REKLAMA

Nagrody Ekstraklasy rozdane

Redakcja, źródło: Legionisci.com

W poniedziałek w Warszawie odbyła się gala kończąca sezon 2021/2022 Ekstraklasy. Podczas uroczystości wręczono nagrody indywidualne oraz trofeum za mistrzostwo Polski dla Lecha Poznań. Tylko jeden z zawodników Legii Warszawa znalazł się w gronie nominowanych - Josue nie został jednak wybrany ani pomocnikiem sezonu, ani piłkarzem sezonu.

Młodzieżowcem sezonu został wybrany Jakub Kamiński z Lecha. Bramkarz sezonu to Vladan Kovačević z Rakowa. Obrońcą sezonu został wybrany Bartosz Salamon z Lecha, pomocnikiem - Ivi Lopez z Rakowa. Napastnikiem sezonu został Mikael Ishak z Lecha. Trener sezonu to Maciej Skorża z Lecha. Piłkarzem sezonu zawodnicy Ekstraklasy wybrali Iviego Lopeza.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

+dodaj komentarz
- 24.05.2022 / 16:39, *.play-internet.pl

Pierdzenie o tych „kompleksach”.
A co? Legia ma względem Widzewa też kompleksy?

Lech MP.
Top 7 frekwencji to Poznań.
4 x mniejsze miasto robi nie raz powyżej 40000.

A gdzie w tym Legia lokowatego ?

Sezon skończony.
Zaraz następny.

odpowiedz
Robert Szenfeld - 24.05.2022 / 08:11, *.landirenzo.pl

Nie jarajcie sie .. te całe nagrody dawno były rozdane a istotne sa mniej więcej tak jak sreurowizja ..

odpowiedz
Tomek(L) - 24.05.2022 / 07:50, *.chello.pl

Wieteska był nominowany?

odpowiedz
Szok i niedoważenie - 24.05.2022 / 02:49, *.tpnet.pl

Macieju Skorża , coś Ty zrobił ? Jak mogłeś dać Amice Mistrzostwo ? Dlaczego ?? Whyyyyy ?

odpowiedz
Pawcio - 23.05.2022 / 23:15, *.play-internet.pl

A gdzie nasz Bartłomiej Ślisz???

odpowiedz
(L)3watywa - 24.05.2022 / 09:47, *.t-mobile.pl

@Pawcio: w ekipie nieudaczników

odpowiedz
dejne3 - 23.05.2022 / 23:05, *.vectranet.pl

Ishak napastnik ekstraklasy taką dostał nagrodę Jego qypowiedzi na temat najważniejszej braki ,która zdobył, była to ta Legii,widać ten kompleks u kartofli ,dlatego na następny majster kartofle macie za 7 lat.Ale was tam ta Legia boli ,tak jej nie lubicie ,gdzie tylko coś się mówi to to zawsze się pojawią Legia ,jesteśmy waszym Kompleksem

odpowiedz
Velvr - 24.05.2022 / 17:25, *.centertel.pl

@dejne3 : twoje wypociny świadczą o czymś zupełnie innym :)

odpowiedz
A TAKIE ŁACHMAŃSKIE URODZINY 16STE... - 23.05.2022 / 22:58, *.57.67

RUTKOWSKI ŚPIEWAŁ NA RAKÓW NA LEGIE PIOSENKI OBRZYDLIWE, I W TAKI SPOSÓB Z PREZESA I GAJERA I KULTURY COFNOŁ SIE DO POZIOMU RUSKIEGO AGRESORA...

odpowiedz
Hiszpan - 23.05.2022 / 22:00, *.telnaptelecom.pl

No Sralamon wybitnie najlepszy obrońca ligi...

odpowiedz
Jjj - 23.05.2022 / 23:42, *.chello.pl

@Hiszpan: tak

odpowiedz