fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Zieliński: Tiby nie będzie

Woytek, źródło: Prawda Futbolu

- Nie ukrywam, ze Pedro Tiba był u nas na rozmowach, ale nie zdecydowaliśmy się podpisać kontraktu. Nie powiem która strona się nie zdecydowała, bo to byłoby nie w porządku. Zostaje przestrzeń na spekulacje i domysły dla mediów. O niektórych rzeczach po prosu nie możemy mówić - powiedział Jacek Zieliński w rozmowie z Romanem Kołtoniem z Prawdy Futbolu.

- Są niektóre tematy, o których nie mówi się zbyt wiele. O transferach strony nie chcą mówić o detalach, szczegółach, czy powodach z których coś nie doszło do skutku. Można by powiedzieć wszystko od a do z, ale potem żaden zawodnik by nie przyjechał z nami negocjować kontraktu, gdyby takie szczegóły wypływały.

Zieliński zapytani o to dalekie od prawdy jest to, że Legia zaoferowała kontrakt 1+1, a Tiba chciał 2-letni, odpowiedział: - Dalekie... ale nie tak bardzo..


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (35)

+dodaj komentarz
Adam - 08.06.2022 / 18:23, *.chello.pl

Maciej Rybus jest wolnym zawodnikiem.

Rafał Augustyniak również.

Fajnie gdyby klub jakoś działał w tym kierunku.

odpowiedz
Laguna - 08.06.2022 / 10:04, *.exatel.pl

Podobno Bartłomiej Grzelak ma po raz kolejny spróbować sił w Legii.

odpowiedz
Ja - 07.06.2022 / 18:39, *.vectranet.pl

Ludzie naprawdę, niektórym z Was to się chyba wydaje, że z racji bycia Legią Warszawa powinniśmy mieć zbudowany skład teraz, zaraz i najlepiej, żeby to byli piłkarze z topki, lub co najmniej Europejskiego średniaka. Krytykowaliście Mioduskiego, że ściąga szrot na zapalenie płuc, a sami zachowujecie się identycznie. Do Waszej wiadomości: okienko transferowe otwiera się 1 lipca, liga startuje w połowie tego miesiąca, nie gramy w pucharach i zajęliśmy w poprzednim sezonie 10 miejsce. Chcecie wagony szrotu, to sobie kupcie je za własną kasę w FMie, a Jackowi dajcie pracować. W 2017 roku najlepszym zawodnikiem z letniego zaciągu był podpisany we wrześniu Astiz, a w 2019 ściągnięty last minute Wszołek. Uświadomcie to sobie, że w naszej obecnej sytuacji ruchy na rynku muszą być sensowne, a jak nie, to lepiej, by nie było ich wcale.

odpowiedz
oLaf - 08.06.2022 / 13:13, *.vectranet.pl

@Ja: racja, weźmiemy odpady z III ligi hiszpańskiej pod koniec lipca - i tak będą lepsi od tego co obecnie mamy : O

Tiba - jak rezerwowy Lecha chciał 2 lata kontrakt żeby ... być kolejnym leniwcem w Legii to dobrze, że mu go nie dali. Niech pokaże że potrafi grać np. Maik to podpisujemy.

odpowiedz
Januszek - 07.06.2022 / 17:19, *.chello.pl

Morientes widzian na Modlinie dzis..

odpowiedz
onomatopeja22 - 07.06.2022 / 19:10, *.interkam.pl

@Januszek: i Park w Sobieskim

odpowiedz
bum - 07.06.2022 / 16:06, *.237.147

Jakie wzmocnienia.... Słuchacie jak chcecie i widzicie co chcecie. Legia zaniżyła poziom zgodnie z planem. Mioduskiemu nie zależy na mistrzostwach i to przyznał.... Musicie wiedzieć że czekają nas chude lata a ten kto z ulgą odetchnął po zakończeniu tego sezonu najwyraźniej nie wierzy że kolejny będzie podobny. I kolejne również..... Mioduski nam załatwił przeciętność i lepiej się z tym pogodzić

odpowiedz
grzesiek - 08.06.2022 / 13:30, *.centertel.pl

@bum: miałem już się zgodzić z Tobą, ale uważam że mioduski załatwił nam stan poniżej przecietnosci

odpowiedz
bum - 08.06.2022 / 16:04, *.232.28

@grzesiek:
Nie chciałem tego napisać heh
Marność i nicość ot tyle nas czeka

odpowiedz
Syn trenera - 07.06.2022 / 13:30, *.play-internet.pl

Hehe przypomniało mi się "...nie będzie niczego..."

odpowiedz
Ding - 07.06.2022 / 13:01, *.chello.pl

A co z karnetami na nowy sezon?

odpowiedz
gdm - 07.06.2022 / 15:28, *.knc.pl

@Ding: do 20. 06 mają dać ofertę na karnety

odpowiedz
Blisko Ł3 - 07.06.2022 / 12:50, *.151.156

Bambo Diaby na celowniku Legii, w najbliższych dniach testy i jeśli OK podpisanie kontraktu.

odpowiedz
Baja Bongo - 07.06.2022 / 12:56, *.orange.pl

@Blisko Ł3: Bongo Baja

odpowiedz
Johny Ony - 07.06.2022 / 13:14, *.vectranet.pl

@Blisko Ł3: ..a nie BOBBY KIMBALL?

odpowiedz
ZenekL3 - 07.06.2022 / 13:19, *.chello.pl

@Blisko Ł3: Dopingowicz?

odpowiedz
Rytm - 07.06.2022 / 13:34, *.atman.pl

@Blisko Ł3: kontrakt na 1 dzień + 1 dzień.

odpowiedz
axlrose - 07.06.2022 / 14:37, *.tpnet.pl

@Blisko Ł3: A może Yaya Banana?

odpowiedz
Pawełek - 07.06.2022 / 12:49, *.netfala.pl

Gdzie są wzmocnienia kudłata pokrako???

odpowiedz
Tomek - 07.06.2022 / 13:37, *.113.189

@Pawełek: A po co wzmocnienia, jak sam kudłaty kiedyś stwierdził, że jak Legia co roku nie będzie zdobywać mistrzostwa to dramatu nie będzie. Teraz właśnie takie czasy nastały, że załapanie się na 3 miejsce w lidze będzie sukcesem, spadek nie będzie im groził, raczej głównie miejsca 6-8 i proponuję oswajać się z taką myślą.

odpowiedz
ZenekL3 - 07.06.2022 / 14:35, *.chello.pl

@Tomek: Wzmocnienia są tam gdzie Mioduski przej..bał pieniądze.

odpowiedz
ZenekL3 - 07.06.2022 / 12:47, *.chello.pl

Zieliński ma racje, ciekawsze jest z kim się podpisuje a nie z kim sie nie podpisuje. Czekamy na uzupełnienie składu bo na razie są same ubytki a jak od zera, które mieliśmy w minionym sezonie jeszcze odejmiemy to nie będzie lepiej.

odpowiedz
Szmu(L)ki - 07.06.2022 / 12:44, *.chello.pl

Cieszę się, że tego paralityka nie będzie. Od początku byłem przeciwnikiem jego sprowadzenia. W swoim wieku i po ostatnim sezonie nie dawał gwarancji jakości.

Ale i tak dziwię się Zielińskiemu, że w ogóle z nim usiadł do stołu, więc niestety wola jego podpisania była...

odpowiedz
olew - 07.06.2022 / 12:37, *.vectranet.pl

Podoba mi się Zieliński jako kierownik. Kultura, jej czasami brakowało w Legii.

odpowiedz
Syn trenera - 07.06.2022 / 13:35, *.play-internet.pl

@olew: To teraz będzie kultura ale transferów nie będzie ????????????

odpowiedz
Mistrz nie do poznania - 07.06.2022 / 15:29, *.tpnet.pl

@Syn trenera: jakis progres jest. Do tej pory "nie bylo niczego"

odpowiedz
Arek - 08.06.2022 / 00:08, *.tpnet.pl

@Syn trenera: a wcześniej miałeś transfery, tylko z tą kulturą był jakiś problem. No może nie z kulturą, a z odbieraniem telefonu mimo, że kultura tego wymaga.

odpowiedz
grzesiek - 07.06.2022 / 12:36, *.centertel.pl

Bardzo dobrze ze Zielu zapeoponowal 1+1 . Trzeba twardo z emerytami negocjowac

odpowiedz
:) - 07.06.2022 / 12:45, *.plus.pl

@grzesiek: wiem że teraz dają 13 i 14 emeryturę ale Tibie chyba mało jeszcze było;)

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 07.06.2022 / 12:47, *.plus.pl

@:): liczył na waloryzację czy co?

odpowiedz
Anty Kosta - 07.06.2022 / 12:34, *.plus.pl

Czyżby nowy trener się postawił i go nie chciał?

odpowiedz
Yo - 07.06.2022 / 12:22, *.237.147

I ch..j z nim. Wronecki emeryt chciał się tu wbić po pieniążki tylko. Nie interesuje mnie żaden odpad z wronek!!

odpowiedz
Slon1986(L) - 07.06.2022 / 12:02, *.com.pl

Parafrazując klasyka, " To kto będzie jak nikogo nie będzie"

odpowiedz
wqurwiony po meczu z Cracovią w PP, który był ustawiony i oddany za punkty w lidze - 07.06.2022 / 11:52, *.52.135

jak zwykle ku...a "wiem, ale nie powiem" - patologia zwana piłką nożną fundowana z pieniędzy miejskich, a nikt nie ujawnia zarobków w klubach, ale po pieniądze wyciągać łapę to pierwsi

odpowiedz