Lindsay Rose - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Rose: Pokazaliśmy odpowiednią reakcję

Redakcja, źródło: Legia Warszawa

- To był bardzo trudny mecz. Stadion był pełny, Jagiellonia walczyła, by zapewnić sobie utrzymanie w lidze. Fani wspierali ich do nacierania. Uważam, że wynik 2-2 to dobry rezultat, ponieważ na początku sezonu tego typu mecze przegrywaliśmy. Szanujemy ten punkt - powiedział po spotkaniu z Jagiellonią Białystok Lindsay Rose.

- To końcówka sezonu, wszyscy są już nieco zmęczeni. Dokuczały nam kontuzje, odczuwasz to w ciele. Oczywiście nie jest to powód do usprawiedliwienia, jesteśmy profesjonalistami i rozgrywamy wiele meczów. Wróciliśmy z dalekiej podróży w lidze i to normalne, że jesteśmy nieco zmęczeni. W każdym meczu nie można kreować 20 sytuacji, najważniejsze, by takiego meczu nie przegrać.

- Odwróciliśmy losy meczu, nasza reakcja była dobra, choć powinniśmy działać, a nie reagować. Dwukrotnie odwróciliśmy wynik, to ważny punkt, ponieważ pokazaliśmy odpowiednią reakcję.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (9)

+dodaj komentarz
Gienek - 15.05.2022 / 08:59, *.play-internet.pl

Nie wiem po co taki szrot jak Rose jest ściągany do Polski. Czy w Polsce nie mamy lepszych piłkarzy???

odpowiedz
Obcy - 14.05.2022 / 21:41, *.t-mobile.pl

To jest przekaz dnia prezesa Dariusza.

odpowiedz
mietowy - 14.05.2022 / 20:53, *.aster.pl

nic nie pokazaliscie jestescie po prostu fredami i juz, popacz na wszystkie przegrane zawody i na bramki

odpowiedz
wqurwiony po meczu z Cracovią w PP, który był ustawiony i oddany za punkty w lidze - 14.05.2022 / 17:00, *.plus.pl

nie pie....ol, ustawka na remis ewidentna

odpowiedz
Liddell - 14.05.2022 / 15:05, *.chello.pl

kurczę - kto to jest za bubek

odpowiedz
e(L)o - 14.05.2022 / 12:27, *.vectranet.pl

jak dla mnie to pokazaliście 4 litery

odpowiedz
Darek - 14.05.2022 / 12:08, *.chello.pl

To nic,że straciliście dwa gole przecież jesteście profesjonalistami.
Profesjonalistami,którzy na 33 mecze wygrali 12.

odpowiedz
mdem - 14.05.2022 / 10:35, *.173.193

Duży szacun za ten kosmiczny wynik. Walka z tylko nieznacznie niżej notowanym przeciwnikiem, wspieranym przez rzesze fanatycznych kibiców. Do tego zmęczenie ciężkim sezonem, w którym trzeba było wielokrotnie podnosić się po kolejnych porażkach.
Tak, pokazaliście wczoraj po raz kolejny, że jesteście profesjonalistami i mimo tego, że nie walczyliście o nic, dwukrotnie odwracaliście losy spotkania i przywieźliście do stolicy cenny punkt.
Dziękuję za tę reakcję i za wolę walki.
Oglądałem mecz z zapartym tchem, pierwsza połowa może nieznacznie gorsza, ale za to dominowaliście w podawaniu piłki w poprzek boiska. Jeśli w przyszłym sezonie uda się zamiast tych porażek zdobyć kilka remisów, to kto wie, może będziemy pewni utrzymania już na 5-6 kolejek przed końcem.
Kończę bowiem zaczyna się właśnie druga połowa - to był taki mecz, że koniecznie trzeba obejrzeć powtórkę Waszej bohaterskiej postawy.

odpowiedz
robochłop - 14.05.2022 / 11:22, *.orange.pl

@mdem: zrobiłeś mi kolego dzień he he...właśnie miałem napisać coś w podobnym stylu-ale już nie muszę...od siebie dodałbym im jeszcze po medalu za Ofiarność i Odwagę...pozdro...

odpowiedz