Rafał Krajewski z trenerem Ksawerym Biedermannem
REKLAMA

Zapasy

Rafał Krajewski mistrzem Polski seniorów

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Zapaśnik Legii, Rafał Krajewski zdobył kolejny tytuł mistrza Polski w zapasach w stylu klasycznym, w kat. -130kg. Podczas mistrzostw Polski, które odbyły się w Radomiu, legionista pokonał kolejno (przed czasem) trzech rywali - Mateusza Osowskiego (GKS Bełchatów), Mateusza Domagałę (PTC) i Dominika Krawczyka (KS AZS AWF).

W finale Rafał Krajewski miał walczyć z Tomaszem Wawrzyńczykiem z Unii Racibórz, ale ten nie przystąpił do walki z powodu kontuzji barku. To piąty złoty medal Rafała Krajewskiego w mistrzostwach Polski seniorów!

Piąty w kat. -97kg był inny legionista, Giorgi Shavidze, który pokonał Huberta Robaszka (AKS) i Kacpra Zająca (ZKS Granica), następnie przegrał 0-4 z Tadeuszem Michalikiem (KS Sobieski), a walce o brązowy medal przegrał 0-5 z Michałem Dybką (PTC).

W klasyfikacji drużynowej Legia sklasyfikowana została na miejscach 11-12. Trenerem legionistów jest Ksawery Biedermann.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.