Artur Proksa
REKLAMA

Boks

Cztery medale na mistrzostwach Mazowsza

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Cztery medale - trzy złote i jeden srebrny, zdobyli zawodnicy Klubu Bokserskiego Legia, na mistrzostwach Mazowsza juniorów w boksie, które odbyły się w ostatni weekend w Warszawie. Dla legionistów był to kolejny etap przygotowań do czerwcowych mistrzostw Polski juniorów, które odbędą się w Bytomiu.

Tytuły mistrzowskie wywalczyli Artur Proksa (kat. -60kg), Mateusz Grejber (-67kg) oraz Olaf Szcześniak (-75kg). Srebrny medal wywalczył Bartłomiej Rośkowicz, rywalizujący w kategorii wagowej do 63,5 kg.
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.