fot. Kamil Marcinak / Legionisci.com
REKLAMA

Gdzie obejrzeć mecz Legia - Cracovia?

Redakcja

Spotkanie Legia Warszawa - Cracovia najlepiej można obejrzeć z trybun, bo na kolejny mecz będzie trzeba sporo poczekać. Transmisja w telewizji będzie prowadzona na antenie Canal+ Family, a w internecie na canalplus.com. Początek zaplanowano na 17:30.

Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE!, a także na wszystkie materiały pomeczowe.

KURSY NA LEGIA - CRACOVIA
FORTUNA:


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
SEBO(L) - 21.05.2022 / 17:38, *.centertel.pl

Ostatni występ zbioru "gwiazd" nieoczywistych,i urlop! Dzięki pionowi sportowemu,który taki skład zbudował. Skład węgla,papy i żwiru,którego jednostki bezwstydnie,ale zgodnie z kontraktem pobierały grube 80- 100 i ponad 100 tysięcy złotych miesięcznie za niegodne reprezentowanie tych barw,klubu,miasta,kibiców. Brawa dla ludzi,którzy politykę transferową opierają na atlasie krajów nieodkrytych piłkarsko. Brawa dla tych,ku.wa, (poza nielicznymi,jak Josue,Wszołek,Luquinhas,) parapiłkarzy za "GODNE" reprezentowanie klubu,i umiejętności godnych spadku z ligi.
Umiejętności nigdy i nigdzie nie podnoszonych. Dzięki za udowodnienie bycia futbolowymi nieudacznikami,tak jak prezes-właściciel. To nie wasza wina,że tu jesteście, bo ktoś was tu chciał. Wasza wina,że nie podnosicie swoich marnych umiejętności,które zweryfikowane zostały w innych ligach lub kwalifikacjach pucharów. Wypie.dalajcie stąd,dorobkiewicze/emeryci/ figuranci/parodyści piłkarscy. Idźcie ośmieszać siebie w innym klubie. Trening was parzy,każdy trener zły,ch.ja umiecie,a mniemanie o sobie wy.ebane w kosmos. To też, do panów (Panowie ku.wa ich mać) Jędrzejczyka, Wieteski,i Boruca - dobranoc i spie.dalać - mieliście Legię trzymać,wspierać, i pozytywnie napędzać. Jesteście pierwszymi grabarzami, tak piłkarsko, jak i mentalnie.
CAŁOROCZNY WAKACYJNY KLUB SENIORA LEGIA MA SIĘ niestety ciągle dobrze... :(

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.