Grzegorz Kulka - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Kulka w Legii na dwa kolejne sezony?

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Według informacji serwisu polskikosz.pl, zawodnikiem koszykarskiej Legii na dwa kolejne sezony ma zostać Grzegorz Kulka, sprowadzony przed dwoma laty z I-ligowego Górnika Wałbrzych. W ostatnich miesiącach silny skrzydłowy był w szerokiej kadrze reprezentacji Polski, ale jego udział w Eurobaskecie będzie niemożliwy z powodu poważnej kontuzji, jakiej doznał na początku serii finałowej ze Śląskiem.

Kulka przeszedł już operację, a przed nim wiele tygodni rehabilitacji. Do gry powinien być gotowy na jesieni, na początek sezonu 2022/23. Zawodnik na pewno może liczyć na podwyżkę w porównaniu z pensją, którą miał zagwarantowaną przez ostatnie dwa sezony w Legii. "Kulka poprosił o znaczącą podwyżkę. Przez chwilę wydawało się, że obie strony mogą mieć problem ze znalezieniem porozumienia, lecz ostatecznie 26-latek najprawdopodobniej zwiąże się umową z Legią na dwa kolejne sezony" - poinformował polskikosz.pl.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
grzesiek - 07.06.2022 / 20:42, *.centertel.pl

Szczerze, ja bym aż tak znaczącej podwyżki mu nie dał. Aż tak dobry nie był. Rzekłbym wręcz że w najwazniejssych momwntach zawodził

odpowiedz
p10 - 08.06.2022 / 09:48, *.orange.pl

@grzesiek: Miał oferty z całej PLK i pewnie inne kluby oferowały mu dużo więcej niż obecnie. Teraz jest w TOP3 graczy na pozycję nr 4 z krajowych graczy grających w PLK. Jeśli finanse będzie OK i nie dostanie w innym miejscu dużo więcej to zostanie w Legii, a potem pewnie zagraniczny konktrakt.

Wymagania regulaminowe syfne w tym sezonie - wymaga się był grał Polak zawsze w składzie, przez co przez limit grających dobrze Polaków gracze krajowi są przepłacani.

Z graczy zagranicznych nie wiadomo czy którykolwiek zostanie. Jonhsona szatnia nie lubiła zbytnio, Cowells ma propozycje finansową lepszą od Włochów , Kemp nie wiadomo - możliwe, że klub będzie szukał trochę innego centra pod puchary i wtedy pójdzie Kemp np. do Spójni(Wyka ma kontrakt na kolejny sezon), Rahkman to nie wiem - miewał mecze fantastyczne, drużynę ciągnął w playoff, a miewał że był niewidoczny - gracz jako osoba super, tylko nie wiem czy nie będzie wolał klubu gdzie sposób gry w ataku był inny - by mógł więcej pokazać indywidualnych umiejętności

Plus będzie klub pewnie chciał ściągnąć jakiegoś krajowego niedocenionego gracza wysokiego by się rozwinął w Legii jak Kulka 2 sezony temu. Dobór graczy do zespołu zależeć będzie od tego jakich Polaków będą mieć drużyny w składzie.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.