fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

Plus maja: Bartosz Slisz i Paweł Wszołek

Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com

W maju legioniści rozegrali trzy mecze, z: Górnikiem Zabrze (5-3), Jagiellonią Białystok (2-2) i Cracovią (3-0). W tym miesiącu najwięcej pozytywnych ocen zgromadzili Bartosz Slisz i Paweł Wszołek.

Obaj panowanie otrzymali plusa w każdym z majowych spotkań. Slisz prezentował wysoką formę, a w meczu z Górnikiem strzelił nawet gola. "Wszołi" od jakiegoś czasu nie schodził poniżej przyzwoitego poziomu, a ostatnie trzy kolejki tylko to potwierdziły. Po dwa plusy zgromadzili również: Lindsay Rose, Mateusz Wieteska i Patryk Sokołowski. W tej trójce cieszy przede wszystkim obecność tego ostatniego, gdyż warszawiak zanotował spory progres na przestrzeni ostatnich miesięcy.

Najniżej w naszej klasyfikacji znalazł się Maciej Rosołek, który dostał dwie negatywne oraz jedną pozytywną notę. "Rossi" dobrze wyglądał w starciu z krakowianami, aczkolwiek wcześniejsze mecze nie były w jego wykonaniu najlepsze.

Pełna klasyfikacja:
Bartosz Slisz - 3
Paweł Wszołek - 3
Lindsay Rose - 2
Mateusz Wieteska - 2
Patryk Sokołowski - 2
Josue - 2 / 1
Tomas Pekhart - 2 / 1
Ernest Muci - 1
Matthias Johansson - 1
Cezary Miszta - 1 / 1
Rafael Lopes - 1 / 1
Jurgen Celhaka - 1
Mateusz Hołownia - 1
Maciej Rosołek - 1 / 2

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
FOREVER LEGIA - 28.05.2022 / 19:56, *.play-internet.pl

Te wszystkie "plusy....",to tak dla jaj-prawda?.

odpowiedz
tomiacab - 25.05.2022 / 14:43, *.centertel.pl

Bartosz Slisz dodać maajaaa...×/#@? Co?

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.