fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Pierwsze zdjęcia

Fotoreportaż z Białegostoku

Mishka, źródło: Legionisci.com

900 kibiców wspierało Legię na ostatnim wyjazdowym meczu w tym sezonie. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Białegostoku:

Fotoreportaż z meczu - 64 zdjęcia Mishki


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (9)

+dodaj komentarz
P(L)EBAN - 15.05.2022 / 14:55, *.t-mobile.pl

Mordy oni tylko to mogą zrobić. Nic więcej. Nie zwracać uwagi, nie poświęcać uwagi. Nie dawać im żadnej szansy na rozgłos. Dzień później nikt o nich nie pamięta. Topią się w Białce na jurowieckiej. Tam nikt nie mieszka. Ta Białoruś wyludniała. TYLKO LEGIA NA DOBRE I NA ZŁE.

odpowiedz
Hala Madrid - 14.05.2022 / 20:13, *.orange.pl

Gdzie te czasy, kiedy mogłem swobodnie przejść na sektor gości i przywitać się z kibicami z Warszawy. Mój pierwszy wyjazd: mecz Legia-fc Nantes 1-1 1974.
Życzę Legii powrotu na należne jej miejsce.

odpowiedz
Hala Madrid - 14.05.2022 / 20:01, *.orange.pl

Gdzie te czasy, kiedy mogłem swobodnie przejść do sektora gości i przywitać się z kibicami z Warszawy.

odpowiedz
szalik vice MISTRZ POLSKI :D - 14.05.2022 / 15:06, *.vectranet.pl

skojarzenia ze słynną tablica na pewnym skansenie w Wielkopolsce,którego szef przeniósł się swego czasu na Muranów zupełnie przypadkowe :D

odpowiedz
Mark - 14.05.2022 / 11:14, *.orange.pl

Można śmiało stwierdzić ze te baranki z miasta kononowicza, kompleksy wobec Legii i Warszawy maja ogromne.
Przebijają chyba nawet tych z Poznania.
Ale cóż, pokrzyczą,połapią ja się a w poniedziałek rano część z tych osłów wraca do Warszawy do roboty czy na uczelnie xD

odpowiedz
xyze - 14.05.2022 / 13:24, *.autocom.pl

@Mark: no, swego czasu, gdy byli w czołówce (2015, 2017 i 2018) to nawet miałem ich za bardziej zakompleksionych niż amica, co mi się wydawało wręcz niemożliwe xD
oby zlecieli w następnym sezonie, szkoda że się nie udało z tymi pajacami wczoraj wygrać ;/

odpowiedz
edd85 - 14.05.2022 / 09:43, *.plus.pl

Żadne szmaty nie spłonęły?

odpowiedz
Do Mishki - 14.05.2022 / 07:54, *.chello.pl

Zdjęcia oprawy Jagi się nie załadowały do galerii ????

odpowiedz
Eddy - 14.05.2022 / 10:44, *.chello.pl

@Do Mishki: po co gówno pokazywać?

odpowiedz