Jasurbek Yaxshiboyev - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Yaxshiboyev nadrabia zaległości

Woytek, źródło: Prawda Futbolu

Jasur Yaxshiboyev wrócił do Legii z wypożyczenia do Sheriffa Tiraspol. Aktualnie zawodnik pracuje indywidualnie, ale nie wiadomo jaka czeka go przyszłość. - Jasur wrócił na nasze żądanie wcześniej, ale niestety nie wygląda fizycznie tak, jak powinien wyglądać - mówi Jacek Zieliński.

Problemy z odpowiednim przygotowaniem fizycznym zawodnika pojawiały się już w ubiegłym sezonie. Od września 2021 roku w Sheriffie zagrał w 13 spotkaniach i zdobył dwie bramki. Po raz ostatni na boisku pojawił się... 24 lutego.

- Pracuje ciężko, kilka dni temu miał mieć badania. Ma trenera indywidualnego i będziemy go podciągać fizycznie. To, że potrafi grać w piłkę, to jest oczywiste - można zapytać poprzednich trenerów. Jednak bez fizyczności i charakteru do pracy ciężko jest odnieść sukces. Mamy więc zgryz z Jasurem - dodaje dyrektor sportowy.

Kontrakt Yaxshiboyeva z Legią obowiązuje do 30 czerwca 2023 roku.



przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (45)

+dodaj komentarz
Atmosferić - 30.06.2022 / 13:20, *.orange.pl

Podstawowe pytanie jest do tych durni co sprowadzają KALEKI do Legii - bo tak trzeba ich nazwać - KALEKI - kapustka czy ten jaszczur jasięboje. Ludzie nie zdolni do sportu jak nie fizycznie to intelektualnie opóźnieni czy też niedorozwinięci.

Jak można tolerować tyle niewypałów transferowych? Teraz przyszedł nowy "dyrektor sportowy" i dalej ściąga miernoty na walkę o utrzymanie.

Może oni chcą tego spadku...

odpowiedz
Atmosferić - 30.06.2022 / 13:16, *.orange.pl

Może i umiejętności to ma ale głowy nie ma do zawodowej piłki. Gość jest nie poważny. Dziwie się że jeszcze się z nim cackają.

odpowiedz
Arek - 09.06.2022 / 00:28, *.tpnet.pl

Właśnie doznałem ciężkiego szoku. Bo nie myślałem, że on tu jeszcze w ogóle przyjedzie, i że jeszcze będzie tu trenować.

Masakracja!

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 10.06.2022 / 17:14, *.petrotel.pl

@Arek: tonący brzytwy się chwyta...

odpowiedz
Opoor - 09.06.2022 / 00:19, *.orange.pl

Wypi..dolić i tyle.

odpowiedz
sochaczew444 - 09.06.2022 / 15:06, *.interkam.pl

@Opoor : tak samo uwazam!

odpowiedz
Xc - 08.06.2022 / 22:06, *.plus.pl

Rozumialbym gdyby się zapuścił grając w Stanach ale w Mołdawii?

odpowiedz
McA - 16 godzin temu, *.tpnet.pl

@Xc: stary nawet nie wiesz jakie mają dobre mołdawskie wino a ich tłusta kuchnia do tego. Panie nie ma mocnych żarłby każdy i winem zapijał.
Chwała cesarzowi!

odpowiedz
NADRABIANIE NABIERANIA KLUBU LEGII - 08.06.2022 / 22:02, *.120.13

OT SUPER PRZYKŁAD, ILU NABRAŁO KLUB NA MILIONY GRUBE, KLUB POPROSTU JEST BEZ WYJŚCIA AWARYJNEGO.....

odpowiedz
Darek - 08.06.2022 / 20:54, *.tpnet.pl

Trochę pobiega żeby pokazać, że trenuje.Za chwilę zasymuluje kontuzję i tak dociągnie do ramadanu. Złota robota.

odpowiedz
Marcel - 08.06.2022 / 20:18, *.t-mobile.pl

To chyba jakaś kpina. Przyszedł do Legii, nadrabiał zaległości, teraz wrócił z wypożyczenia i znów nadrabia zaległości. Dajcie spokój, przecież to jest jakaś błazenada.

odpowiedz
WdW - 26.06.2022 / 00:41, *.com.pl

@Marcel: w punkt, koleś całą karierę nadrabia zaległości

odpowiedz
Adam - 08.06.2022 / 19:01, *.chello.pl

Przecież to jest śmieszne. Co on robił na tym wypożyczeniu? Można by pomyśleć, że bramka z Realem doda mi skrzydeł do jeszcze większej pracy, ale chyba było odwrotnie.
Z drugiej strony jak zwykle wszystkiego nie wiem, więc ciężko oceniać

odpowiedz
exsa - 08.06.2022 / 14:54, *.tpnet.pl

Byc moze nikomu nie szkoda P. Prezesa bo wiadomo jak prowadzona jest "LEGIA" bo miejsce naszej "LEGII" powinno byc zawsze w trojce w exstraklasie , walczyc o final pucharu "RP" i grac w europejskich pucharach w fazie grupowej !!!!

odpowiedz
Majkel - 08.06.2022 / 14:19, *.chello.pl

Jak dobrze nam zdobywać góry, legijną piersią chłonąć wiatr, Jasiurami, Kramerami, Celhakami walczyć o laury, serce nam rani taki czas...

odpowiedz
Alex Bielany - 08.06.2022 / 14:12, *.54.227

Kiedy w tym roku ramadan? Pytam zeby mu to nadrabianie w modłach nie przeszkadzało

odpowiedz
Byniu - 08.06.2022 / 14:08, *.vectranet.pl

Facet jest chodzącą kontuzją i szanse,że nagle to się zmieni są bardzo znikome.Czy to jest pech? Od kiedy wyjechał z białorusi ciągle jest niedysponowany. Nie może go ktoś porządnie zdiagnozować? Można mu dać jeszcze jedną szansę ale musi być do dyspozycji trenera.

odpowiedz
bep - 08.06.2022 / 13:48, *.230.191

Jaszczur Jaksięboję...kontuzja za 3...2...1 :)

odpowiedz
bum - 08.06.2022 / 13:20, *.232.28

Piłkarz widmo! Obradovic 2.0!
I dobrze Mioduski niech cię yebją na hajs tak jak ty nas kibiców. Złodzieju grabarzu. Twoja Legia miała być średniakiem europejskim, a wyszedł ci średniak ekstraklasy.....
Jeżeli komuś szkoda pana prezesa hehehe to ma ładny bałagan w głowie .

odpowiedz
Rafalgral - 08.06.2022 / 13:59, *.centertel.pl

@bum: do sredniaka w polskiej lidze tez daleko 10 miejsce

odpowiedz
Ryba - 08.06.2022 / 12:17, *.chello.pl

Znowu musi coś nadrabiać?
Serio?
Coś musi mieć z banią nie tak albo człowiek szklanka jak B.Grzelak...

odpowiedz
Kibic z what's up'a - 08.06.2022 / 11:39, *.plus.pl

Nikogo nie trzymać na siłę jak nie chce to niech zapłaci to co ma w kontrakcie do końca umowy i nara

odpowiedz
Antyczesio - 08.06.2022 / 11:28, *.plus.pl

Drugi Rusyn:/

odpowiedz
Anty Kosta - 08.06.2022 / 11:27, *.plus.pl

Dać mu szansę w trakcie przygotowań a jak się nie sprawdzi to do Legii II do końca umowy

odpowiedz
Gołębiewski ale nie hotel -Marek - 08.06.2022 / 11:32, *.plus.pl

@Anty Kosta: tak jest tak samo jak było z tym z Luksemburga Phillips? Czy jak mu tam bylo

odpowiedz
Adam - 08.06.2022 / 19:03, *.chello.pl

@Gołębiewski ale nie hotel -Marek: piłkarz, o którym piszesz nie dostał nawet porządnej szansy

odpowiedz
Nopar - 08.06.2022 / 10:58, *.play-internet.pl

Ludzie co wszyscy piszecie?
Jedni że fenomen, że DM i JZ nie znają się, inni, że sprzedać.
Czy któryś z Was obejrzał kiedyś cały mecz Legii w TV?
Bo o chodzenie na Ł3 czy już wyjazdy to Was nie podejrzewam.
Więcej spokoju, mniej kategorycznych wniosków i ocen.
Niby kogo Legia ma brać, nie mając Więcej niż milion na zakup?

odpowiedz
Bolesław - 08.06.2022 / 10:32, *.stooldeer.us

Facet walnął hattricka Realowi ale dla Miodelasa i Zielucha jest za cieńki

odpowiedz
Lewy - 08.06.2022 / 10:58, *.timplus.net

@Bolesław: Sypniewski też strzelał ,Janczyk itp :)

odpowiedz
zaszczury, gryzonie, robale - usuwam trwale - 08.06.2022 / 10:30, *.189.135

Plan na tego zaszczura zakaukaskiego jest tylko jeden - jak najszybciej to możliwe musi zostać sprzedany. Aby cokolwiek odzyskać to trzeba go niestety wystawiać na max pół godziny i liczyć że coś strzeli nie tracąc przytomności z wyczerpania.

odpowiedz
Pawciu - 08.06.2022 / 09:40, *.net.pl

To jest najlepszy przyklad jakich zawodnikow sie sciagalo i na jaki czas ofrrowało sie im umowy :(

odpowiedz
Bieluch - 08.06.2022 / 08:52, *.tpnet.pl

" Po raz ostatni na boisku pojawił się... 6 listopada ubiegłego roku." gówno prawda, 17 lutego 2022 roku zagrał 88 minut a tydzień później 110 minut.

odpowiedz
Syn trenera - 08.06.2022 / 09:46, *.play-internet.pl

@Bieluch: Hahaha i tym jednym postem Kolega obnażył profesjonalizm dyrektora Zielińskiego.Dziekuje Dobranoc

odpowiedz
exsa - 08.06.2022 / 08:38, *.tpnet.pl

Przybyl i pewnie odejdzie jak nie w tym okienku transferowym to w zimowym !!!!

odpowiedz
;) - 08.06.2022 / 06:57, *.play-internet.pl

Dobry piłkarz tylko podatny na kontuzje i przede wszystkim nie chce mu się grać u nas sam to kiedyś powiedzial nie ma co go trzymać na siłę sprzedać jak się trafi dobra oferta tyle

odpowiedz
Majk Spajk - 08.06.2022 / 06:45, *.tele2.se

Spoko, zaraz bedzie ramadan wiec ten teges.

odpowiedz
1235 - 08.06.2022 / 12:27, *.t-mobile.pl

@Majk Spajk: Za 10 miesięcy...

odpowiedz
BIE(L)ANY - 08.06.2022 / 13:40, *..

@1235: czyli 10 miesięcy będzie się przygotowywał do ramadanu...

odpowiedz
Marcel - 08.06.2022 / 23:45, *.t-mobile.pl

@BIE(L)ANY: Ale najpierw musi nadrobić zaległości, więc 10 miesięcy może nie wystarczyć :D

odpowiedz
Zdzicho - 08.06.2022 / 05:21, *.tpnet.pl

To on grał w lidze mistrzów czy był na wakacjsch?

odpowiedz
kuman - 08.06.2022 / 04:10, *.cyfrowypolsat.pl

mamy fachowców czyli trenerów, przy gotować Go ,nie będzie problemu miodzio zatrudnia najlepszych trenerów , i mamy klasowego grajka
a jak się pozbędą Go to mamy ch......j a nie trenerów

odpowiedz
1234 - 08.06.2022 / 00:37, *.t-mobile.pl

Skoro mamy kogoś kto pokazał już, że potrafi grać na naprawdę wysokim poziomie (dobre występy w lidze mistrzów) to moim zdaniem trzeba zrobić wszystko żeby u nas został i osiągnął swoją optymalną formę fizyczną. Ja wiem, że on jest dość irytujący ale my nie mamy komfortu finansowego żeby się kogoś takiego pozbywać tylko dlatego, że jest z nim „zgrzyt”.

odpowiedz
Dezerter - 08.06.2022 / 00:24, *.t-mobile.pl

Niestety tego pokroju ludzie, są w większości w klubie. Począwszy od właściciela. Miodu z tego nie ma i nie będzie, jedynie smród i obciach.

odpowiedz
Le Ja - 08.06.2022 / 00:08, *.orange.pl

Wspaniały jest zawód piłkarza, możesz mieć wyj*bane w swoją robotę, praktycznie nie wypełniać warunków umowy, a i tak pełne wynagrodzenie leci na konto.

odpowiedz
Szmu(L)ki - 08.06.2022 / 09:06, *.chello.pl

@Le Ja: kontrakty powinny być obwarowane dodatkowymi klauzulami :( Wtedy nikomu nie wpadło by do głowy żeby się obijać i mieć wywalone. To tak jakbym ja musiał chodzić na siłownie z trenerem indywidualnym i jeszcze by mi za to płacili. Robota marzenie.

odpowiedz