fot. FC Szczecinek
REKLAMA

Legijny dzień dziecka w Szczecinku

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Kibice Legii ze Szczecinka, po raz czwarty organizują Dzień Dziecka z Legią Warszawa. Ten odbędzie się 28 maja w godzinach 14-18 na terenach przy sali Ślusarniej. Dla pierwszych 400 osób przygotowane zostaną vouchery na mecze Legii.

Przy wejściu na imprezę, przygotowane zostaną upominki i słodycze dla każdego dziecka. Dla najmłodszych przygotowane zostaną dmuchane zamki, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, zabawy z animatorem, malowanie twarzy, wystrzałowe konfetti, mini festiwal baniek mydlanych, czy mini turniej w piłkę nożną. Imprezę poprowadzi DJ Przemo. Ponadto podczas 4-godzinnej imprezy będzie darmowy poczęstunek dla dzieci - m.in. dania z grilla, kiełbaski z ogniska, lody, popcorn, napoje i gofry.

Zapraszamy serdecznie w sobotę, 28 maja. Wstęp wolny.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
BRAWO!SZCZECINEK!BRAWO! - 16.05.2022 / 21:29, *.120.96

BRAWO!SZCZECINEK!A GDZIE INNE FANKLUBY?, ROBIĄ JAKIEŚ DOBRE AKCJE?JAK NIE TO CZAS BRAĆ PRZYKŁAD ZE SZCZECINKA!

odpowiedz
OIF - 17.05.2022 / 19:35, *.orange.pl

@BRAWO!SZCZECINEK!BRAWO!: To weź i zrób akcje, pokaż innym FC jak to się robi, no dawaj czekamy mistrzu fc

odpowiedz
FC Sławno - 16.05.2022 / 21:18, *.52.135

Szacun

odpowiedz
Witam - 16.05.2022 / 21:09, *.inetia.pl

Najlepszy FC

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.