Tamara Czumer (druga od lewej w dolnym rzędzie) ze złotym medalem
REKLAMA

Rugby kobiet

Złoto Czumer w turnieju Costa Blanca Sevens

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Zawodniczka sekcji rugby Legii Warszawa, Tamara Czumer-Iwin, wygrała wraz z reprezentacją Polski "siódemek", w 35. turnieju Costa Blanca Sevens w Villajoyosa i zdobyła złoty medal.

Polki pokonały w eliminacjach Czechy 35-0, Andorę 44-0, Marauders (Wielka Brytania) 52-7 i Viaor Costa Blanca (Hiszpania) 64-0. W 1/4 finału nasze zawodniczki zwyciężyły z Finlandią 41-5, w półfinale pokonały Random Rockers (Wielka Brytania) 45-0, a w finale ponownie pokonały reprezentację Czech 36-12.REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Rugbyfan - 23.05.2022 / 21:59, *.orange.pl

Brawo Tamara, jesteś najlepsza!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.