEEKAALIŚCIIE1DŁUUGOOO...ALE TO NIE WY LE CH TYLKO KOCPOŁUCH Z WAMI...I TYLE W TEMACIE NA 16 LAT ŁACHA POSRAŃ,,,

odpowiedz
Micha(L) - 15.05.2022 / 02:16, *.chello.pl

@Lech Poznań mistrzem Polski: Mistrzem Polski Jest Legia! Legia Najlepsza Jest! Legia To Jest Potęga! Legia CWKS!!!

odpowiedz
Obiektywny - 15.05.2022 / 11:11, *.plus.pl

@Micha(L): Fakty są takie: Mistrzem Polski w sezonie 2021/2022 jest Lech Poznań. To Lech jest najlepszy. A Legia jest w tej chwili na 10 miejscu: za np. Radomiakiem, Cracovią i Wisłą Płock.

odpowiedz
Tsimikas - 15.05.2022 / 14:33, *.chello.pl

@Obiektywny:
fakty są takie Legia jest mistrzem cały czas w Tabeli Wszechczasów
Leszek tylko za ten sezon

odpowiedz
oLaf - 14.05.2022 / 14:31, *.vectranet.pl

mecz w pierwszej połowie to było dno. Jaga broniąca się rozpaczliwie, 3 kontry, człapanie, zero pressingu.

Legia nieźle, tylko brak napastnika powoduje grę "bez celu"...

odpowiedz
olew - 14.05.2022 / 14:07, *.vectranet.pl

Obejrzałem dopiero teraz. jak na sytuację (gra o nic...), meczyk niezły; świetny Miszta, Slisz "profesor", dobry presing. Wyłączyli z gry nasz portugalski mózg, co łatwe nie jest. Mimo w telewizji wszystko byle jakie, obejrzałem do końca cały mecz, znając wynik. Nieźle. Za tydzień zawita dobra obecnie Cracovia. Będzie fajny mecz. LEGIA to POTĘGA !

odpowiedz
Jurek - 14.05.2022 / 13:24, *.net.pl

10 wygranych więcej czyli plus 30 punktów i teraz Legia byłaby pierwsza. Nasi kopacze tego nie wykonali . Dla mnie dziwne jest to , że oni nie mają obniżonych pensji . To jest skandal że tacy amatorzy dostają takie wypasione wypłaty . A już zaczyna się festiwal wciskania kolejnych amatorów jak Tiba . Należy pogonić tych wszystkich pseudo agentów pazernych na kasę wciskających na siłę konie bez zębów i z połamanymi kopytami . Won sk...y !!!

odpowiedz
Jester - 14.05.2022 / 13:12, *.chello.pl

szkoda że nie wpuścił młodych z ławki nie dał im debiutów

odpowiedz
Hetman - 14.05.2022 / 10:48, *.net.pl

Brawo Legia za remis.Gratulacje od kibiców Hetmana Białystok.

odpowiedz
trener Ochudzki - 14.05.2022 / 09:35, *.inetia.pl

Slisz to grał czy stał ?
W skrócie meczu jeden strzał i to niecelny...

odpowiedz
gazza - 14.05.2022 / 08:50, *.inetia.pl

Remis był do przewidzenia i nie wnikałbym czy był układ czy nie bo obie drużyny zadowala remis...
Poziom gry to jednak 2 liga - ale na szczęście jeszcze tylko jednak kolejka i koniec tego kabaretu piłkarskiego..

odpowiedz
Zielu - 14.05.2022 / 07:21, *.centertel.pl

Kapustka na wakacjach juz?

odpowiedz
REKORD WSTYDU I DNA 17 CZY BĘDZIE 18STY Z CRAXĄ/////??? - 14.05.2022 / 03:25, *.20.40

przestudiowałem mecz klatka po klatce jak bym szukal kosmitów chodzących po murawie i twierdze na 100 procent że poziom POLSKIEJ PIŁKI TO ŻAŁOSNE PRZEDSTAWIENIE, WALENIE W MUR BEZ SKUTKU, ZERO MIŁOŚCI DO PIŁKI ZERO MAGII FUTBOLU. I NACIĄGANIE KIBICÓW PRZEZ WŁODARZY KLUBOWYCH POPROSTU MIODUSKI ZACZOŁ ZARAŻAĆ INNYCH WŁODARZY...

odpowiedz
Micha(L) - 14.05.2022 / 01:35, *.chello.pl

Młodszym Fanom polecam "Piłkarski Poker" - fajny film, szczególnie na wiosnę;)

odpowiedz
Bart71 - 14.05.2022 / 01:18, *.chello.pl

A my swoje ..arka gnoje :) dawno się nie uzewnetrznialem ale ten sezon spowodował że w końcu musiałem.

Szanowni kibice i ... ..hmm jak was nazwać bo nie zamierzam nikogo obrażać. W sumie jednak brak mi sił na uzasadnianie wam co ja tu i uwdzie widzę, a widzę że coraz mniej szacunku, dyscypliny a mnóstwo roszczeniowego i wszystko wiedzącego patałajstwa internetowego . Kończąc, przypomnę ludziki mieniące się i wygłaszające wszem i wobec ze są fanatykami Legii, a tak naprawdę są kim są, że.."Czy wygrywasz, czy nie .Ja i tak kocham Cię..." przecież tak śpiewacie, najczęściej pewnie na osiedlu po paru piwkach, :) i żeby zyskać szacunku starszych, co właśnie nadchodzą, a oni na.paru wyjazdach już byli. Przestańcie już się mądrzyć, krytykować i doradzać kto co w Legii powinien zrobić żeby spełnić swoje fantazję. Nie macie na to wpływu i mieć nie będziecie nigdy, no chyba że jest wśród was filantrop, który wykupi nasz klub i pokaże jak to się robi. A dopóki tego nikt nie zrobi , to niech się skupi na sławieniu naszego klubu, życia, domu bo dla nas dinozaurów co w latach 90 śmigali na każdy mecz, Legia tym jest. A nie wciąż ujadali i szukali .. no tego do d.obra.
Mistrzem Polski jest Legia !

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 14.05.2022 / 09:17, *.play-internet.pl

@Bart71: Racji trochę masz,bo wystarczy sobie przypomnieć,ile barw na ulicach było w "dzień powszedni".Jak nie szalik,to koszulka,albo kanioła-zawsze coś "w Legię".Gdziekolwiek pojechałeś-od Piaseczna po Żoliborz,tam było Legię widać.Teraz to same "no name"y.Nawet fryzury "na Rataja" były.A na każdym melanżu "mistrzem Polski jest Legiaaaaa!!!!!!!......."było obowiązkowym repertuarem.Że o "wesołych autobusach" nie wspomnę.Teraz ani tuż przed,ani tuż po meczu barw i śpiewów nie widać i nie słychać.Natomiast nie zgodzę się z Tobą,że "kibic jest tylko od kibicowania".Kibic jest od wspierania klubu,to przede wszystkim,ale też powinien być od reagowania,jak coś złego się dzieje w klubie.A że teraz się źle dzieje,to chyba nie muszę nikogo przekonywać.Co prawda prężenie muskułów w necie świadczy o głębokiej frustracji piszącego,ale przecież są metody,które by skutecznie wpłynęły na postawę Mioduskiego wobec Legii.Wystarczy bojkot kilku meczy na Legii,żeby komuś w zarządzie zapaliło się "czerwone światełko",że trzeba coś zmienić.A tak,to "psy szczekają,a karawana jedzie dalej"-pokrzyczycie "mioduski won",kilka transparentów,ze dwie sektorówki "antymioduski",a nawet szaliki w tym klimacie i........nie zmienia się nic Nie daje Wam to do myślenia,że "to zwyczajnie nie działa"???.Patrząc na to wszystko z boku,bo nie uczestniczę w tym cyrku,podejrzewam,że mioduski ma "swoich ludzi" wśród kibiców,którzy dosyć umiejętnie kanalizują emocje fanów i "na sygnał z góry" upuszczają powietrze z balonika,jak już jest bliski rozyebańa.Mówię Wam-protest,protest i jeszcze raz protest-jedyna metoda,żeby coś się zmieniło.......

odpowiedz
MarioL - 14.05.2022 / 17:26, *.wanadoo.fr

@FOREVER LEGIA : zgadzam się z Tobą w 100 procentach.Lata 90 już nie wrócą nigdy,teraz ludzi w szalikach w dzień meczowy mało widać.Od kilku lat ruch kibicowski zamiera i to w całej Polsce niestety.W naszym klubie coraz gorzej się dzieje,i szkoda tylko że ci ważniejsi tak słabo na to reagują.Nie ma to wszystko żadnego porównania do tamtych lat.Jedynie tylko stadion mamy lepszy.

odpowiedz
Mr. - 14.05.2022 / 17:26, *.virginm.net

@FOREVER LEGIA : 100% racji te czasy o których piszesz juz nie wrócą. Dziwne że jeszcze lokalna cenzura nie skasowała twojego postu.Też uważam że protest i jeszcze raz protest,pamiętacie trybunę Torwar. Rurka ówczesnym właścicielom szybko zmiękła

odpowiedz
Bart71 - 14.05.2022 / 18:21, *.chello.pl

@FOREVER LEGIA : Zapewniam Cię że jeśli bojkot by coś zmienił to zostałby dawno zorganizowany, na dzień dzisiejszy i w tej rzeczywistości ludzie, którzy poświęcają cały swój wolny czas, trzymają kibicowsko Legie na poziomie TOP w Polsce, w europie i na świecie . Pod każdym względem czy to ultras, czy sportowo lub organizacyjnie kibicowsko jesteśmy na coraz wyższym poziomie, a wiesz dlaczego? Bo to jest zależne od nas i w tym aspekcie jesteśmy TOP . W tym miejscu szacun dla wszystkich grup które na to pracują , wymieniać nie ma sensu bo każdy wie o kim mowa, i tylko dzięki nim możecie się czuć top. Wynik sportowy to jest oddzielna sprawa, dzisiaj aby być top sportowo i spełniać wasze marzenia o wielkości sportowej trzeba mieć petrodolary , których żaden milioner w Polsce nie ma. Piłka Nożna w dzisiejszych czasach to marketing dla najbogatszych. W naszych krajowych warunkach to nie osiągalne. Reasumując, kibicowsko jesteśmy TOP i to pielęgnujmy z największą starannością ,a potęgą sportową możemy być tylko na Polskim podwórku i przez kolejne 30 lat nic się nie zmieni. Ja wiem , bo sam tak mam że nawet jak Legia by grała z Liverpoolem jutro to postawił bym na zwycięstwo Legii ,bo w tym przypadku rozum mówi jedno ale serce nie sługa, jak się mówi :) Dlatego kibice Legii dbajmy o to na co, każdy z Nas może mieć wpływ i czynnie się zaangażować , co pozwoli nam przez kolejne dekady być TOP WORLD kibicowsko i podnosić wciąż poprzeczkę wszystkim innym klubom na świecie , bo może kiedyś mądry bardzo bogaty szejk, wykorzysta markę Legia do swojego marketingu , ale zrobi to tylko przez potencjał jaki prezentują trybuny , które już dawno wprowadziły Legię do Ligi Mistrzów!

Legia Mistrz! Od kołyski aż po grób!!

odpowiedz
Legia - 79 - 14.05.2022 / 21:01, *.centertel.pl

@FOREVER LEGIA : BRAWO !!! Ja już dawno pisałem, TYLKO PROTEST PUSTY STADION !!! MOŻE COŚ ZMIENIĆ !!! Dziwna sprawa, za czasów iti BYŁOBY JUŻ KILKA PROTESTÓW !!! TY GŁOŚNIO O TYM PISZESZ !!! POZDRAWIAM. AVE LEGIA. FANATYCZNE SERDECZNOŚCI.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 15.05.2022 / 12:13, *.play-internet.pl

@Bart71: Dobrze piszesz-jesteśmy w pierwszej 5-tce w Europie jeżeli chodzi o atmosferę na trybunach.Tylko czy nie masz wrażenia,że relacje na linii kibice-piłkarze (czyli de facto klub) się już dawno rozjechały?.Bo ja odbieram tą sytuację,że kibice sobie,a klub sobie.Staliśmy się "sztuką dla sztuki" i mecz nie jest nam do niczego potrzebny.Równie dobrze możemy robić "Kanadę na trybunach" np we wtorek.....w myśl hasła "chói z wynikami,hej Legio,jesteśmy z Wami....."

odpowiedz
Simon - 14.05.2022 / 01:17, *.orange.pl

Dobrze że Pazdan w ostatniej fazie walczy o króla strzelców

odpowiedz
tomiacab - 14.05.2022 / 01:04, *.centertel.pl

ja nie widziałem zadnego rozkręcenia w drugiej połowie. Taka sama padaka jak w pierwszej. Jedyne co się rozkręciło to noga Pazdana.

odpowiedz
filand - 13.05.2022 / 23:29, *.t-mobile.pl

Miał być remis i był remis.
Dobranoc.

odpowiedz
Jerz z Potoku - 13.05.2022 / 23:21, *.chello.pl

I pomyśleć, że jeszcze we wrześniu ub.r. "prezes dekady" miał czelność wszem i wobec głosić, że Legia ma wreszcie skład kompletny...
Wczoraj, w mediach, gruchnął ponownie ze swoją miodową swadą, iż brak pucharów w br. Klub wykorzysta na budowanie solidnych fundamentów nowej drużyny...
Ps.: już teraz zaczyna brakować cywilizowanych słów na określenie stopnia matołectwa pijarowskiego tego dziwoląga.
Wytrwałości Koledzy !!!

odpowiedz
Darek - 14.05.2022 / 12:19, *.chello.pl

@Jerz z Potoku: Jak byśmy tak z 5 sezonów nie grali w europie dopiero byśmy mieli solidne fundamenty.

odpowiedz
ZenekL3 - 13.05.2022 / 23:20, *.chello.pl

Gramy to co umiemy, czyli na remis z 12-tą drużyną w tabeli. W tym sezonie, z tymi piłkarzami, z tym trenerem musimy to traktować jak sukces.

odpowiedz
Czy Miodulski działa w temacie? - 13.05.2022 / 23:20, *.211.109

Skład Legii na sezon 2022/2023

Boruc
Jędrzejczak - Pazdan - Wieteska
Grosicki - Tiba - Ślisz - Kucharczyk
Lazaros Lamprou - Angielski - Ivi Lopez

I jedziemy na mistrza, proszę działać panie Miodulski!

odpowiedz
Ja - 13.05.2022 / 23:31, *.autocom.pl

@Czy Miodulski działa w temacie?: Ślisza nie kojarzę, to jakiś perspektywiczny z 1 ligi? Po co nam Otylia Jędrzejczak na obronie? I kim jest Pan Miodulski, to ten nowy inwestor, o którym było ostatnio głośno w kuluarach? Tyle pytań, tak mało odpowiedzi...

odpowiedz
Czas na zmiany - 14.05.2022 / 00:12, *.chello.pl

@Czy Miodulski działa w temacie?: Co dzisiaj piłeś? Poczynając od Boruca to chyba raczej już emeryt. Linia obrony dobra dla średniaka z tabeli. Pomocnicy to przypomnę, że pana Kucharczyka już w Legii przerabialiśmy. Napastnicy świetni ale nie dla Legii, Legia to marka oni pasują raczej do gry w MKS Mikołajki. Tyle w temacie, trenem kolego to raczej nie zostaniesz, chyba, że grasz na kodach w football managera.

odpowiedz
Olo.anolo - 14.05.2022 / 08:01, *.206.230

@Czy Miodulski działa w temacie?: skład byłby dobry gdyby nie to że Borubar emerytura , Grosik za granicę się wybiera Lopez Ivi za drogi na gołego DM no i Panda też za drogi - ale pomysł dobry

odpowiedz
Bromba - 14.05.2022 / 09:06, *.151.102

@Czy Miodulski działa w temacie?: Bardzo dobry skład, ale nie dla Mioducha golodupca króla sedesów.

odpowiedz
Żmija - 14.05.2022 / 10:57, *.t-mobile.pl

@Czy Miodulski działa w temacie?: średnia wieku takiego składu poraża…

odpowiedz
45540 - 13.05.2022 / 23:04, *.ynet.pl

how, how ! kto was czyta pieski ?

odpowiedz
Adam - 13.05.2022 / 23:45, *.chello.pl

@45540: ty czytasz, moja paróweczko.

odpowiedz
Arek - 14.05.2022 / 16:15, *.tpnet.pl

@45540: a co to how, how? Bo ja myślałem, że piesek trochę inaczej robi. Ale może Twój robi, how, how, więc piszesz z przyzwyczajenia.

odpowiedz
kontroler_biletow - 13.05.2022 / 23:03, *.151.110

no proszę bardzo

odpowiedz
Dno wizji Mioduskiego cdn... - 13.05.2022 / 23:02, *.02.net

A Strzałek dalej nie dostaje szansy choć na 10 minut gry, za co podpadł proruskiemu serbowu!?

odpowiedz
Ooo - 13.05.2022 / 22:52, *.t-mobile.pl

Czy Jadze nie był potrzebny 1 punkt ?

odpowiedz
lucho_83 - 13.05.2022 / 22:49, *.chello.pl

Dobrze, że ten sezon się kończy...

odpowiedz
Ja - 13.05.2022 / 22:39, *.autocom.pl

Łysa parówa z gwizdkiem, szumnie nazywana międzynarodowym sędzią, znowu musiała zrobić szum wokół siebie... Piękny druk z tym karnym, może być z siebie dumna.

odpowiedz
L - 13.05.2022 / 23:01, *.waw.pl

@Ja: drugi wydrukowany karny Marciniaka z rzedu. Czestochowa, Bialystok. W mediach oczywiscie nie bedzie tematu..

odpowiedz
Robert Szenfeld - 14.05.2022 / 07:24, *.centertel.pl

@Ja: na VARze też ie gorsi ,, specjaliści,, , skoro nawet do monitora nie zaprosili .. standard . A Jagiellonia u siebie cofnięta na 40 metr pokazuje najlepiej ,, taktykę ,, i aspiracje tego ,, klubu ,, . Z Cracovią bedzie tak samo, bo te dziady tylko tak umieją grać, Potem mówią o ,, wyrównanym meczu,, ....

odpowiedz
mietowy - 13.05.2022 / 22:33, *.aster.pl

tu nie ma co gadac chyba xnowu kaska zrobila swoje personalnie nie bede juz nic mowil bo to jest kryminal

odpowiedz
Galus - 13.05.2022 / 22:32, *.centertel.pl

Pazdan dzięki.....:)

odpowiedz