Katarzyna Klepacz (druga z lewej) wraz z drużyną w konkurencji pistoletu pneumatycznego
REKLAMA

Strzelectwo

Złoto Klepacz w Grand Prix ISSF w Granadzie

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Zawodniczka sekcji strzeleckiej Legii, Katarzyna Klepacz zdobyła złoty medal w drużynie (wraz z Natalią Król i Wiolettą Pawluczek) w zawodach Grand Prix ISSF w Granadzie, w konkurencji pistoletu pneumatycznego. W konkursie indywidualnym w Ppn, legionistka zajęła miejsce 11.

Klepacz uzyskała 566 pkt, o dwa punkty za mały, aby dostać się do finałowej ósemki. W poszczególnych seriach legionistka uzyskała następujące wyniki: 97, 93, 93, 93, 95 i 95.

W pistolecie sportowym 30+30 strzałów, Klepacz zajęła miejsce 6.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.