fot. Tomasz Szawkowski
REKLAMA

Żeglarstwo

Wyniki legionistów w kl. Optimist w Pucharze YKP Gdynia

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W Gdyni odbyły się żeglarskie zawody Pucharu YKP Gdynia w kl. Optimist, będące eliminacjami do mistrzostw świata i Europy oraz do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Pierwszego dnia wiał wiatr do 35 węzłów i udało się rozegrać tylko dwa wyścigi.

Wśród 200 startujących zawodników, nie zabrakło kilkoro reprezentantów żeglarskiej Legii, z których najwyżej sklasyfikowany - na miejscu 18. był Stanisław Ługowski, który kolejne wyścigi kończył na miejscach: 7, 4, 7, 20, 22, 35, 10, 3, 2 i (42).

Wyniki legionistów: 18. Stanisław Ługowski, 25. Pola Wdowiak, 27. Zofia Brdulak, 38. Antoni Brzozowski, 55. Wojciech Henryk Komenda, 61. Emilia Brdulak, 105. Paweł Włodarczyk

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.