Bartosz Tomczak - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Siatkówka

Tomczak na kolejny sezon w Legii, odchodzi Maciej Stępień

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Siatkarska Legia przedłużyła o rok umowę ze swoim libero, który od kilku lat reprezentuje barwy naszego klubu - Bartoszem Tomczakiem. Niestety w zespole nie udało się zatrzymać rozgrywającego, Maćka Stępnia, związanego z naszym klubem przez 5 lat. W ostatnim sezonie Maciej Stępień wystąpił w 33 meczach naszego klubu, dla którego zdobył 144 punkty.

Mateusz Mielnik, który przez dwa ostatnie sezony z sukcesami prowadził zespół siatkarskiej Legii (awans do I ligi i 7. miejsce w debiutanckim sezonie na tym poziomie rozgrywkowym), przez dwa najbliższe sezony będzie trenerem Lechii Tomaszów Mazowiecki.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.