Lindsay Rose - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Rose: Pokazaliśmy odpowiednią reakcję

Redakcja, źródło: Legia Warszawa - Wiadomość archiwalna

- To był bardzo trudny mecz. Stadion był pełny, Jagiellonia walczyła, by zapewnić sobie utrzymanie w lidze. Fani wspierali ich do nacierania. Uważam, że wynik 2-2 to dobry rezultat, ponieważ na początku sezonu tego typu mecze przegrywaliśmy. Szanujemy ten punkt - powiedział po spotkaniu z Jagiellonią Białystok Lindsay Rose.

- To końcówka sezonu, wszyscy są już nieco zmęczeni. Dokuczały nam kontuzje, odczuwasz to w ciele. Oczywiście nie jest to powód do usprawiedliwienia, jesteśmy profesjonalistami i rozgrywamy wiele meczów. Wróciliśmy z dalekiej podróży w lidze i to normalne, że jesteśmy nieco zmęczeni. W każdym meczu nie można kreować 20 sytuacji, najważniejsze, by takiego meczu nie przegrać.

- Odwróciliśmy losy meczu, nasza reakcja była dobra, choć powinniśmy działać, a nie reagować. Dwukrotnie odwróciliśmy wynik, to ważny punkt, ponieważ pokazaliśmy odpowiednią reakcję.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.