Maja Biernacka na podium
REKLAMA

Pięciobój

Biernacka na podium 4. edycji PP

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W Drzonkowie odbyła się czwarta edycja Pucharu Polski w pięcioboju nowoczesnym, w obsadzie międzynarodowej, przeprowadzona w nowej, skróconej, 90-minutowej formule. Podczas sobotniej odsłony imprezy wszyscy zgłoszeni zawodnicy przystąpili do rywalizacji półfinałowej, na podstawie której wyłoniona została najlepsza 18 pięcioboistek i pięcioboistów. Specjalnie dla młodszych zawodników (U-19) przeprowadzone zostały zawody w czwórboju (bez jazdy konnej), dzięki czemu juniorzy również mieli szanse na sprawdzenie swoich sił w nowo wprowadzonej formule zawodów.

W pięcioboju do finału A awansowały Wiktoria Wierzba i Michalina Wierzba. Ostatecznie w pierwszej dziesiątce rywalizację zakończyła Wiktoria Wierzba, która zaliczyła bezbłędny przejazd po parkurze.

Do grona 18 najlepszych czwórboistek awansowały Maja Biernacka, Pola Wolska i Paulina Myrda. Ostatecznie Maja Biernacka została sklasyfikowana na miejscu drugim, dzięki świetnemu wynikowi w laser runie (drugi najlepszy wynik w finale B).

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Piotr M. - 18.05.2022 / 11:41, *.play-internet.pl

Gratulacje!!!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.