REKLAMA

Młodzież: Mecze wtorkowe, środowe i czwartkowe

Redakcja, źródło: Legionisci.com

W pierwszym z rozegranych w tym tygodniu spotkań zespół U11 Legii grał na obiektach KS L.A.S. Przybyli na położone w dzielnicy Wawer boisko byli świadkiem szybkiego spotkania i ofensywnej gry z obu stron. Legioniści zdecydowanie przeważali, ale nie oznacza to, że nie miał pracy golkiper Legii Antoni Pawłowski. Duża ilość efektownych akcji, gdzie szybkość wykonania łączyła się z jakością w pojedynkach, podaniach i uderzeniach pokazuje, że wyjazdy na mocno obsadzone turnieje nie idą na marne. W środę z kolei drużyna LSS U14 przegrała 1-5 z STF Champion Warszawa '08. Za to zespół U14 Akademii pokonał 7-2 SEMP Ursynów w meczu Ekstraligi U14.

Ekstraliga U14: Legia U14 7-2 (5-1) SEMP Ursynów 08
Gole:
1-0 6 min. Daniel Wyrozumski (as. Bartłomiej Leszczyński)
2-0 19 min. Pascal Mozie (po solowej akcji)
3-0 20 min. Mikołaj Jasiński (as. Daniel Foks)
3-1 28 min. Stanisław Jackiewicz (rzut karny)
4-1 29 min. Daniel Wyrozumski (as. Piotr Bzducha)
5-1 36 min. Mikołaj Jasiński (as. Bartłomiej Leszczyński)
5-2 57 min.
6-2 59 min. Mikołaj Jasiński (as. Antoni Sobolewski)
7-2 70 min. Daniel Foks (as. Filip Nieckarz)

Strzały (celne)[15-80']: Legia 22(14) - SEMP 6 (5)

Legia: Marcel Grzejda, Denys Stoliarenko [09] - Daniel Foks, Antoni Sobolewski, Maksymilian Dołowy, Patryk Mackiewicz, Piotr Bzducha, Pascal Mozie, Marcel Kiełbasiński, Mikołaj Jasiński, Bartłomiej Leszczyński, Daniuel Wyrozumski, Oliwier Puto, Marceli Żek, Filip Nieckarz, Maciej Chojnowski
Trener: Jakub Renosik, II trener: Tomasz Kycko

I liga mazowiecka U14: Legia LSS U14 '08 1-5 STF Champion Warszawa '08

Legioniści po pierwszym, bardzo udanym meczu z Championem, tym razem nie zdołali powtórzyć dobrej gry z pierwszego spotkania, które wygrali 5-3. Jedynego gola dla drużyny LSS zdobył Patryk Parol.

II liga warszawska: KS L.A.S. 2011 - Legia U11

Legia: Antoni Pawłowski - Nicodeme Chodkowski, Stanisław Głębowski, Filip Wancerz, Tomasz Stefański, Wojciech Łygan, Bartosz Gawryś, Szymon Wlazło, Fryderyk Paprocki, Maksymilian Albrecht
Trener: Mateusz Majewski, II trener: Michał Konieczny
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.