Baku strzela na bramkę Legii - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Możliwy transfer Baku

Wiśnia, źródło: WP Sportowe Fakty

Makana Baku występował w Polsce jedynie przez pół roku, jednak pozostawił po sobie dobre wrażenie. W 2021 roku rozegrał dla Warty Poznań 13 meczów, zdobywając w nich sześć goli. Klubu nie było jednak stać na jego wykupienie z Holstein Kiel, więc piłkarz trafił do tureckiego Goztepe, gdzie nie odgrywał znaczącej roli.

Na tamtejszych boiskach Baku rozegrał 20 meczów, w których strzelił dwa gole. Jego obecny pracodawca dał mu zielone światło na transfer, a według informacji WP Sportowych Faktów wykorzystać to będzie chciała Legia, która już kilka dni temu sondowała sprowadzenie pomocnika. Trzeba jednak pamiętać, że stołeczny klub celuje głównie w zawodników bez kontraktu, a za Baku będzie trzeba zapłacić zapewne ok. 350 tys. euro.

Baku ma 24 lata i urodził się w Niemczech. Na co dzień gra jako lewoskrzydłowy.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (40)

+dodaj komentarz
Dzidek - 17.06.2022 / 03:43, *.play-internet.pl

Baku był wzmocnieniem dla beniaminka. W przeciętnym tureckim klubie już nie istniał. Pytam więc jakie to ma być wzmocnienie? To dywersja. Ludzie myślcie. W minionym sezonie 17 porażek. To ile w zbliżającym się? Albo inaczej - o ile więcej?

odpowiedz
GL - 11.06.2022 / 15:15, *.tpnet.pl

M.Baku przychodz jak najszybciej a to juz tyle dni minelo .

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 11.06.2022 / 13:50, *.play-internet.pl

Czy dobrze,że przychodzi (o ile wogóle przydzie),,to się okaże.Moje przypuszczenia są takie,że może być ......za dobry i po pierwsze nie będzie miał z kim tu grać,a po drugie,to mioduski lada moment "znajdzie mu klub" i go sprzeda.Oczywiście hajsy pójdą na "pokrycie długów",więc zostaniemy z ogórami pokroju Wieteska,Kapustka,Mladenovič,na których jesteśmy skazani,bo ich potencjał jest tak niski,że nie da rady ich wytransferować z Legii.

odpowiedz
:) - 10.06.2022 / 22:55, *.plus.pl

To taki drugi Ba Loua tyle że tańszy i szybszy:)

odpowiedz
Sokolowp - 10.06.2022 / 21:18, *.play-internet.pl

Witam Bracia! podoba mi się inicjatywa "Nasz zawodnik" może faktycznie jest sens zrobienia ściepy na jakiegoś komandosa :) Myślę że jeszcze nie było takie iniciatywy żeby KIBOLE kupili zawodnika! Odbiło by się echem wśród kibicowskiego "świata" Pozdro Mordy!!!!

odpowiedz
Wałek - 11.06.2022 / 13:52, *.centertel.pl

@Sokolowp: odstaw alkohol.

odpowiedz
Marecki - 12.06.2022 / 12:31, *.203.9

@Wałek : właśnie odstawił

odpowiedz
Jacuś - 10.06.2022 / 21:02, *.chello.pl

BAKU BAKU TO JEST SKLAD

odpowiedz
Simon - 10.06.2022 / 18:23, *.orange.pl

To był ciekawy gość. Jeszcze byłoby fajnie wyciągnąć z Łęcznej Lokilo.

odpowiedz
Karl Hans Baku - 10.06.2022 / 15:26, *.netdrive.pl

Coraz więcej niemców.

odpowiedz
Ostatni do tre amigos - 10.06.2022 / 10:45, *.191.251

Po czupaczupsie i żoelu walencju następny jednorundowiec

Widzę tylko promyk nadziei źe z tej grupy korniszonów, herbatników i miętkich parówek uda się wybrać i zgrać z 13-15 najmniejszych jełopów i do zimy nie być w strefie spadkowej.

odpowiedz
13 - 10.06.2022 / 19:25, *.205.88

@Ostatni do tre amigos: dobre buhahahha

odpowiedz
niemożLiwi.... - 11.06.2022 / 02:00, *.120.85

@13: ta DOOOBREEeeehe ehee

odpowiedz
ding - 10.06.2022 / 10:10, *.chello.pl

Baku za 350K euro - już wkrótce tak będzie na Orlenie ;-)

odpowiedz
Juras - 10.06.2022 / 09:51, *.t-mobile.pl

Tak. 13 meczów w Warcie, poza tym typ odbił sie od drugiej bundesligi i ligi tureckiej. Zbyt duży tu hurraoptymizm niestety...

odpowiedz
FC_ŻYRARDÓW - 10.06.2022 / 09:23, *.4.114

Brać póki można, robił dużą różnicę. Faktycznie może trzeba uruchomić składkę wśród kibiców :).

odpowiedz
ding - 10.06.2022 / 09:06, *.chello.pl

350 tys. e za takiego zawodnika to jak za darmo!

odpowiedz
exsa - 10.06.2022 / 09:05, *.tpnet.pl

Dal sie poznac z dobrej strony wiec trzeba brac !

odpowiedz
Legion1916 - 10.06.2022 / 09:00, *.t-mobile.pl

Wypożyczenie czy transwer definitywny ?

odpowiedz
Zkr - 10.06.2022 / 08:52, *.t-mobile.pl

350 tys. to raczej grosze za skrzydlowego tej klasy

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 10.06.2022 / 22:53, *.plus.pl

@Zkr: jaka cena taki zawodnik jakby był dobry to by kosztował więcej

odpowiedz
olew - 10.06.2022 / 08:52, *.vectranet.pl

Podobał mi się. Taką nerwową kiwkę miał.

odpowiedz
Michu - 10.06.2022 / 08:45, *.chello.pl

350k euro, faktycznie kupa kasy i się mongoły zastanawiają czy ich stać.

odpowiedz
Ehh. - 10.06.2022 / 08:40, *.centertel.pl

350 tysięcy za dużo... I oni chcą walczyć o mistrzostwo. Ręce opadają.

odpowiedz
WSL - 10.06.2022 / 08:31, *.tpnet.pl

M.Baku czeka LEGIA bedzie lepiej jak w Warcie P.

odpowiedz
janek - 10.06.2022 / 08:15, *.aster.pl

Baku Baku to jest skład

odpowiedz
bum - 10.06.2022 / 10:26, *.144.53

@janek:
Raz dwa teraz!!! :)
To samo mi na myśl przyszło ! Będzie śpiewane jak przyjdzie hehe

odpowiedz
Barczi - 10.06.2022 / 11:13, *.centertel.pl

@janek: Przepraszam bardzo, którędy do Baku Bakowa?

odpowiedz
SEBO(L) - 10.06.2022 / 15:12, *.centertel.pl

@Barczi : tam gdzieś chłopcy stoją. Dziękuję bardzo Panu!

Ale to może być prawda- Baku,Baku to jest skład, jadę na Cannabis Cup ! :D

odpowiedz
Andreas - 10.06.2022 / 08:08, *.play-internet.pl

A gdzie Polacy? Zawsze w Legii grali reprezentanci Polski teraz z tym krucho choć grają inni z innych reprezentacji.

odpowiedz
Pplo - 10.06.2022 / 14:12, *.188.226

@Andreas: Reprezentanci naszego kraju pokazali w środę jak się gra w piłkę

odpowiedz
Rytm - 10.06.2022 / 07:21, *.centertel.pl

Oby nie było jak z Valencią z Piasta.

odpowiedz
FI(L)IP - 10.06.2022 / 06:39, *..

Baku, Baku - (pierwszy) skład?

odpowiedz
znajca - 10.06.2022 / 06:18, *.com.pl

Po nagłówku miałem nadzieję, że Legia zakupi stolicę Azerbejdżanu wraz z rurociągiem, przyległymi polami naftowymi i rafinerią. A tu lipa.

odpowiedz
Zdzicho - 10.06.2022 / 04:57, *.tpnet.pl

Ten byłby niezły, ale płacić trzeba , s my gołodupce

odpowiedz
Ort - 10.06.2022 / 01:25, *.waw.pl

Szkoda, że nie jego brat

odpowiedz
Mądrala 0,7 - 10.06.2022 / 00:17, *.akamaitechnologies.com

W końcu transfer człowieka który wyróżniał się w lidze i może coś do nas wnieść pozytywnego

odpowiedz
Tylko Legia - 10.06.2022 / 00:15, *.orange.pl

Ciekawa opcja.

odpowiedz
Jurek - 10.06.2022 / 00:12, *.144.10

Zrzućmy się po 10€ bo bieda z nędza w tej naszej Legii

odpowiedz
go ( L ) den - 09.06.2022 / 23:39, *.orange.pl

Brać nie żałować bo tańszy nie będzie a w Warcie robił różnicę,niestety na lepszych póki co nas nie stać... życie

odpowiedz