fot. Bartosz Piątkowski
REKLAMA

Rugby kobiet

10 czerwca nabór do kobiecej drużyny rugby

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Kobieca sekcja rugby Legii Warszawa ogłasza nabór do drużyny. Trening naborowy odbędzie się w piątek, 10 czerwca o godzinie 21:00 na bocznym boisku przy Łazienkowskiej 3. W imieniu legijnej sekcji zapraszamy wszystkie dziewczyny od 16. roku życia

"Jeśli miałaś do czynienia z innym sportem, a być może jesteś szybka, sprytna, silna lub po prostu odważna, to koniecznie przyjdź i się sprawdź Zależy nam na dziewczynach chcących się zaangażować, gotowych na treningi kilka razy w tygodniu. Chcemy stworzyć drużynę, która będzie walczyć i zwyciężać w Polsce i turniejach zagranicznych, a same zawodniczki będą chciały się rozwijać i walczyć o miejsce w reprezentacji Polski. Nie musisz obawiać się braku umiejętności, wszystkiego Cię nauczymy. Przynieś ze sobą strój sportowy, dobry humor i zapał do pracy! Zapraszamy wszystkie szukające wyzwań dziewczyny (od 15 lat). Treningi są darmowe" - informuje legijna sekcja.przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.