Legia Warszawa - Śląsk Wrocław - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Skrót meczu ze Śląskiem

Redakcja, źródło: Polsat Sport

Koszykarze Legii Warszawa przegrali czwarte finałowe spotkanie ze Śląskiem Wrocław. Podopieczni Andreja Urlepa wygrali 66-63 i objęli prowadzenie 3-1 w walce o złoty medal. Gospodarze dobrze zaczęli pierwszą kwartę, ale później to goście zaczęli dochodzić do głosu. I choć do ostatniej części gry przystępowaliśmy z minimalnym prowadzeniem, to ostatecznie wrocławianie cieszyli się ze zwycięstwa. Zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu.

Skórt 4. meczu Legia Warszawa - Śląsk Wrocław

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.