REKLAMA

Strzelectwo

Cztery medale w PP w Starachowicach

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Cztery medale zdobyli zawodnicy sekcji strzeleckiej Legii, podczas zawodów III rundy Pucharu Polski w Starachowicach. Złoty medal w konkurencji karabinu dowolnego 3x20 strzałów zdobył Daniel Sadowski. Srebro wywalczyli Mariusz Rożniecki (karabin dowolny 3x20) oraz Piotr Szuszczyński (karabin dowolny leżąc). Z kolei brąz wywalczyła Agata Mikitium w konkurencji karabin dowolny 3x20 strzałów.

Poza konkurencją startowała również nasza juniorka Darya Slepakova. W konkurencji karabin pneumatyczny uzyskała wynik 408,6 pkt. - o 5 punktów więcej od pierwszego miejsca, a w karabinie dowolnym 3x20 uzyskała 570 pkt.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Peter - 02.06.2022 / 15:38, *.vectranet.pl

Byłem na tej strzelnicy jakieś 25 lat temu :-)

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.