Marek Gołębiewski - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Marek Gołębiewski odchodzi z Legii

Woytek, źródło: Legionisci.com, Legia Warszawa

Marek Gołębiewski z dniem 15 czerwca br. przestanie pełnić obowiązki trenera drugiej drużyny Legii Warszawa - poinformował klub. Gołębiewski został nowym szkoleniowcem pierwszoligowego Chrobrego Głogów. 25 października szkoleniowiec dwójki został awaryjnie zatrudniony na stanowisku trenera pierwszej drużyny, ale nie zdołał wyprowadzić jej z kryzysu. Jego bilans do 3 zwycięstwa i 8 porażek. Z posady zrezygnował 12 grudnia.



- Dziękujemy trenerowi Gołębiewskiemu za zaangażowanie w prowadzenie drużyny rezerw. Jest to bardzo wymagająca funkcja, łącząca potrzeby pierwszego zespołu i Akademii. Doceniamy pracę trenera nad rozwojem zawodników i życzymy powodzenia w dalszej karierze szkoleniowej - mówi dyrektor sportowy Legii Warszawa Jacek Zieliński.

W ostatnim meczu sezonu III ligi Legię II Warszawa poprowadzi asystent trenera Sławomir Cisakowski.

Legię opuścił także trener drużyny CLJ U-18 Grzegorz Szoka - on będzie asystentem Gołębiewskiego w Głogowie.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (24)

+dodaj komentarz
Adam - 11.06.2022 / 03:58, *.chello.pl

Powodzenia, mam nadzieję, że długa i dobra kariera przed panem!

odpowiedz
Tylko Legia - 10.06.2022 / 00:19, *.orange.pl

Powodzenia. Niech Pan rozwija się jako trener. Legi 2 potrzeba świeżego ducha. W Legii nie pokazał charakteru.

odpowiedz
JESZCZE BUREK I CHAMSKI KIEROWNIK DRUŻYNY, BO PRZYKLEIŁ SIE NA BETON.... - 09.06.2022 / 22:05, *.57.22

NO TO PIĘKNIE LUDZIE KUCHARSKIEGO POMAŁU ODCHODZĄ COŚ WOLNO TO ALE TAK JUŻ JEST NASZEJ OJCZYŻNIE Z KAŻDYM TEMATEM...

odpowiedz
Chris - 09.06.2022 / 21:35, *.tpnet.pl

Żegnaj Legendo!

odpowiedz
WSL - 09.06.2022 / 18:42, *.tpnet.pl

Powodzenia P.Trenerze w 1 lidze w nowym klubie ale szkoda ze z LEGIA II. nie udalo sie awansowac do 2 ligi !!!

odpowiedz
1234 - 09.06.2022 / 17:56, *.t-mobile.pl

Kto poprowadzi jego drużynę w finale Okręgowego Pucharu Polski?

odpowiedz
Adam - 11.06.2022 / 03:59, *.chello.pl

@1234: masz odpowiedź w tekście

odpowiedz
Sig - 09.06.2022 / 17:02, *.aster.pl

Powodzenia.

odpowiedz
DanieLo - 09.06.2022 / 15:12, *.comcast.net

I ch, taki z niego Legionista

odpowiedz
Reader - 09.06.2022 / 13:12, *.chello.pl

a Finał Pucharu Okręgowego dwie kolejki do rozegrania

odpowiedz
Krisu - 09.06.2022 / 12:14, *.orange.pl

Pierwsze wzmocnienie tego sezonu, ku...a dlaczego nasza młodzież w II Lidze nie gra ? Tam mogą się ograć i w miarę poziom jest.

odpowiedz
(L)eming - 09.06.2022 / 12:01, *.jmdi.pl

Nara- bez żalu

odpowiedz
ZenekL3 - 09.06.2022 / 11:55, *.chello.pl

Co się dało to spieprzył.

odpowiedz
F - 09.06.2022 / 11:43, *.m247.com

Niech mu ziemia lekką będzie. Ma gen przegrywu. Legia nie jest dla niego.

odpowiedz
Szmu(L)ki - 09.06.2022 / 11:24, *.chello.pl

Co by nie mówić życzę mu powodzenia i będę śledził wyniki. Może się okazać, że za kilka lat wbije doświadczenie i zacznie się liczyć w prowadzeniu czołowych klubów ekstraklapy.

Loczek go wrzucił na minę - jedna z najgorszych decyzji w historii tego klubu.

odpowiedz
Urs72 - 10.06.2022 / 15:24, *.t-mobile.pl

@Szmu(L)ki: Sam się wrzucił na Minę , myslał że z gnojami sobie poradzi , a tu trzeba było trenera co opier.....towarzystwo i ustawi do pionu Miodka i Gowniarzy

odpowiedz
Kurak - 09.06.2022 / 10:47, *.t-mobile.pl

Następcą ma zostać John Kurak, hodowca baranów...

odpowiedz
Ding - 09.06.2022 / 10:40, *.chello.pl

Byłem przekonany, że opuścił klub po kompromitacji z pierwszą drużyną.

odpowiedz
LG - 09.06.2022 / 10:26, *.chello.pl

Czy Radzio Kucharski nadal pisze te śmieszne teksty z podziękowaniami dla osób rozwiązujących kontrakty? Jacek Zieliński mógłby sobie darować te śmieszne komunikaty.

odpowiedz
Arek - 09.06.2022 / 23:50, *.tpnet.pl

@LG: tak postępują ludzie kulturalnie wychowani. A do takich osób należy Jacek Zieliński. A jak Ty masz z tym problem, no cóż? Kulturę się zwykle z domu wynosi.

odpowiedz
Cyniek - 09.06.2022 / 10:19, *..

Czyli co Chrobry pewniak do spadku

odpowiedz
Kamila - 09.06.2022 / 10:17, *.m247.com

Żegnaj legendo!

odpowiedz
Misza_Praga - 09.06.2022 / 15:14, *.plus.pl

@Kamila: Komentarz SZTOS????????????????

odpowiedz
Rysio - 10.06.2022 / 16:27, *.play-internet.pl

@Misza_Praga: jeden sztos,ein franzos...jak było w filmie CK Dezerterzy:)

odpowiedz