Michał Kucharczyk i Pedro Tiba - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Transfery

Pedro Tiba trafi do Legii? Trwają rozmowy

Woytek, źródło: weszlo.com

Legia Warszawa jest zainteresowana sprowadzeniem Pedro Tiby - informuje weszlo.com. Po zakończeniu sezonu 33-letniemu Portugalczykowi kończy się kontrakt z Lechem Poznań i choć jest z w nim zapisana opcja przedłużenia, to nie zostanie aktywowana. W obecnym sezonie Tiba zwykle pełni rolę rezerwowego

Powyższe informacje potwierdził także Sebastian Staszewski z interii.pl: "Potwierdzenie rozmów mam z obu klubów. Rozmowy trwają od kilku tygodni i są zaawansowane".

Menedżerem Pedro Tiby jest Bruno Carvalho z agencji „Team of Future”, który ma dobre relacje z warszawskim klubem. W przeszłości umieścił w nim Salvadora Agrę, pomagał też przy transferach duetowi Ricardo Sa Pinto i Hugo Cajuda.



przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (78)

+dodaj komentarz
exsa - 6 godzin temu, *.orange.pl

Czy to sie dzieje naprawde chyba jakis zart ?!!!

odpowiedz
grzesiek - 15.05.2022 / 10:20, *.centertel.pl

Juz mnie denerwuje ta pilka nozna polska, przerzucilem sie na koszykowke i nie zaluje. I wcale nie chodzi o to ze Legia przestala odnosic sukcesy tylko o m.in to ze mecze w kosza sa bardziej emocjonujace, a w pilce noznej to juz oklepane wszystko sie robi. Legia kilka razy z rzedu MP pozniej Lech pare razy a w miedzyczasie jakis sensacyjny MP. Pewnie niebawem rakow czestochowa tak jak kiedys m.in zaglebie lubin ksp itd....

odpowiedz
Pawelec - 15.05.2022 / 06:56, *.t-mobile.pl

No kuźwa nie wierzę 33 lata głównie rezerwowy.....Zielu czy tobie padło już na łeb jak mioduskiemu ja pier.....to jakieś żarty mam nadzieje

odpowiedz
PLK - 15.05.2022 / 00:15, *.cyfrowypolsat.pl

Agra, Sa Pinto i ktoś tam... Nie wróży to dobrze...
Osoby w zarządzie się zmieniają ale brak pomysłu na zespół jakby podobny do poprzedników... Heh...

odpowiedz
Korda - 14.05.2022 / 23:51, *.centertel.pl

Nie przyjdzie. Będzie wolał zostać w Lechu i włączyć o podstawowy skład. Tym bardziej że Lech teraz będzie potrzebował rotować składem grając eliminacje LM i ligę. No chyba że szybko odpadną w eliminacjach. Tylko że Midouski robi z Legii klub emerytów i rencistów. Brać młodych którym się jeszcze chce biegać za piłką.

odpowiedz
wojti - 14.05.2022 / 15:30, *.chello.pl

Jprd......szrotu ciąg dalszy......

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 14.05.2022 / 16:15, *.play-internet.pl

@wojti: zanim przeczytałem twój komentarz to samo pomyślałem;)

odpowiedz
Tomi - 16.05.2022 / 01:01, *.centertel.pl

@wojti: szrotu ciąg dalszy, ale akurat ten gość i tak zrobiłby różnice na boisku biorąc pod uwagę obecny skład Legii

odpowiedz
ax4545 - 14.05.2022 / 10:35, *.tpnet.pl

oby nie.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 14.05.2022 / 09:47, *.aster.pl

Tiba to szczyty możliwości Mioduskiego. Obawiam się, że gdy jego kontrakt nie dojdzie do skutku, to przyjdzie ktoś na alibi.

odpowiedz
pol - 14.05.2022 / 07:57, *.chello.pl

Następny internacjonał.
Rezerwowy amicy ma być u nas podstawowym graczem.
W przyszłym roku spadek przy tym prezesinie

odpowiedz
Good Idea - 13.05.2022 / 21:50, *.vectranet.pl

Nawet gdyby kupili Ronaldo moja noga na trybunach nie postanie.Nawet złamanego centa na bilet nie wydam.

odpowiedz
HUGON - 13.05.2022 / 23:20, *.vectranet.pl

@Good Idea: jesteś potrzebny jak gówno w kompocie.

odpowiedz
Adam - 13.05.2022 / 23:40, *.chello.pl

@HUGON: nie porównuj wszystkich do siebie.

odpowiedz
Tylko pegia - 14.05.2022 / 04:07, *.play-internet.pl

@Good Idea: całe szczęście ze Cię więcej nigdy nie zobaczymy ,jak i resztę januszy

odpowiedz
SlawoL - 14.05.2022 / 09:10, *.wlantech.pl

@Good Idea: kibicuj sobie Realowi a z naszego stadionu wypier …Kibic sukcesu kur. Sie znalazł

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 13.05.2022 / 21:41, *.plus.pl

Ehhh mamy gola w Białymstoku tylko szkoda że nie dla nas

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 13.05.2022 / 21:40, *.plus.pl

Ja bym wziął Amarala a nie jego

odpowiedz
:) - 13.05.2022 / 21:43, *.plus.pl

@Wieczny fan Mioduskiego : jeśli odejdzie Josue to Amaral mógłby go zastąpić.

odpowiedz
Amica2007 - 14.05.2022 / 23:08, *.icpnet.pl

@:): nie stać was

odpowiedz
Kibol - 16.05.2022 / 01:03, *.centertel.pl

@Wieczny fan Mioduskiego : Amaral woli grać o Ligę mistrzów, a nie o utrzymanie w ekstraklapie

odpowiedz
...L... - 13.05.2022 / 20:50, *.cyfrowypolsat.pl

No to nam Pan menago plejadę gwiazd załatwił. Słaby prognostyk.

odpowiedz
Raf - 13.05.2022 / 20:15, *.supermedia.pl

Znowu to samo, osłabić przeciwnków przez odkupienie ich zawodników
od kilku lat to nie dziala- sa za słabi :(

odpowiedz
e(L)o - 13.05.2022 / 19:13, *.11.93

kolejny emeryt

odpowiedz
- 13.05.2022 / 18:36, *.icpnet.pl

Bierzcie go razem z opakowaniem :)

Rezerwowy Lecha celem transferowym Legii…

odpowiedz
Arek - 13.05.2022 / 17:45, *.centertel.pl

Podstawowe pytanie brzmi śpiewał czy nie śpiewał. A tak poza tym to on jest starszy odrzu z UE nie wiem po co on tu skoro zastanawiają się podobno czy z nim kontrakt przedłużyć.

odpowiedz
Sobo(L)ew - 13.05.2022 / 16:59, *.255.115

Mam nadzieję że trafi w brew wszystkiemu i wszystkim.

odpowiedz
Boxer - 13.05.2022 / 17:39, *.centertel.pl

@Sobo(L)ew:Tak trafi aż brew wszystkim odpadnie

odpowiedz
Sobo(L)ew - 13.05.2022 / 18:46, *.255.115

@Boxer: tak samo mówiliście jak przychodził Hamalainen czy Mączyński z wisly.

odpowiedz
Pjoter - 13.05.2022 / 19:56, *.play-internet.pl

@Boxer: hahahaha:)

odpowiedz
Kielonek - 13.05.2022 / 16:54, *.vectranet.pl

Słaby i stary.Taki Martins tylko starszy i bardziej leniwy

odpowiedz
Wielki Stach - 13.05.2022 / 19:05, *.play-internet.pl

@Kielonek: ta, a nasz Slisz dużo młodszy, tylko sto razy bardziej drewniany i dwa razy wolniejszy.
Taki mamy środek mocny, że ho ho.

odpowiedz
grzesiek - 13.05.2022 / 16:44, *.centertel.pl

Lech wzial go jako mlodszego a i tak nie dawal z siebie 100 pro wiec w Legii bedzie chcial tylko siedziec i brac kase.

odpowiedz
Tom Horn - 13.05.2022 / 16:36, *.vectranet.pl

Nigdy w życiu.Kolejny,,zdechlak" w legii.Byli juz:Kaczorowski,Poledica,Bereszynski,a wcześniej Topolski Araszkiewicz a teraz Tiba.Po co nam Lechici.Rozumiem kogoś z Białegostoku Szczecina Radomia Płocka.Ale nigdy z żadnego Lecha. Zwłaszcza że póki co to drużyna konkurencyjna o mistrzostwo Polski.Mamy swoich graczy bądź wychowanków,ale nigdy żaden Lechita bądź wislak

odpowiedz
ws - 13.05.2022 / 17:47, *.play-internet.pl

@Tom Horn: co masz do Bereszynskiego? Nie bal sie transferu jak Linnety. Hammalainen tez był zly? A Topolskiego i Araszkiewicza to nie mieszaj do tego bo były inne czasy. Zapomniałeś też o Okońskim.

odpowiedz
axlrose - 13.05.2022 / 18:03, *.tpnet.pl

@ws: Hamalineen to jak teraz Lopes: raz na jakiś czas gol w ważnym meczu, a 80% gry to dno i metr mułu.

odpowiedz
XXX - 13.05.2022 / 19:48, *.centertel.pl

@Tom Horn: A Podbrożny?
A Murawski czy Hama?
Poza tym Bereszyński to udany transfer

odpowiedz
Krislegia - 13.05.2022 / 21:23, *.matrixinternet.pl

@ws: nie gadaj z mongołem

odpowiedz
eL - 13.05.2022 / 23:01, *..

@Tom Horn to jakas pyra... Gumiś, Hama, Fabiański, Bereś, Murawski, Topolski, Araś, jakby nie patrzeć Okoń. Jakby nie pisać każdy nie pozostal anonimowy. Na minus bym spisał pseudo dyrektora trzeciaka i drewojtalski

odpowiedz
Paweł - 14.05.2022 / 02:17, *.play-internet.pl

@eL: i po są siedzku z Warty Ratajczyk

odpowiedz
Dossa Jr - 15.05.2022 / 00:58, *.chello.pl

@ws: i bielik

odpowiedz
Kamień - 13.05.2022 / 16:25, *.chello.pl

Kolejny szrot

odpowiedz
Ziggy - 13.05.2022 / 16:09, *.chello.pl

to chyba do drużyny weteranów/oldbojów

odpowiedz
MK - 13.05.2022 / 16:03, *.187.2

Jeśli miałby w Poznaniu strzelić decydującą bramkę, to biorę w ciemno ;-)

odpowiedz
Mr T - 13.05.2022 / 16:00, *.mm.pl

No bez przesady!! Jak przyjdzie, to dla kasy. Nie zeby zbyt duzo grac.

odpowiedz
Sobo(L)ew - 13.05.2022 / 15:37, *.255.115

Na stronie Legii i Barcelony to to samo stado baranów udziela komentarzy ????????????????. Kogo by nie chciał czy ten czy ten klub to wieczne biadolenie i szczekanie na dany transfer. Proponuję by każdy z was kupił sobie własny klub i kupować takich zawodników jakcy wam pasują i bardzo jestem ciekaw jak daleko zajedziecie z tymi drużynami.

odpowiedz
WL - 13.05.2022 / 15:29, *.tpnet.pl

Pilkarscy emeryci "LEGII" nie sa potrzebni a jakie byly przypadki to wiemy !!
"

odpowiedz
SF - 13.05.2022 / 15:26, *.tpnet.pl

P.Runjaic prosimy zabrac Kowalczyka i Zahovica z Pogoni wiec nalezy wziasc to pod uwage !!

odpowiedz
Mateusz z Gór - 13.05.2022 / 15:09, *.orange.pl

Nie wątpię, że coś jest na rzeczy, ale takie informacje ostatnio zawsze pojawiały się przed meczami Lecha z Legią. Dlaczego zatem pojawia się teraz, kiedy te drużyny już w tym sezonie nie zagrają ze sobą? To bardzo proste! Legia liczby, że w ten sposób może jeszcze wytrącić Lecha z równowagi na ostatniej prostej przed mistrzostwem. Sprytnie. :) Zobaczymy ile w tym całym zamieszaniu jest prawdy.

odpowiedz
Farme(L) - 13.05.2022 / 19:18, *.virginm.net

@Mateusz z Gór: gdyby Legia w grudniu nie wtrącała z równowagi Srakowa z JG, to dziś nie musiałaby wytracać Amiko-Lecha…

odpowiedz
Mateusz z Gór - 16.05.2022 / 10:25, *.orange.pl

@Farme(L):

Skuteczność obu zagrań okazała się zerowa, bo ani wtedy Raków, ani teraz Lech się nie zesrał.

odpowiedz
Afro - 13.05.2022 / 15:04, *.ncs2012.pl

Kolejny emeryt z Portugalii. Klasa.

odpowiedz
Dr.Wstrząs - 13.05.2022 / 14:47, *.vectranet.pl

Szczerze mówiąc to miałem nadzieję,że Runjaić weźmie kogoś ze sobą z Pogoni.Mają kilku niezłych grajków plus Kuchy ,który w Legii byłby jak u siebie

odpowiedz
Dr. Wstrząs - 13.05.2022 / 14:43, *.vectranet.pl

Nie jest taki słaby ale nie wiem czy ten przeszczep się przyjmie

odpowiedz
Rikki - 13.05.2022 / 14:32, *.play-internet.pl

SHROTEX Warszawa brzmi dumnie !!! Po co tych cudaków sprowadzają na pośmiewisko ....

odpowiedz
chrisSiekierki - 13.05.2022 / 14:26, *.vectranet.pl

Rezerwowy w Lechu a u nas ma grać w pierwszym składzie ? Chyba niestety szykuje się kilka sezonów w środku tabeli...

odpowiedz
WSL - 13.05.2022 / 14:08, *.tpnet.pl

P.Prezesie i P.Dyrektorze Sportowy co sie dzieje z nasza "LEGIA" ?

odpowiedz
MIODUSKI DALEJ TRZYMA SIE KUCHARSKIEGO MYŚLI DYREKTORSKIEJ ... - 13.05.2022 / 14:07, *.20.40

TO WYGLĄDA ŻE KUCHARSKI DALEJ JEST NIEOFICJALNIE DYREKTOREM SPORTOWYM, MIODUSKI JEDNAK TYLKO NA POZÓR GO ZWOLNIŁ A ON U NIEGO SIEDZI W DOMU W SZAFIE I RZĄDZI

odpowiedz
Szmu(L)ki - 13.05.2022 / 14:02, *.chello.pl

To jest parodia! Weźmiemy tibę, nie będzie na podwyżkę dla Josue, który on nas odejdzie. I zamiast utrzymać najlepszego zawodnika (i pewnie najlepiej asystującego w lidze), wymienimy go na starszego typ, który był głównie rezerwowym.

Nie mam już szczerze sił na to, co się dzieje w tym klubie...

odpowiedz
Pawełek - 13.05.2022 / 13:56, *.netfala.pl

To byłoby coś...

odpowiedz
Kasper - 13.05.2022 / 13:56, *.plus.pl

Jeśli będzie ładować amice, jak Hautameki w 90 ze spalonego to brać!

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 13.05.2022 / 15:41, *.play-internet.pl

@Kasper: i nie bedzie rozumiec dogryzek o słowikach jak kaczorowski.

odpowiedz
exsa - 13.05.2022 / 13:46, *.tpnet.pl

To przesada kogo bierzemy pilkarza ktory w tym sezonie nie byl wyrozniajacym sie pilkarzem jak w poprzednich a Lech wie co robi poprostu chce sie juz pozbyc wiec zastanow sie LEGIO 2 razy a odnosnie wieku to nie o takich pilkarzy chodzi maximum do trzydziestki wiek ma znaczenie wiec mozemy nie miec pozytku bo takie sytuacje juz byly !!!!

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 13.05.2022 / 13:30, *.play-internet.pl

No i git.Kolejny argument,żeby sobie odpuścić kolejny już sezon,gdy mecze (L) oglądnę w tv,albo wogóle.

odpowiedz
Dossa Jr - 13.05.2022 / 13:47, *.chello.pl

@FOREVER LEGIA : pomyslalem dokladnie to samo. Z jedną różnicą, że jednak nie bede siadal przed tv. Nie chce patrzec jak L zmienia sie w 10-12 drużynę z ligi. Ani nie spadnie, ani nic nie wygra. Takie czasy przed nami.

odpowiedz
Filipek - 13.05.2022 / 14:03, *.play-internet.pl

@Dossa Jr: I bardzo dobrze won do domów lamusy.Pazie na razie

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 13.05.2022 / 14:21, *.play-internet.pl

@Filipek.Na świecie cię nie było,jak ja na Legię jeździłem.Na (nie)szczęście to tylko internet i każdy może szczekać.........A tak konstruktywnie pisząc,to aż dziw bierze,że tylu"legionistów" w imię źle pojętej miłości do klubu,przykłada swoją cegiełkę do tego,że mioduski nadal tu jest.A już największą paranoją jest to,że kupując bilety,pośrednio płacicie mioduskiemu,tylko po to,żeby mu potem zaśpiewać.......mioduski won!!!!!!.No nie,normalne to to nie jest,a już napewno nirlogiczne.

odpowiedz
Dossa Jr - 15.05.2022 / 01:01, *.chello.pl

@Filipek: luzik, chodz sobie ogladac na Ł3 pyrę Tibę

odpowiedz
Manio - 13.05.2022 / 13:23, *.centertel.pl

Same sukcesy Pana Bruno Carvahlo...

odpowiedz
chrisSiekierki - 13.05.2022 / 14:28, *.vectranet.pl

@Manio: On odniósł sukces bo wcisnął kiepskich graczy frajerom za niezłą prowizję...

odpowiedz
Sympatyczny - 13.05.2022 / 13:13, *.centertel.pl

A po co Legii 33 letni gracz, który chcę dorobić sobie do emerytury piłkarskiej?

Czy nie lepiej te pieniądze przeznaczyć na młodego perspektywicznego zawodnika, na którym można byłoby zarobić?

odpowiedz
???? - 13.05.2022 / 13:13, *.t-mobile.pl

Ogólnie szanuje gościa i dla mnie transfer na plus w tych czasach ,

odpowiedz
Hiszpan - 13.05.2022 / 13:09, *.play-internet.pl

Dziadek z ławki Lecha??? O będzie bogate okienko. Jeszcze Trałka ...

odpowiedz
Obcy - 13.05.2022 / 13:17, *.t-mobile.pl

@Hiszpan: Jeszcze Peszko i Majewski.

odpowiedz
Tomek - 13.05.2022 / 13:32, *.113.189

@Obcy: Taki Peszko to spokojnie w Legii mógłby grać i liczby miałby podobne do Wszołka. Nosem wciąga takie talenty jak Riberio, Skibicki czy Mladenovic

odpowiedz
S(L)G - 13.05.2022 / 13:42, *.t-mobile.pl

@Tomek: może nosem wciąga, lubi wypić 0,7 to może i coś wciąga, ale porównanie go do Wszołka to gruba przesada. Tomek nie pij już więcej, nie bierz przykładu ze Sławka

odpowiedz
oLaf - 13.05.2022 / 14:02, *.vectranet.pl

@S(L)G: popieram, porównanie alkomana do Wszołka jest chamstwem.

Co do meritum - po co Legii leniwy dziadek - rezerwowy Tiba??? no chyba żeby walczyć w strefie spadkowej, to się nada ; P

odpowiedz
Tomek - 13.05.2022 / 14:07, *.113.189

@S(L)G: No tak lepszy Skibicki, którego gry nie da się na trzeźwo oglądać. Dla mnie to może codziennie pić nawet i litra byleby na boisku biegał i walczył i liczbami się bronił. To co robią piłkarze w czasie wolnym to średnio mnie interesuje, mogą ćpać, pić, rabować czy ściągać haracze byleby nie dać się złapać a na boisku dawać z siebie wszystko. Ale jak człowiek patrzy na Skibickiego czy Mladenovicia to ja na orliku z kumplami mamy więcej ambicji niż te dwie sieroty

odpowiedz