REKLAMA

Snooker

Wyniki legionistów na ME U-18

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W albańskiej miejscowości Shëngjin, rozgrywane są młodzieżowe mistrzostwa Europy w snookera. W rywalizacji do lat 18, dwaj snookerzyści Legii Warszawa - Kuba Makowski i Sebastian Milewski zaliczyli po jednej wygranej oraz po dwie porażki, w których urwali po frejmie wyżej notowanym przeciwnikom. Tym samym legioniści nie wyszli z fazy grupowej.

Makowski pokonał 3-1 Serba, Dimitrija Stefanovicia, a Milewski zwyciężył 3-0 z Walijczykiem, Jackiem Annallsem. Ponadto Kuba przegrał 0-3 z Robbie McGuiganem (Irlandia Północna) i 1-3 z Ayaanem Iqbalem (Szkocja), a Sebastian 0-3 ze Stevenem Wardropperem (Szkocja) i 1-3 z Yorritem Hoesem (Belgia).

Przed legionistami rywalizacja na ME w kategorii do lat 21. Kuba Makowski mierzyć się będzie (dziś i jutro) w grupie M z Nicolasem Mortreuxem (Francja), Lewisem Ullahem (Anglia) i Thijsem Pauwelsem (Belgia). Sebastian Milewski rywalizować będzie w grupie U z Paulem Deavillem (Anglia) i Amaanem Iqbalem (Szkocja).

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.