REKLAMA

Tenis

Wyniki Berkiety w Hannowerze

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Tenisista Legii Warszawa, Tomasz Berkieta wziął w ostatnich dniach udział w zgrupowaniu reprezentacji Polski do lat 18, które odbyło się w Gdyni. Prosto z Gdyni legionista udał się do Niemiec, na turniej G2.

W turnieju juniorów w Hannowerze, Tomasz Berkieta (243 ITF) przegrał w I rundzie z Serbem, Nikolą Zekiciovem (96 ITF) 3-6, 3-6. W deblu legionista wraz z Niemcem, Markiem Majdandzicem przegrali z Kentym Miyoshim (Japonia) i Edwardem Winterem (Australia) 2-6, 3-6.

Teraz przed Berkietą turniej w miejscowości Cakovec w Chorwacji.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Grandż - 23.05.2022 / 21:59, *.tpnet.pl

Trzymaj się młody , trenuj i zbieraj doświadczenie (L) .

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.