REKLAMA

Żeglarstwo

Szydłowski drugi w PP kl. Finn

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W Krynicy Morskiej odbyły się zawody Pucharu Polski Polskiego Związku Żeglarskiego w klasie Finn. Drugie miejsce w rywalizacji zajął Bartosz Szydłowski, który ostatnio był najwyżej sklasyfikowanym Polakiem podczas Gold Cupu na jeziorze Garda. Zwyciężył, o punkt, Krzysztof Stromski z Yacht Clubu Rewa.

Legionista poszczególne wyścigi kończył na miejscach: (2), 2, 1, 2 i 1.

W regatach Sportgas Sailing Cup, zwyciężyła załoga prowadzona przez Wojtka Groszyka, w składzie: Leszek Mańk, Łukasz Strugacz, Joanna Jeżewska.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.