Blaz Kramer - fot. FC Zurich
REKLAMA

Legioniści nie zagrali w reprezentacjach

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Blaz Kramer nie wystąpił w meczu Ligi Narodów, w którym Słowenia zmierzyła się ze Szwecją. Jak poinformowała słoweńska federacja piłkarska, zawodnik Legii Warszawa doznał urazu. Nie wiadomo natomiast, jak poważna jest to kontuzja i czy Kramer będzie do dyspozycji selekcjonera na spotkania z Norwegią i Serbią. Z kolei Filip Mladenović nie znalazł się nawet na ławce w dzisiejszym meczu Serbii z Norwegią.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

+dodaj komentarz
bronek49 - 05.06.2022 / 16:50, *.chello.pl

a z jakiej racji mieli zagrać takie piłkarskie odpady

odpowiedz
13 - 04.06.2022 / 14:34, *.204.125

Pozwolcie Bracie,ze tej zenady nie bede komentowal!

odpowiedz
stabur - 03.06.2022 / 18:31, *.plus.pl

….. ucho od śledzia!

odpowiedz
SF - 03.06.2022 / 14:57, *.tpnet.pl

Trudno wyczuc co jest grane !!!!

odpowiedz
exsa - 03.06.2022 / 13:38, *.tpnet.pl

Na razie nie wiadomo potem napisza jak bedzie wiadomo co jest !!!!

odpowiedz
Bozzy - 03.06.2022 / 12:45, *.209.207

Nie bójcie się...Kramer na puchary będzie zdrowy i sprawny.

odpowiedz
PawLo - 03.06.2022 / 12:37, *.mm.pl

Jaki to uraz ??? Redakcjo coś więcej proszę a nie tylko uraz

odpowiedz
WSL - 03.06.2022 / 10:22, *.tpnet.pl

No i masz ci los czyzby wiec sie sie zaczyna !!!

odpowiedz
Darek - 03.06.2022 / 08:59, *.chello.pl

Czytałem o tym Kramerze wychodzi na to,że to drugi Grzelak.Kiedyś nawet złapał kontuzję wysiadając z auta.
Mladenović na wycieczkę pojechał.Z trybyn przy okacji obejrzał mecz.
Ci to mają życie.Podpiszą kontrakt i nic już nie muszą a pieniądze mają o jakich zwykły śmiertelnik może pomarzyć.

odpowiedz
DanieLo - 02.06.2022 / 23:05, *.amazon.com

Gwiazdy

odpowiedz
Kwinto - 02.06.2022 / 22:57, *.t-mobile.pl

Kramer złamał nogę, dziękuję.

odpowiedz