Maik Nawrocki - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Legia wykupiła Maika Nawrockiego

źródło: Legia Warszawa

Maik Nawrocki, który występował w Legii Warszawa na zasadzie wypożyczenia, został wykupiony przez stołeczny klub. Jego nowy kontrakt obowiązuje do końca sezonu 2024/25.

Obrońca zagrał w 29 meczach, w których zanotował bramkę i trzy asysty.

- Wykupienie Maika Nawrockiego to dobry ruch w kontekście piłkarskim i inwestycyjnym. Maik jest jakościowym zawodnikiem z charakterem, który mimo młodego wieku gra w dojrzały sposób, dobrze się ustawia i podejmuje właściwe decyzje. Wciąż dostrzegamy u niego elementy, które razem będziemy rozwijać - mówi dyrektor sportowy Legii Warszawa Jacek Zieliński.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (44)

+dodaj komentarz
WSL - 30.05.2022 / 09:46, *.tpnet.pl

Miejmy nadzieje ze nie po to wykupili aby za jakis czas sprzedac !!!

odpowiedz
Januszek - 30.05.2022 / 01:44, *.chello.pl

Pogonic od razu dzida jedzrejczaka

odpowiedz
Szymon - 29.05.2022 / 22:01, *.t-mobile.pl

Rok i pudel go pchnie za czapkę gruszek. Biznes made in pudel

odpowiedz
Piter - 29.05.2022 / 19:38, *.centertel.pl

Tak z ciekawości, za co? Skąd się wzięły na to pieniądze? Z 200 mln długów?

odpowiedz
Dzidek - 29.05.2022 / 16:04, *.play-internet.pl

Do Werderu w 2 lidze się nie przebił. Trzeba było Lewandowskiego i Salaha zostawić w Legii. Frajerzy z Ł3.

odpowiedz
WL - 29.05.2022 / 15:30, *.tpnet.pl

Pilkarz z charakterem grajacy w dojrzaly sposob takze bedzie dobrze tylko czekamy aby to sie spelnilo !!

odpowiedz
exsa - 29.05.2022 / 14:09, *.tpnet.pl

Zdrowia i powodzenia w "LEGII" !!!!

odpowiedz
olew - 29.05.2022 / 14:00, *.vectranet.pl

Dobry zakup.

odpowiedz
WSL - 29.05.2022 / 12:32, *.tpnet.pl

Dobry ruch LEGII w kontekscie jakosciowym i pilkarskim !!!

odpowiedz
tekken (L) - 29.05.2022 / 11:25, *.chello.pl

Dobry piłkarz.Przyszłość przed nim.

odpowiedz
Kibic - 29.05.2022 / 05:18, *.torun.pl

"Wciąż dostrzegamy u niego elementy, które razem będziemy rozwijać" w Akademii widzimy jak rozwijacie talenty. Jeśli piłkarz ma być jakościowy to normalne, że na zachód trzeba go wysłać, żeby sie rozwijał, a Maik wrócił z Niemiec. Jeśli tam nie dali rady, to ciekaw jestem jak pan Jacek to zrobi.Jest jeszcze Kapustka, który odbił się od ściany wyjeżdżając na zachód,a teraz ma nas na ten zachód wprowadzaći. Naprawdę przed Kostą trudne zadanie, a w życiu niewiele osiągnął. Najbardziej mnie zastanawia jakie cele ma wpisane w kontrakcie na najbiższe 2 lata. MP to dla miodka za duże premie, więc nawet mu niezależy ale czy puchary eurpejskie mają być za rok czy może spokojnie bydować 2 lata drużyne zanim zacznie walczyć o cokolwiek.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 29.05.2022 / 08:37, *.play-internet.pl

@Kibic: Zgadza się.Mistrzostwo Polski to są koszta,bo łapę po nagrodę wyciagaja wszyscy zatrudnieni w klubie-od "dyrektora po sprzątaczkę".Natomiast zarobek jest baaaardzo wątpliwy,chociażby dlatego,że po pierwsze trzeba utrzymać skład+ze 2-3 wzmocnienia,co u mioduskiego nie przejdzie,a po drugie,odkąd fUckEFA przefasonowała wszystkie rozgrywki sygnowane swoja nazwą na "ligę dla krezusów",to kluby biedne,(a takim przecież jest i była Legia) pierwsze pieniądze w pucharach zarabiają po przejściu 6 rund przedwstępnych,grając a to raz w Gibraltarze,żeby na nastepną rundę jechać do Kazachstanu.Dlatego sądzę,że Runjaić ma wpisane w kontrakcie a).utrzymać Legię w lidze.b)Wystawiać przede wszystkim tych piłkarzy,którzy w pierwszej kolejności idą na handel.Pamietajcie jedną rzecz-kibic to nie prezes,a prezes to nie kibic i my-kibice "gramy o zupełnie inne cele",niż mioduszczak.

odpowiedz
Ultra - 29.05.2022 / 13:17, *.virginm.net

@FOREVER LEGIA : no, i to jest prawda naszych czasow, tak bedzie

odpowiedz
Ja - 29.05.2022 / 02:55, *.173.225

3 lata kontraktu? Śmierdzi mi szybkim flipem. Oby za trochę więcej niż podwojenie...

odpowiedz
Siwy - 29.05.2022 / 01:34, *.sky.com

Maik wyceniany na 4 bańki. Niech idzie za 3,5 i Loczek zadowolony.

odpowiedz
Arek - 29.05.2022 / 00:07, *.tpnet.pl

I w końcu jakaś dobra informacja. I to bez względu na to, co z nim będzie dalej.

odpowiedz
Wolfik - 28.05.2022 / 23:24, *.mm.pl

Super wiadomość!

Czy ktoś z szanownych Kolegów wie, jak sprawy się mają z "naszym" Jakszibojewem?

odpowiedz
Arek - 29.05.2022 / 00:12, *.tpnet.pl

@Wolfik: podobno wygrzewa się gdzieś w Uzbekistanie. W Tiraspolu od jakiegoś czasu go nie ma. Na ln. pisali. Ciekawe, jak się skończy cała ta historia, ale obstawiam, że w Legii to on już nie pogra.

odpowiedz
Kfiatek - 29.05.2022 / 09:37, *.chello.pl

@Arek: w Legii to on nigdy nie pograł

odpowiedz
Arek - 29.05.2022 / 14:34, *.tpnet.pl

@Kfiatek: te parenaście minut z Wisłą. No nie odbieraj mu tego.

odpowiedz
Trampek - 28.05.2022 / 21:56, *.net.pl

Gdzie są "spluwaczki" wypowiadające sie negaytwnie w przesdmniatowej sprawie. Dać małpie brzydtwe - to się zarżnie . " Spluwaczkom " zostaje morda w kubeł i do domu,bez prawa głosu.

odpowiedz
Wycior - 28.05.2022 / 22:33, *.vectranet.pl

@Trampek: gdzie jest teraz twój nauczyciel polskiego? Po przeczytaniu 3 twoich zdań powiesił się czy upił?

odpowiedz
BIE(L)ANY - 28.05.2022 / 23:37, *..

@Wycior: hahahahaha, pali Trampki

odpowiedz
Filipe - 28.05.2022 / 21:51, *.play-internet.pl

Można uznać że mamy drugi transfer na plus BRAWO

odpowiedz
@Kamuflaż - 28.05.2022 / 21:36, *.mm.pl

Sama prawda, kto uważa inaczej i myśli, że to początek budowy drużyny, chyba nie zna realiów, ważne że wykupiony i za 3-4 tygodnie news o sprzedaży i zarobku

odpowiedz
roadrunner - 28.05.2022 / 21:22, *.centertel.pl

oby to był początek samych dobrych decyzji i tego się trzymajmy w naszych sercach tylko Legia !!!

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 28.05.2022 / 20:59, *.plus.pl

Pierwsza decyzja Kosty?

odpowiedz
Piotrek Ochota - 30.05.2022 / 07:56, *.net.pl

@Wieczny fan Mioduskiego : Nie

odpowiedz
grzesiek - 28.05.2022 / 20:55, *.centertel.pl

Wydaje sie byc to dobra decyzja.
Zobaczymy co ten zielek naodczynia. Obstawilem ze on tak jak reszta sie nie bedzie znal na tym transferach ale moze to odszczekam

odpowiedz
Zielu - 28.05.2022 / 20:53, *.centertel.pl

Jezeli zostanie, i bedzie grał to wydaje mi sie że Czesiek sięgnie po niego do kadry

odpowiedz
roadrunner - 28.05.2022 / 20:42, *.centertel.pl

no i git środek obrony mamy już zabezpieczony na wypadek odejścia dWiedeski :)

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 28.05.2022 / 20:41, *.play-internet.pl

Jak by mioduski nie "wywąchał zarobku",to by Mike'a nie wykupił,dlatego zanim się zacznie nowy sezon,to Nawrockiego już w Legii nie będzie.Tak się zastanawiam,co się jeszcze musi wydarzyć w Legii,żebyście zrozumieli,że za szkodnika mioduskiego,żadnych sukcesów Legia nie osiągnie.

odpowiedz
Biała Siła - 29.05.2022 / 07:19, *.t-mobile.pl

@FOREVER LEGIA : spadek do 1 ligi ,psim siedem jeszcze się udało zostać ,

odpowiedz
KibicL - 28.05.2022 / 20:40, *.net.pl

W końcu dobre wieści, obyśmy wyprowadzili ten bałagan z poprzedniego sezonu na prostą. Legia Mistrz

odpowiedz
Kamil(L) - 28.05.2022 / 20:20, *.as9105.com

Dobra wiadomość. Do wziecia bez kontraktu sa Mateusz Lis, Yaroslav Rakiskyi,
Besar Halimi i Daouda Bamba mysle ze warto by bylo sie im przyjzec

odpowiedz
Fotograf - 29.05.2022 / 01:00, *.t-mobile.pl

@Kamil(L): Już im się przyjrzałem, Bamba jest czarny, Halimi jest mulatem, a dwaj pozostali są biali, co dalej? Mam im zrobić fotki?

odpowiedz
Kamuflaż - 28.05.2022 / 20:15, *.tpnet.pl

Wykupiła Maika, tylko po to, by go zaraz sprzedać. Dokładnie, wróci tam, czyli Bundesliga. Nie cieszcie się :D

odpowiedz
L - 28.05.2022 / 20:22, *.autocom.pl

@Kamuflaż: tak, na pewno Zielek robilby z siebie durnia mowiac, ze chca go rozwinac. Przeciez on pol roku nie gral. Teraz go nie sprzedadza na pewno bo to byloby bez sensu. Ile by na tym zarobili? 500k? Zostanie min do zimy, sprzedadza go w zimie ale zostanie do konca sezonu i tak to sie skonczy. Przepis o mlodziezowcu zostal wiec tym bardziej.

odpowiedz
Kamuflaż - 28.05.2022 / 20:26, *.tpnet.pl

@L: Eintracht Frankfurt jest gotów kupić Nawrockiego.

odpowiedz
Michał - 28.05.2022 / 20:12, *.plus.pl

No i można? No można. Brawo super sprawa. Pozdrawiam wszystkich Legionistów i Legionistki.

odpowiedz
chrisSiekierki - 28.05.2022 / 20:02, *.vectranet.pl

Bardzo dobra wiadomość.

odpowiedz
Ryba - 28.05.2022 / 20:02, *.chello.pl

Świetna wiadomość ????

odpowiedz
Juri - 28.05.2022 / 20:02, *.inetia.pl

Dobra decyzja.

odpowiedz