Jacek Zieliński i Kosta Runjaić - fot. Mateusz Kostrzewa / Legia.com
REKLAMA

Oficjalnie

Kosta Runjaić trenerem Legii Warszawa!

Woytek, źródło: Legionisci.com

Nowym trenerem Legii Warszawa został Kosta Runjaić. Niemiec podpisał 2-letni kontrakt. W poniedziałek o godzinie 15 szkoleniowiec zostanie zaprezentowany podczas konferencji prasowej, w której weźmie udział także dyrektor sportowy Jacek Zieliński. Jego asystentem zostanie Aleksandar Rogić, który ostatnio był trenerem młodzieżowej reprezentacji Serbii.




REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (127)

+dodaj komentarz
buco WON - 31.05.2022 / 01:11, *.t-mobile.pl

Wreszcie Trener a nie Pinokio . Pinokio przygotowywał piłkarzy do sezonu. Po jego przygotowaniu w Dubaju, drużynę przejął Czesław M. i zastał g.. , później do "walki" o utrzymanie wkroczył Pinokio i stał się BOHATEREM. Pinokio.. i jego myślenie: legionistą się bywa a nie jest. Cieszę się, że Arkadiusz Malarz wraca do Legii. Grając w Legii wybronił wiele trudnych strzałów. Był solidnym bramkarzem. Ciekawe, że Arkadiusz chciał grać w Legii, lecz Pinokio go odpalił, zresztą nie tylko jego. Kucharczyk też mu nie pasował podobnie jak Radović. Korona awansowała, więc może zatrudnią ten wielki potencjał trenerski i znowu będzie mógł całować herb swojej Korony. Mam nadzieję, że nowy Trener będzie wystawiał piłkarzy, którzy są w formie i chcą wygrywać. Pi.. remis jak zwycięstwo itp. pokazał wynik w tabeli.

odpowiedz
mojo jojo - 29.05.2022 / 05:49, *.t-mobile.pl

Pozdro Pogoń!!!

odpowiedz
gazza - 27.05.2022 / 20:21, *.inetia.pl

Oby miał twardą ręke bo tylko tak mozna stworzyć mocny zespół ! Powodzenia !

odpowiedz
Atmosferić - 27.05.2022 / 19:43, *.orange.pl

Gdzie jest ta popularna mioduska „strategia” i „długofalowy plan” na budowanie kadry? Ten transfer jest desperacki na maxa. Nie mówię że Tiba to jakiś fatalny piłkarz, bo to dobry piłkarz jak na warunki tej ligi, ale wystarczy spojrzeć ile on ma lat. To jest rocznik 88, on Legii nie zbawi. To jest prawie emeryt, w dodatku kontuzjogenny. Mioduski jak coś mówi to trzeba się podziewać 180 stopni odwrotnej akcji. Zatrudnili nowego dyrektora sportowego i on kutfa jeszcze gorszy niż poprzedni, co wydawało się nie do zrobienia. No i mu się udało bardziej skompromitować.

W ogóle patrze na ten klub i na te pomysły to nic tam nie wydaje się mieć ładu i składu. Zobaczymy czy chociaż Runjaić ustali jakiś styl tej drużyny – przez 1.5 roku nie widziałem żadnego stylu w tej drużynie i żadnego tak zapowiadanego „DNA”. Widziałem jedynie DNO i prowizorkę – a jak już były transfery to na chybił trafił, bo też jak można robić transfery zaplanowane, gdy nie wiadomo co mamy grać i jakiej charakterystyki piłkarzy szukać. Nie dość że piłkarze stylem pasowali do tempa ligi mołdawskiej to jeszcze przyszli na last minute i byli nieprzygotowani. Burdel nieprawdopodobny. Ciekawe czy w tym roku też pościągają większość piłkarzy 2 połowie sierpnia po przygotowaniach sezonowych – co jest tam coroczną tradycją.

odpowiedz
Korek - 27.05.2022 / 22:21, *.chello.pl

@Atmosferić: niepotrzebnie się prujesz. Tak jak dotychczas wszystko będzie po miodowemu.

odpowiedz
F - 26.05.2022 / 15:58, *.play-internet.pl

Ljuboja po przejściach, Vadis z zaplecza PL z ławki rezerwowej, Prijo z 2 ligi tureckiej, oni byli gwiazdami w naszej ogórkowej lidze. Każdy orze jak może. Kosta jak na nasze warunki to dobry trenejro. Klopp przez lata kisił w 2 lidze niemieckiej w Mainz... bardziej obawiam się nie o jego kunszt trenerski tylko o środki jakie dostanie na transfery :) Legia niby najbogatszy klub sportowy w Polsce, ale jakoś tego nie widać. Ja to jestem ciekawy czy tego Słoweńca Kramera chciał Kosta czy mu te miernoty od skautingu wcisnęły.

odpowiedz
Jimmy L - 26.05.2022 / 10:47, *.telefonica.de

Nie wiem dlaczego taka euforia bo on przyszedl. Kosta nic nie zrobil takiego zeby go chwalic. Mieszkalem wiele lat w Niemczech i dopiero jak przyjechal do Polski to o nim uslyszalem. Prowadzil wiele klubow i w zadnym nic dobrego nie pokazal. Przewaznie prowdzil Kluby z 3ciej ligi albo regionalne, ten trener jest dobry dla Poloni ale nie dla Legi ktora ma wieksze ambicje. Boje sie ze to nastepny niewypal.

odpowiedz
SzB - 25.05.2022 / 10:26, *.netfala.pl

Pozostaje życzyć powodzenia, mieć nadzieję, że może tyk razem wypali, pudel i inne kmioty nie będą się wp...ć w zarządzanie drużyną i ustawiać po swojemu (choć to chyba złudne). Jak mają kombinować z wynalazkami od trenowania kobiet, czy innymi uczniakami, to niech już będzie ten. I tak nie ma się co nastawiać na jakieś spektakularne sukcesy.

odpowiedz
powiś(L)e - 24.05.2022 / 18:54, *.aster.pl

Co z tego że jest nowy trener kiedy Pudel dalej przy sterach.

odpowiedz
dave - 24.05.2022 / 17:20, *.176.143

Wiadomo coś na temat mszy za Legię jak co roku?

odpowiedz
(L)3watywa - 25.05.2022 / 10:08, *.t-mobile.pl

@dave: w tym roku ma być na Powązkach

odpowiedz
$$$ - 24.05.2022 / 16:22, *.tele2.se

Jak ktoś trochę kumaty,to wie po co przyszedł do Legii:)

odpowiedz
WSL - 24.05.2022 / 15:29, *.orange.pl

Zaczynamy nowy rozdzial oby byl pomylsny !!!

odpowiedz
13 - 24.05.2022 / 14:51, *.205.25

Do Redakcji!
Za ciężko przygotować jakis pisemny skrot jego osiagniec? Jesli wszystko mam "googlowc" to po co mi tu wchodzic?
Pozdro

odpowiedz
Runić TOP Miodulski TOP Brille TOP TYLKO LEGIA 100% - 24.05.2022 / 10:36, *.datapacket.com

Ale se brille walnął Runić, może on do sekcji pływackiej przyszedł? Drugi kopyto Włodarczyk.

odpowiedz
WiernyKibicZwycięskichDrużyn. - 24.05.2022 / 10:01, *.19.184

Tak naprawdę jakim dobrym by nie był trenerem, to dopóki reszta klubu jest zarządzana przez dyletantów, to nic z tego nie będzie, problem całego tego bajzlu nie polega na trenerze.

odpowiedz
Felek - 24.05.2022 / 09:46, *.netfala.pl

Legię widzę wielką w przyszłym sezonie... Ale bez kudłatego wizjonera.

odpowiedz
grzesiek - 24.05.2022 / 08:47, *.centertel.pl

Ja mysle ze nie bedzie robil doslownie nic. A po pierwszych ligowych porazkach zacznie zwalać na piłkarzy i znowu Legia zostanie z pełnymi portkami

odpowiedz
skrzat - 24.05.2022 / 06:23, *.centertel.pl

Napewno duzym plusem jest to ze nie polak.Polska mysl szkoleniowa jest tragiczna.Tylko kim ma on grac.Zobaczymy co za szrot miodek zakupi,a raczej za kredyty ktore zaciagnie za LEGIE....

odpowiedz
RB78 - 24.05.2022 / 15:54, *.vectranet.pl

@skrzat: wiadomo,że tragiczna…Skorża,Papszun,niech no pomyśle,które to tam ich drużyny były w tabeli…

odpowiedz
papszun się zgodzę.i nikt więcej...dziadostwo - 24.05.2022 / 18:28, *.centertel.pl

@RB78:

odpowiedz
Optymista - 24.05.2022 / 02:40, *.tpnet.pl

Run Kosta , run !

odpowiedz
filand - 24.05.2022 / 01:17, *.t-mobile.pl

Nowy Trener? DOSTAJE 100 DNI...wolne od krytyki i komentarzy.

odpowiedz
Pawełek - 24.05.2022 / 01:07, *.play-internet.pl

W przyszłym sezonie widzę Legię na tronie mistrza Polski, pucharem Polski w ręku oraz z awansem do Ligi Mistrzów.

odpowiedz
ZenekL3 - 24.05.2022 / 14:52, *.chello.pl

@Pawełek : Na jakiej podstawie tak mniemasz?

odpowiedz
Kibic Pogoni - 24.05.2022 / 00:47, *.orange.pl

W drugim sezonie, pod wodzą Koszty, będziecie walczyć o mistrza. Około 20 kolejki trener skupi się na kompletowania kadry u nowego pracodawcy.

Taki żart, ale taka sytuacja pozostawia rysę.

odpowiedz
Urs72 - 23.05.2022 / 22:16, *.t-mobile.pl

Brak szacunku dla trenera który opuszcza drużynę Pogoni która ma szansę coś ugrać w eliminacjach , kolejny trener któremu Miodek będzie płacił przez 2 lata kaske i to nie mała

odpowiedz
Kibic Legii - 24.05.2022 / 00:46, *.net.pl

@Urs72: a co nas Pogoń obchodzi. Liczy się tylko Legia dajcie człowiekowi popracować.

odpowiedz
Urs72 - 28.05.2022 / 12:43, *.t-mobile.pl

@Kibic Legii: gość idzie na kasę ,im więcej dają tam pójdzie nie interesuje go klub , takie jest moje zdanie to debata ,wyleci szybciej niż przyszedł i Kaśka przez 2 lata płacona a potem płacz

odpowiedz
Hiszpan - 23.05.2022 / 22:10, *.telnaptelecom.pl

Powodzenia trenerze.

odpowiedz
Warszawiak1234 - 23.05.2022 / 22:06, *.aster.pl

Niektorzy widac, sa tak zdolowani tym sezonem, ze nawet jakby Guardiola przyszedl to tez mowiliby ze cienias.

odpowiedz
espumisan - 23.05.2022 / 21:49, *.fiberway.pl

Runjaic jest za miękki, co gorsza w dotychczasowych klubach zawodził w kluczowych momentach. To nie może się udać, co ten Zieliński zrobił? Jeszcze jak czytam kto ma do nas przyjść to idzie się załamać.

odpowiedz
Dzidek - 23.05.2022 / 21:14, *.play-internet.pl

Silnie się zdziwi. Na Boże Narodzenie nie będzie po nim śladu. Będzie więcej wymagał od plastikowych piłkarzyków i przegrają mu ze 3 mecze z rzędu. A klub - za burtę. A w Pogoni miał czas i kasę. Bez presji. Przez 5 lat spokojnie budował zespół i klub. Współczuję mu szczerze, bo wyniki że Szczecina przemawiają za nim ale wybrał gorące krzesło.

odpowiedz
Kalarepa - 23.05.2022 / 21:13, *.play-internet.pl

Trener do konca rundy jesiennej. Wspomnicie moje slowa. Gosc bez sukcesow, taki wyrobnik co z przecietniaka zrobi solidniaka ligowego, ot tyle. Na mistrza za malo. W legii sie nie odnajdzie.

odpowiedz
Jego Ekskremencja Włodzimierz Putin - 23.05.2022 / 22:36, *..

@Kalarepa: Przeciętniak to jest właśnie ''solidniak'' ligowy,więc jak już chcesz krytykować,to myśl,co piszesz.

odpowiedz
CZY DALSZA WIZJA MIODUSKIEGO MA SENS W LEGII?! - 23.05.2022 / 20:28, *.57.67

SERDECZNIE WITAMY W WARSZAWIE !OCZEKUJEMY !BUDOWY SUPER !LEGII! LEGIA ALBO ŚMIERĆ!

odpowiedz
Gimbi - 23.05.2022 / 20:18, *.chello.pl

Ten przynajmniej nie odpadnie po pucharach - chyba, że z PP szybko się pożegnamy. Niezależnie od tego - kolejny trener na maksymalnie rok. Plus dla Redakcji za brak cytowania prezesowskiej, bełkotliwej mowy-trawy o "trenerze na lata".

odpowiedz
Raf - 23.05.2022 / 19:50, *.supermedia.pl

Korzystanie z pilkarzy/trenerów innych extraklasowych klubów to banał i się nie sprawdza, niestety dla nas nie jest to dobry wybór

odpowiedz
Biały murzyn - 23.05.2022 / 21:24, *.t-mobile.pl

@Raf: A jaki wybór byłby dla Ciebie dobry? Teoretycznie najlepszy polski trener - gruby przyjaciel fryzjera już tu był. Co z tego wynikło to wiemy. Papszuna nie udało się sprowadzić Inni konkretni szkoleniowcy albo mają wiążące kontrakty albo nie chcą tu przyjść. O Czerczesowie możesz zapomnieć, on ma trochę większe ambicje niż przeciętny klub z jednej ze słabszych lig w Europie. Na solidnych trenerów choćby z 2 bundesligi nas nie stać. Każdy inny z zagranicy to będzie dla Ciebie "no name" lub wynalazek. To może Ty rzucisz nazwiskiem i zargumentujesz, że podany przez Ciebie przykład to dobry wybór? Każdy potrafi tylko skamleć udając, że nie wie w jakiej sytuacji finansowo-organizacyjno-sportowej znajduje się Legia pod rządami tego fra..ra.

odpowiedz
Raf - 24.05.2022 / 07:42, *.supermedia.pl

@Biały murzyn: żadnego konkretnego trenera nie jestem w stanie przedstawić, ale nie wierzę że nas nie stać na kogoś z średniej Europejskiej półki albo chociażby początkującego trenera z nazwiskiem. Kasa jest tylko nie potrafią jej dobrze wydać, Papszun według mnie miał umowę z Rakowem i tylko wykorzystał zamieszanie żeby podpisać lepszy kontrakt z nimi często tak jest w piłce. Czerczesow dobry przykład i nie było wtedy problemów z pieniędzmi, więc da się. Władzom Legii wydaje się jak się sprawdził w jednej ekstraklasowej drużynie to też sprawdzi się w Legii. Dobrze wiemy że Legia to Legia i nie można jej równać z żadnym innym zespołem, praca jest tu specyficzna. To tak jak byś z małej, rodzinnej firmy poszedł do korpo. Tak samo piłkarze też nie dają rady, niestety ????

odpowiedz
Sarcastico. - 23.05.2022 / 19:49, *.orange.pl

Facet który mając lidera nie umie wykorzystać trzech co najmniej potknięć rywali i powiększyć przewagi nad nimi. Który nie wygrał żadnego ważnego meczu w lidze z ,,czołówką''. Który w najważniejszym momencie dla drużyny ogłasza, że odchodzi. Tak! To jest trener na miarę Legii mioduskiego. Już nie mogę się doczekać pierwszej kolejki i remisu z jakąś Stalą czy Wisła Płock.

odpowiedz
Runjaić - 23.05.2022 / 20:03, *..

@Sarcastico. : Nie pyskuj młody.Ja tu teraz rządzę.

odpowiedz
Trampek - 23.05.2022 / 19:43, *.net.pl

Dwu krotnie odsłuchałem konferencje prasową z udziałem Kosta Runjaića i Jacka Zielińskiego , aby wyrobić sobie pierwsze wnioski w przedmiotowej sprawie - jaką jest praca nowego trenera.Tu nasuwa się kilka może kilkanaście wniosków. Najważniejszy w/g mnie wniosek to : skończy się podrzucanie na siłę " kukułczych jaj " jakie dotychczas miały miejsce w postaci sprowadzania zawodników takich - którzy w "koncepcji trenera " nijak nie pasowały do gry - o czym " pół gębkiem " swojego czasu wspomniał były trener Czesław Michniewicz. Aby było jasne - nie jestem zwolenikiem Michniewicza - choć za tą "odważną " wypowiedź należy go cenić . Nic na tym nie stracił - został nagrodzony - w postaci "namaszczenia " na ... trenera Reprezentacji Polskiej. Kolejnym wnioskiem jaki się nasuwa to ... Kosta Runjaić który wie czego chce - udzielając błychkawicznej odpowiedzi dziennikarzowi ,że ... będzie posługiwał się ... językiem zrozumianym dla dziennikarzy . Trzeci wniosek jaki się nasuwa to ostatecznie o przydatności danego piłkarza będzie decydował ... Kosta Runjaić , a Jacek Zieliński nie będzie mógł tej decyzji zakwestjonować.Na tych trzech wnioskach ograniczę swój komentarz. Uważam,że na dzień dzisiejszy, powtarzam na dzień dzisiejszy jest to dobry wybór - jako trenera LEGII, zastrzegając jednocześnie że szczegółów umowy trenerskiej nie znam, a opinię tą wyrażam po ... wysłuchanej konferencji z udziałem w/w osób

odpowiedz
Tomek - 24.05.2022 / 18:37, *.play-internet.pl

@Trampek: dwukrotnie piszemy razem

odpowiedz
Ibor - 23.05.2022 / 19:43, *.play-internet.pl

Do Redakcji :
Może sonda wśród kibiców ile czasu trenerem będzie Runjaic

odpowiedz
Kalarepa - 23.05.2022 / 21:16, *.play-internet.pl

@Ibor: dobry pomysl. Stawiam grudzień.

odpowiedz
Cegiełka - 25.05.2022 / 12:33, *.t-mobile.pl

@Ibor: Obstawiam grudzień.

odpowiedz
Koko123 - 23.05.2022 / 19:29, *.10.77

Niech dadzą chłopu popracować i będzie ok

odpowiedz
grzesiek - 23.05.2022 / 19:26, *.centertel.pl

Chocby nie wiem jak dobry byl to w takiej aytuacji jak jest Legia i tak sobie nie poradzi

odpowiedz
Impaled Nazarene - 23.05.2022 / 21:53, *.t-mobile.pl

@grzesiek: Zależy jak na to patrzeć. Jak żyjesz w świecie fantasy jak wielu tutaj śmiesznych ludzi i wierzysz, że będziemy walczyli o mistrza - to sobie nie poradzi. Jak patrzysz realnie ale optymistycznie i wierzysz w puchary - to jest mała szansa na zajęcie 4 miejsca, bo silnych drużyn tu nie za wiele i nawet beniaminek z Radomia zakręcił się o awans do Europy. Jak jesteś rozsądny i obiektywnie oceniasz potencjał drużyny - to sobie poradzi, środek tabeli na koniec sezonu osiągniemy bez trudu. Jak jesteś pesymistą i widzisz najbliższy sezon w czarnych kolorach - to sobie poradzi i już można z tej perspektywy ogłosić sukces. Legia nie spadnie, jeszcze nie. Nie od razu Kraków zbudowano i nie od razu zniszczono Wisłę. Z Legią będzie podobnie. Destrukcja krok po kroku, sezon po sezonie więc za parę lat...derby Warszawy na amatorskim poziomie.

odpowiedz
grzesiek - 24.05.2022 / 08:40, *.centertel.pl

@Impaled Nazarene: tu trzeba byc realista a ten sezon pokazal w jakim jestesmy miejscu

odpowiedz
gazza - 23.05.2022 / 18:51, *.inetia.pl

Oby miał twardą rękę do tych żelowanych pseudo grajków !

odpowiedz
ksieciunio - 23.05.2022 / 18:50, *.chello.pl

a VUKO ???????????? tak się k........... nie robi Panie Jacku Dyrektorze z rekawa mimo całego szacunku dla ciebie:(:(:( wstyd mi.............

odpowiedz
Eddie - 23.05.2022 / 18:44, *.chello.pl

w razie czego następca już jest Rogic

odpowiedz
Hedger - 23.05.2022 / 18:47, *.chello.pl

@Eddie:
Rogic obracał się w lepszych kręgach futbolu

odpowiedz
NIE DLA LEGII DREWNO... - 23.05.2022 / 18:44, *.57.67

WITAMY PIERWSZE WITAMINY WIOSNY....

odpowiedz
Arek - 23.05.2022 / 18:09, *.tpnet.pl

No cóż, witamy i powodzenia.

odpowiedz
Maniek - 23.05.2022 / 17:53, *.centertel.pl

Trener do października i tyle

odpowiedz
Mario - 23.05.2022 / 18:03, *.plus.pl

I wszystko co można powiedzieć na ten temat.

odpowiedz
Kamień - 23.05.2022 / 18:15, *.chello.pl

@Maniek : do grudnia, nie ma pucharów

odpowiedz
Hej MKS! - 23.05.2022 / 17:42, *.151.15

To jest totalny Igor nie trener, facet z najlepszą Pogonią w historii zdobył raptem brązowy medal.

odpowiedz
Wawer - 23.05.2022 / 17:45, *.icpnet.pl

@Hej MKS!: i co z tego że Pogoń najlepsza w historii jak Lech był pomimo to dużo lepszy. Miał najdroższą kadrę w historii Ekstraklasy. Najlepsza Pogoń i tak jest słabsza od Rakowa i Lecha.

odpowiedz
Pawu(L)on - 23.05.2022 / 17:41, *.play-internet.pl

Mam nadzieję, że trener jednak nauczy się języka polskiego. Dla mnie to wstyd i brak szacunku do kraju, w którym się pracuje by po tylu latach noe umieć się porozumieć w miejscowym języku. Poza tym - powodzenia. Jestem optymistą.

odpowiedz
Beck - 23.05.2022 / 18:05, *.t-mobile.pl

@Pawu(L)on: jestem pełen uznania dla Ciebie za te słowa.Gratuluję.
.

odpowiedz
Beck - 23.05.2022 / 17:40, *.t-mobile.pl

Wiążę nadzieję z nowym trenerem.Trzeba dać mu jednak trochę czasu.(przynajmniej kilka miesięcy).obawiam się konfliktu na linii trener-dyr.sport.Zieliński uwierzył w siebie,ale to nie ten rozmiar kapelusza.(vide:akademia).

odpowiedz
Yaro - 23.05.2022 / 17:16, *.plus.pl

Pozostaje tylko zaśpiewać jak Molesta Ewenement : ,,będzie dobrze dzieciak !Elo! do góry głowa nanananana "

odpowiedz
olew - 23.05.2022 / 17:10, *.vectranet.pl

Takie imprezy są tradycyjnie nudne, ale odbyć się muszą. Facet jest sympatyczny. Kibol musi wierzyć, że będzie dobrze, kupić karnet i drzeć mordę na meczach. Legia ma wszystko, by znowu pogonić całą ligę, co niech się stanie.

odpowiedz
Demolition Hammer - 23.05.2022 / 22:00, *.t-mobile.pl

@olew: Cytat "Legia ma wszystko, by znowu pogonić całą ligę". Albo jesteś niezłym trolem więc gratuluję, bo łyknąłem żart albo jesteś nienormalny. Nie wierzę, że stały bywalec tego forum pisze takie brednie. Idź się leczyć chłopie. Jedyne co mamy to kibiców i ładny stadion.

odpowiedz
Jose arcadio morales - 23.05.2022 / 17:00, *.plus.pl

Hej Kosta nie zostań tylko drugim Romeo

odpowiedz
Realista - 23.05.2022 / 16:59, *.plus.pl

Trener dobry ale na Pogoń u nas się nie sprawdzi. Niestety za bardzo kombinuje w ważnych meczach że strachu chyba coś chce zmieniać żeby rywala zaskoczyć ? Nie wiem , a poza tym jak ktoś jest w formie to zagra parę meczów i ławka bo lubi zaskakiwać i często rotuje składem.

odpowiedz
Anty Kosta - 23.05.2022 / 16:54, *.plus.pl

delew gyurcso cibicki, jakiś Duńczyk, Benyamina spiridonovic w Szczecinie za jego kadencji też szrotu trochę bylo a chyba miał coś do powiedzenia w sprawie transferow tam.

odpowiedz
Zwolennik sprowadzania szrotu - 23.05.2022 / 17:01, *.plus.pl

@Anty Kosta: na tyle lat to i tak mało u nas tyle było szrotu w 1 rok :)

odpowiedz
kolega kolegi - 23.05.2022 / 16:47, *.telus.net

A miała być debałkanizacja Legii, a tu nie dość, że przychodzi Runjaić, to jeszcze asystował będzie mu Rogić (ex trener Arki i serbskiej młodzieżówki) na pewno paru Kelenoviciów nam ściągną.

odpowiedz
:) - 23.05.2022 / 16:32, *.plus.pl

Niedobrze

odpowiedz
Darek - 23.05.2022 / 16:29, *.chello.pl

Bycie trenerem to dobra fucha.Masz wyniki to pracujesz i zarabiasz kupę kasy.Jak nie masz wyników to siedzisz w domu i zarabiasz kupę kasy.A mimo, że w poprzednich trzech klubach dało się dupy i cię zwolnili to chcą cie kolejne 4 kluby.
Ciekawe po jakim czasie pasjonat tenisa zwolni Koste?

odpowiedz
Obcy - 23.05.2022 / 16:28, *.t-mobile.pl

Pucharów nie ma to do końca rundy jesiennej może dojedzie. Co będzie dalej to strach pomyśleć. Kolejny sezon zapowiada się,jak jazda bez trzymanki. Nasz ukochany prezes nie daje się nam nudzić.

odpowiedz
KrystekLegia - 23.05.2022 / 16:22, *.chello.pl

Jedno się sprawdza w Legi że to coś nie gra na boisku nie trener nie sztab tylko nie ma ekipy dobrej do gry rozbita została legia przez prezesa tzn mieli dobry skład grali to zaczol mieszać składem i wyprzedawać a na ich miejsce byle kto byle by był.

odpowiedz
mks 1948 - 23.05.2022 / 16:19, *.plus.pl

moze i nie raj utracony tylko chodzi oto ze klamal caly czas glowe mial w warszawie a pozostale mecze to jak wyjdzie tego wam nie zycze zeby szukal znowu innego pracodawcy o ile pudel go nie pusci ze smyczy po 5 meczach

odpowiedz
Po(L)ubiony - 23.05.2022 / 16:18, *.aster.pl

Dajmy Runjaicowi kredyt zaufania. Gorzej niż teraz, nie będzie. Osobiście, żałuję że Ted Miodonski nie ściągnął Szulczka. Po meczu z Wigrami, które wtedy prowadził, pisałem że świetnie się zapowiada. Zdobył z Wartą prawie 30 punktów, klecąc drużynę z chwilowo wynajętych kopaczy. Wielbiony przez wielu Vuko, wypadł przy nim bladziuchno.

odpowiedz
Pawu(L)on - 23.05.2022 / 17:43, *.play-internet.pl

@Po(L)ubiony: Warta i Wigry to nie Legia. Presja kompletnie bez porównania.

odpowiedz
KLanik - 23.05.2022 / 15:40, *.chello.pl

Wuko powinien zostać, teraz niemiecki trenejro będzie kombinować i sprowadzać szrot.

odpowiedz
SzakaL - 23.05.2022 / 15:38, *.orange.pl

Legia na tronie w potrójnej koronie za rok !!! Jak się ten nieudacznik nie zacznie mieszać. Powodzenia

odpowiedz
Kibic - 23.05.2022 / 15:29, *.chello.pl

No i kim on ma grac? W ataku Rosolkiem? Lopesem? W pomocy znika Verbic, odejsc chce Josue? Kim on ma tam rozgrywac? Znowu defensywnym Sliszem? Kto pogra w obronie jak zaraz moze ktos sie zglosic po Wieteske... moze Holownia? Ja prdl.

odpowiedz
Ania - 23.05.2022 / 15:32, *.com.pl

@Kibic: Pewnie ma plan na budowanie drużyny i pewnie to musi potrwać. W piłce zmiany nie następują od ręki.

odpowiedz
Remino - 23.05.2022 / 15:29, *.orange.pl

Mam mieszane uczucia

odpowiedz
anty kudłacz - 23.05.2022 / 15:26, *.play-internet.pl

mioduch go wywali za pół roku

odpowiedz
HOP - 23.05.2022 / 15:17, *.knc.pl

Herra nazywa naszego nowego trenera "Rujanovic".

Zielu nawet od śmiechu nie dał rady się powstrzymać.
Tacy właśnie fachowcy zasiadają tam gdzie nie trzeba.

(L)

odpowiedz
Po(L)ubiony - 23.05.2022 / 16:00, *.aster.pl

@HOP: Pompiarzowi Herrze, jak widać tylko "ruja" we łbie siedzi. Jakąż to radość budzi w przeciwnikach Legii, polityka naszego lokowatego.

odpowiedz
Filipek - 23.05.2022 / 15:15, *.play-internet.pl

Ciekawy ruch ciekawe co z tego wyniknie

odpowiedz
SEBO(L) - 23.05.2022 / 15:07, *.centertel.pl

Na zagonienie do ciężkich treningów obecnych piłkarzy- hobbystów nie ma szans. Na utrzymanie choćby obecnego składu ,może i całe szczęście, też nie. Na ciekawe transfery (oczywiście ciekawe pod kątem czysto piłkarskim,bo pod względem kierunków egzotycznych lub nieznanych tendencja zbierania odpadów utrzyma się) na pewno nie. Robotę niekoniecznie utrzyma do lutego,lub nawet świąt. "(Nie)ciekawszy może to być sezon,z bałkańskim Niemcem na ławce,prowadzącym drużynę z nowymi piłkarzami, którzy (zachowując ciągłość polityki transferowej klubu) będą słabsi od obecnych,którzy w większości odejdą. A skoro obecni prawie spadli z ligi,to... nie chcę zapeszać...

odpowiedz
Ti - 23.05.2022 / 15:06, *.adslplus.ch

Niech się nauczy mówić po polsku, bo od kilku lat tylko szwargot niemiecki

odpowiedz
Hodder - 23.05.2022 / 15:08, *.chello.pl

@Ti:
Czerczeszow też nie mówił po polsku - chociaż mógł jakieś zdanie sklecić

odpowiedz
Staveley - 23.05.2022 / 15:05, *.chello.pl

ile stawiacie że wytrzyma;
na jesieni powrót Vukovicia

odpowiedz
Miki - 23.05.2022 / 15:23, *..

@Staveley: E, to by było za rozsądne.

Myślę, że zobaczymy jeszcze trenera Gołębiewskiego. W końcu nadal jest w klubie i nabrał już niezbędnego doświadczenia.

odpowiedz
Staveley - 23.05.2022 / 16:02, *.chello.pl

@Miki:
szczególnie po dwóch zeszłotygodniowych meczach (środa i niedziela)

odpowiedz
Co to za trener? - 23.05.2022 / 15:01, *.105.239

Wygląda jak Jurek z Klanu, także nie zapowiada się dobrze.

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 23.05.2022 / 15:00, *.btcentralplus.com

A nowy prezes ??

odpowiedz
Robin Hood - 23.05.2022 / 14:56, *..

Zmiencie Prezesa i jego wizje A cud będzie nad Wisła

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 23.05.2022 / 14:48, *.petrotel.pl

Umowa na 2 lata! Miodek ilu trenerów przetrwało w Legii 2 lata? Kasy na transfery nie ma, ale na kolejne wynalazki trenerskie czemu nie.

odpowiedz
WBA - 23.05.2022 / 14:47, *.as9105.com

Powodzenia.

odpowiedz
Cegiełka - 23.05.2022 / 14:43, *.t-mobile.pl

W listopadzie Pana Runjaica na Ł3 już nie będzie. Popełnił ogromny błąd, że zamiast zostać w Szczecinie przyszedł do nas, bo zniszczy sobie całkiem fajnie budowane trenerskie CV w Polsce.

odpowiedz
Darek - 23.05.2022 / 16:34, *.chello.pl

@Cegiełka: A może znając politykę Miodka celowo do nas przyszedł.By dobrze zarabiać i mieć więcej czasu dla rodziny.

odpowiedz
Cegiełka - 23.05.2022 / 17:53, *.t-mobile.pl

@Darek : Kto wie...być może jest tak jak napisałeś. Przy tym, co się od lat na Ł3 dzieje już mnie nic nie zdziwi.

odpowiedz
nymirek - 23.05.2022 / 14:41, *.rcncustomer.com

Pogoń zostawił w bardzo dobrej sytuacji,

odpowiedz
Staveley - 23.05.2022 / 15:06, *.chello.pl

@nymirek:
panie kolego - tylko to jest Legia Warszawa - a nie Pogoń (z całym szacunkiem do Portowców)

odpowiedz
(L)Łomża(L) - 23.05.2022 / 14:41, *.vectranet.pl

Trenerze, życzę Ci nie tylko tego, abyś wypełnił kontrakt, ale wręcz abyś go przedłużył.

odpowiedz
roadrunner - 23.05.2022 / 14:38, *.centertel.pl

Będzie dobrze to najlepszy fachowiec pracujący w naszej ekstraklasie nie potrzebujemy kolejnego cudotwórcy z zagranicy by zaczynać wszystko ok nowa tylko właśnie takiej osoby z ogromnym doświadczeniem i otwartym spojrzeniem na nowinki w treneskie.

odpowiedz
Tomek - 23.05.2022 / 14:48, *.113.189

@roadrunner : Zapominasz o jednej małej kwestii, ta kwestia jest szkodnik Mioduski. Trener może mieć różne wizje, pomysły, ciekawe spojrzenia, byleby te spojrzenia były tym co ubzdura sobie Mioduski (np. promowanie na siłę Slisza czy Miszte)

odpowiedz
mks 1948 - 23.05.2022 / 14:32, *.plus.pl

miales chamie zloty rog miales chamie czapke z pior czapke wicher niesie rog huka po lesie ostal ci sie ino sznur ostal ci sie ino sznur

odpowiedz
Felek - 23.05.2022 / 14:37, *.netfala.pl

@mks 1948: Że niby Pogoń to był ten złoty róg??? Nie rozśmieszaj, bo spadnę z krzesła.

odpowiedz
Wycior - 23.05.2022 / 15:02, *.vectranet.pl

@mks 1948: chwali Ci się, że czytasz! To niezbyt częste w naszym kraju. Inna sprawa, że Pogoń to raczej nie jest ten raj utracony…

odpowiedz
L - 24.05.2022 / 02:05, *.t-mobile.pl

@mks 1948: Fajnie, że czytałeś "Wesele" Wyspiańskiego. Średnio się to ma do Runjaicia, Pogoni i Legii ale kto nie czytał warto sobie nadrobić tę lekturę ;)

odpowiedz
AntyLech - 23.05.2022 / 14:30, *.chello.pl

Oby tylko Miodek się nie wpier...lał w ustawianie składu.

odpowiedz
Autor komentarza - 23.05.2022 / 14:24, *.centertel.pl

Pożyjemy zobaczymy... bardziej interesują mnie ruchy transferowe panienek z boiska!

odpowiedz
Pawełek - 23.05.2022 / 14:23, *.netfala.pl

Git! W 2023 roku minimum to mistrz Polski, ale jeszcze bez szału w pucharach. Ale w 2024 roku widzę dublet i grupę Ligi Mistrzów, albo nawet wyjście z grupy LM.

odpowiedz
BKS B. - 23.05.2022 / 14:25, *.t-mobile.pl

@Pawełek: A za dwa lata miszcze świata hahahaha

odpowiedz
Antytroll - 23.05.2022 / 21:00, *.t-mobile.pl

@Pawełek vel Władeczek: Kiedy trolu przestaniesz zaśmiecać te forum? Twoje kiepskie żarty są na poziomie podstawówki. Nie czujesz czasami żenady gdy czytasz swoje wypierdy?

odpowiedz
mks 1948 - 23.05.2022 / 14:23, *.plus.pl

lachudra i tyle

odpowiedz
Okęciak - 23.05.2022 / 14:21, *.t-mobile.pl

Powodzenia!

odpowiedz
MKS1948 - 23.05.2022 / 14:20, *.plus.pl

Uszykujcie mu pampersy bo się osra w najważniejszych meczach,tak było w Pogoni,tak było w Kaiserslautern,taki to typ trenera

odpowiedz
Anty Kosta - 23.05.2022 / 16:17, *.plus.pl

@MKS1948: jest i będzie dokładnie jak piszesz

odpowiedz
Kula - 23.05.2022 / 14:18, *.37.165

Super ale czy Legia wie czego chce. To jest trener, który potrafi wznieść albo dać klubowi lepszy poziom organizacyjny. To nie jest trener, który nagle doprowadzi by zespół wygrywał. Tym bardziej, że czeka nas znowu przebudowa kadry. Po za tym trenerzy nauczyli się już jakimi schematami gra i jak przychodzi do ważnych spotkań to lipa. Czy to tu, czy tez w Niemczech. Pożyjemy zobaczymy.

odpowiedz
roben66 - 23.05.2022 / 14:15, *.207.147

No i git , gorszy od Vuko nie będzię ,zmiana trenera na plus

odpowiedz
KibicL - 23.05.2022 / 14:14, *.plus.pl

Witamy powodzenia !

odpowiedz
yo! - 23.05.2022 / 14:12, *.com.pl

ogarnie to! będzie LM

odpowiedz
Legionista - 23.05.2022 / 14:11, *.plus.pl

No to witamy na pokładzie pana mioduskiego

odpowiedz
Trampek - 23.05.2022 / 14:10, *.net.pl

Należy mu współczuć - z wiadomych przyczyn !!!

odpowiedz