Strzelectwo

Cztery medale w PP w Starachowicach

Cztery medale zdobyli zawodnicy sekcji strzeleckiej Legii, podczas zawodów III rundy Pucharu Polski w Starachowicach. Złoty medal w konkurencji karabinu dowolnego 3x20 strzałów zdobył Daniel Sadowski. Srebro wywalczyli Mariusz Rożniecki (karabin dowolny 3x20) oraz Piotr Szuszczyński (karabin dowolny leżąc). Z kolei brąz wywalczyła Agata Mikitium w konkurencji karabin dowolny 3x20 strzałów.

Poza konkurencją startowała również nasza juniorka Darya Slepakova. W konkurencji karabin pneumatyczny uzyskała wynik 408,6 pkt. - o 5 punktów więcej od pierwszego miejsca, a w karabinie dowolnym 3x20 uzyskała 570 pkt.