Filip Mladenović - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Mladenović przechodzi rehabilitację

Woytek, źródło: Legionisci.com

Filip Mladenović został powołany do szerokiej kadry reprezentacji Serbii na czerwcowe mecze Ligi Narodów. Legionista po raz ostatni w oficjalnym meczu wystąpił 6 kwietnia. Mladenović cały czas miał problem z kolanem, a ponadto słychać, że jego notowania w drużynie znacznie osłabły i nie miał większych szans na występy. W klubie podjęto więc decyzję, by całkowicie się wyleczył. Część rehabilitacji przechodzi w Belgradzie.

Reprezentacja Serbii zagra z Norwegią (2 czerwca, Belgrad), ze Słowenią (5 czerwca, Belgrad i 12 czerwca, Lublana) i ze Szwecją (9 czerwca, Solna).


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (12)

+dodaj komentarz
Jurek - 21.05.2022 / 14:29, *.net.pl

To on zostaje w Legii ? Jeszcze Tiba i znowu będziemy grać o utrzymanie. Jaki wpływ na skład będzie mieć nowy trener ?

odpowiedz
Ziomek - 21.05.2022 / 10:04, *.oxynet.pl

Rehabilitację chyba głowy! Nic nie gral przez cały sezon, jeszcze powloanie dostal do reprezentacji ???????? porażka roku. Mam nadzieje ze go sprzedadzą albo odejdzie sam. Machać rękami to każdy potrafi.

odpowiedz
exsa - 21.05.2022 / 08:24, *.orange.pl

To jest skandal co dzieje w naszej ukochanej "LEGII" - Dokad to bedzie trwac ?!!!

odpowiedz
koneser polskiej piłki klubowej - 21.05.2022 / 01:40, *.plus.pl

nie wykonuje czynności zawodowych - normalny człowiek za niezdolność do pracy leci ze stanowiska, a tu jeszcze hajs kasuje leser

odpowiedz
Arek - 20.05.2022 / 19:28, *.t-mobile.pl

Niech się wyleczy z gry w Legii

odpowiedz
Redi - 20.05.2022 / 16:56, *.play-internet.pl

Może przejdzie i odejdzie:)

odpowiedz
Ramzes - 20.05.2022 / 19:18, *.cyfrowypolsat.pl

@Redi: Dokładnie, o tym samym pomyślałem, trzymajmy kciuki, pozdrawiam.

odpowiedz
Z innej beczki - 20.05.2022 / 16:31, *.236.172

Jakiś marny redaktorzyna z weszło bodajże rzucił temat iż lech posnań może wydać 4mln euro na piłkarza....
4mln ale chyba kurva rubli!
Poziom dziennikarstwa czasami przebija przez dni w tym kraju. Co ta farmazony haha

odpowiedz
Sebo(L) - 20.05.2022 / 19:59, *.vectranet.pl

@Z innej beczki: chłopie ale co kogo obchodzi ile wyda Lech? Stać ich to niech wydają nawet i 10 mln. My martwmy się lepiej o to ile wyda Mioduski na transfery do Legii bo tutaj zapowiada się okrągłe 0 euro.I nad tym trzeba ubolewać a nie interesować się co zrobią inni.

odpowiedz
majusL@legionista.com - 20.05.2022 / 15:59, *.214.250

a kiedy filip przejdzie transfer OUT ??!!

odpowiedz
Kibic szanujący. - 20.05.2022 / 15:16, *.centertel.pl

Filip wracaj do Nas !!! Czekamy na Ciebie.

odpowiedz
Filip kumpel pszczoły - 20.05.2022 / 15:56, *.orange.pl

@Kibic szanujący. : Chyba Ty...

odpowiedz