Ernest Muci - fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Celhaka i Muci wystąpili w reprezentacji Albanii

źródło: 90minut.pl

Jurgen Çelhaka i Ernest Muçi zagrali w młodzieżowej reprezentacji Albanii w przegranym 0-3 meczu grupy G eliminacji Mistrzostw Europy z Anglią. Çelhaka grał do 79. minuty, gdy zmienił go Roy Syla, a Muçiego w 80. minucie zmienił Klevis Bebeziqi.

Anglia 3-0 (1-0) Albania
Folarin Balogun 44, 66, Cameron Archer 77

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

+dodaj komentarz
WSL - 08.06.2022 / 15:00, *.tpnet.pl

Wazna jest gra a gry zawsze sie uczy od lepszego !!!

odpowiedz
majusL@legionista.com - 08.06.2022 / 12:26, *.214.250

to byl mecz paraolimpijski ??

odpowiedz
Szmu(L)ki - 08.06.2022 / 12:07, *.chello.pl

Mimo wyniku dobrze, że zagrali przeciwko dobrej drużynie. 7-8 z tej kadry już jest warta ponad 10mln ojro. 2 z nich jest wartych więcej niż cała kadra Legii.
Cenne doświadczenie, które tylko może ich zmotywować do lepszego ogarnięcia się w przyszłości (z czym Muci ma olbrzymi problem przecież)

odpowiedz
:) - 08.06.2022 / 11:30, *.plus.pl

Dobrze !!! Niech się pokazują w kadrze może dzięki temu ich wartość podskoczy i weźmiemy za nich parę groszy nawet tyle żeby wyjść na nich na zero

odpowiedz
GL - 08.06.2022 / 09:54, *.tpnet.pl

Powolywanie jest po to zeby grac a nie siedziec na lawce jak to bywa wiec w jakim celu jest wtedy powolany !!

odpowiedz
WL - 08.06.2022 / 09:50, *.tpnet.pl

Skoro sa powolywani to maja grac i tak ma byc !!

odpowiedz