Kuba Makowski i Sebastian Milewski
REKLAMA

Snooker

Wyniki legionistów na ME U-21

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Dwaj snookerzyści Legii Warszawa wczoraj i dziś rywalizowali w albańskiej miejscowości Shëngjin, w mistrzostwach Europy do lat 21. Kuba Makowski w grupie M przegrał 1-3 z Francuzem, Nicolasem Mortreuxem oraz 2-3 z Anglikiem Lewisem Ullahem, a na koniec rywalizacji 0-3 z Belgiem, Thijsem Pauwelsem.

Z kolei Sebastian Milewski, rywalizujący w grupie U przegrał 2-3 z Anglikiem, Paulem Deavillem i 2-3 ze Szkotem, Amaanem Iqbalem.

Wyniki legionistów na ME U-21:
Nicolas Mortreux (Francja) 3-1 Kuba Makowski
Lewis Ullah (Anglia) 3-2 Kuba Makowski
Thijs Pauwels (Belgia) 3-0 Kuba Makowski

Paul Deaville (Anglia) 3-0 Sebastian Milewski
Amaan Iqbal (Szkocja) 3-2 Sebastian Milewski

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.