Młodzież: mecze wtorkowe i środowe (akt.)

W środku tygodnia rozegrano kilka spotkań zaległych. Legia U16 po bardzo dobrym meczu pokonała 5-1 SEMP Ursynów 2006. Trampkarze LSS zremisowali 2-2 z Talentem Radom 2008 i pozostają na pozycji wicelidera I ligi maz. U14. Legia U12 nieźle radziła sobie w meczu ze Zniczem 2009 w Pruszkowie. Legioniści z rocznika 2013 rozegrali bardzo udany mecz ligowy z Bugiem Wyszków.

Ekstraliga U14: Legia U16 5-1 (1-1) SEMP Ursynów 06
1-0 40 min. Karol Kosiorek b.a.
1-1 41 min.
2-1 52 min. Antoni Majchrowski (as. Oliwier Olewiński)
3-1 55 min. Jakub Adkonis (as. Jakub Żewłakow)
4-1 70 min. Bartosz Dembek b.a.
5-2 79 min. Antoni Majchrowski (as. Oskar Melich)

Legia: Aleksander Mickielewicz (46' Hubert Nowak) - Igor Skrobała, Karol Kosiorek, Kacper Potulski [07], Oliwier Olewiński (65' Bartosz Dembek) - Maciej Saletra (65' Oskar Melich), Jakub Adkonis [07], Jakub Żewłakow - Antoni Majchrowski, Cyprian Pchełka (65' Luka Lemiszko), Przemysław Mizera (65' Mateusz Gierałtowski. Rezerwa: Wojciech Banasik (br)
Trener: Filip Raczkowski, II trener: Radosław Pruchnik

Bodaj najlepszy mecz legionistów w tej rundzie. Już w pierwszej połowie udawało się podopiecznym Filipa Raczkowskiego utrzymywać piłkę a przy tym tworzyć udanymi pojedynkami oraz szybkimi wymianami podań przewagę pod bramką gości. Brakowało jednak dokładności, a ursynowianie zdołali przy tym doprowadzić tuż przed przerwą do wyrównania. W drugiej połowie, do dobrej gry dołączyła również skuteczność. Dwa gole swoim byłym kolegom z drużyny strzelił Antek Majchrowski, a po jednym dołożyli Jakub Adkonis i Bartosz Dembek. Lega odzyskała prowadzenie w tabeli Ekstraligi U16; wyprzedza o 1 punkt Escolę, a o 7 - Kosę Konstancin i Deltę. SEMP z 9-punktową stratą znajduje się na 5. miejscu w tabeli. Co ciekawe, oba zespoły spotkają się po raz drugi już w najbliższą niedzielę o 16, w Oborach.

I liga Maz. U14: Legia LSS U14 2-2 (1-1) APN Talent Radom 2008
1-0 13 min. Kosma Sekuła (rzut karny)
1-1 25 min. Jan Musiałek
2-1 54 min. Kuba Kuciński (rzut karny)
2-2 63 min. Filip Janus

Legia LSS: Dominik Sawczuk (Filip Bonk) - Adam Kulicki (41' Kacper Jasiński), Fabian Radziński (65' Adam Kulicki), Kosma Sekuła, Oskar Kurc - Patryk Ciborowski (41' Norbert Augustyniak), Maciej Suwik, Kuba Kuciński - Kacper Krajewski, Jakub Drzazga (70' Aleksander Dworski [09]), Adam Tołwiński
Trener: Rafał Wajman, II trener: Robert Kurasiewicz

I liga warszawska U13: Znicz Pruszków 2009 - Legia U13

Strząły (celne): Znicz 7 (4) - Legia 11 (4)

Legia: Olaf Szczęsny - Kacper Jaczewski, Oskar Putrzyński, Olivier Pruszyński, Mateusz Pawłowski, Aleksander Badowski, Dawid Rodak, Xawery Eichler, Antoni Błoński, Krzysztof Krzemiński, Tymon Płoszka.
Trener: Jakub Zapaśnik, II trener: Artur Dworczyński

Liga U9: Legia LSS U9 - Bug Wyszków 2013

Strzały (celne)[5-60']: Legia 46 (33) - Bug 25 (15)

Legia: Adam Droździk, Konstanty Leonkiewicz, Franciszek Maciejczyk, Marcel Marzec, Tymoteusz Pełka, Franciszek Podobas, Krzysztof Rydzewski, Wojciech Tadych
Trener: Jakub Włusek

Legioniści potwierdzili niezłą formę z poprzednich spotkań ligowych . Gracze z Wyszkowa grali momentami odważnie i często decydowali się na pojedynki i uderzenia. Gracze z Łazienkowskiej podejmowali jednak szybsze i odważniejsze decyzje, a przy tym nierzadko bardzo dokładnie je egzekwowali - czy to w pojedynkach, czy też w uderzeniach. Kibice obu zespołów mieli wiele okazji do oklasków w tym ładnym spotkaniu, które musiało się podobać, szczególnie fanom zespołu z Łazienkowskiej - ale i goście mieli po wielu akcjach powody do zadowolenia.