Kosta Runjaić - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Legia zaprezentowała sztab pierwszego zespołu

źródło: Legia Warszawa

Legia Warszawa przedstawiła sztab szkoleniowy na nowy sezon. Dzisiaj rozpoczyna przygotowania w Legia Training Center, a 22 czerwca wyleci na dziewięciodniowe zgrupowanie w Austrii. Tak jak informowaliśmy, do sztabu dołączył m.in. Arkadiusz Malarz.

Sztab:
Trener: Kosta Runjaić
Szef działu rozwoju drużyny, asystent trenera: Aleksandar Rogić
Asystent trenera, analityk: Przemysław Małecki
Asystent trenera: Inaki Astiz
Trener bramkarzy: Krzysztof Dowhań
Trener bramkarzy: Arkadiusz Malarz
Analityk: Piotr Parchan
Szef działu przygotowania motoryczno-medycznego: Bartosz Bibrowicz
Trener przygotowania fizycznego: Stergios Fotopoulos
Trener przygotowania fizycznego: Dawid Goliński
Szef działu medycznego: Filip Latawiec
Lekarz: Karol Malec
Fizjoterapeuta: Bartosz Kot
Fizjoterapeuta: Maciej Treutz-Kuszyński
Fizjoterapeuta: Szymon Kałuża
Fizjoterapeuta: Kacper Balcerzak
Dietetyk: Filip Borys
Kierownik Legia LAB: Piotr Żmijewski
Dyrektor zespołu: Konrad Paśniewski
Rzecznik prasowy: Bartosz Zasławski
Kitman: Sebastian Wołowicz
Kitman: Krzysztof Rzymowski
Szef kuchni: Ewa Olejniczak

Jednocześnie klub podziękował za wieloletnią pracę i zaangażowanie w rozwój drużyny dotychczasowym członkom sztabu: Aleksandarowi Radunoviciowi, Janowi Musze, Michałowi Trzaskomie, Przemysławowi Wielebskiemu, Sebastianowi Karstowi i Piotrowi Zarębie.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (50)

+dodaj komentarz
antek - 14.06.2022 / 10:38, *.play-internet.pl

h................j mnie jakiś sztab piłkarzy pudel piłkarzy

odpowiedz
Stop konfiturą - 13.06.2022 / 11:35, *.61.35

Ten Małecki to z ucha strzelał?

odpowiedz
Ewelina - 13.06.2022 / 07:50, *.vectranet.pl

Sztab mamy imponujący. W przeciwieństwie do kadry.

odpowiedz
Gabo - 12.06.2022 / 21:21, *.net.pl

W Legii nie powinien być nikt kto urodził się w poznaniu i miał coś z nimi wspólnego, takim nie można zaufać.

odpowiedz
Szyderca - 12.06.2022 / 22:41, *.t-mobile.pl

@Gabo: Święta racja. Aż mi wstyd za tych co tak wielbili Krzysztofa Ratajczyka, rodowitą pyrę. To co, że miał Legię w sercu, walnie przyczynił się do mistrzostw Polski i awansu do LM. Jeśli jest z Poznania powinien spłonąć na stosie. Na trybunach powinni skandować "Rataj zmiataj". O innych, nie urodzonych co prawda w Poznaniu ale grających dla Lecha, a dających mistrzostwa Polski i awanse do LM (Podbrożny, Bereszyński, Hamalainen) nie powinienem nawet wspominać. Szanujesz Brychczego? Nie powinieneś, przecież to hanys, a reszta jest nie ważna. To samo z Dziekanowskim czy Rzeźniczakiem, przyszli z Widzewa, a to szuje. To kogo byś poszanował, może Saganowski? Eee, przecież to ŁKS tak jak Mięciel. 80% byłych Legionistów jest przez Ciebie skreślonych przez epizody z wrogimi klubami? Nieźle masz nas...ne.

odpowiedz
Jakub znad Wisły - 13.06.2022 / 00:48, *.orange.pl

@Szyderca: Nawet mu o Kiełbowiczu nie mów, bo się powiesi :)

odpowiedz
Phoenix(L)k - 13.06.2022 / 08:56, *.centertel.pl

@Jakub znad Wisły:

A co powiesz o Arku Malarzu? Nie dość, że 1,5 roku na Muranowie, to jeszcze 2 lata w Amice i jej następcy... Szamo - wychowanek Lechii, który potem poszedł na Muranów, potem jeszcze choćby Śląsk, Amica, Jaga i Korona...

odpowiedz
Wars - 15.06.2022 / 10:32, *.chello.pl

@Gabo: Legia to nie amica wronki żeby samymi lokalsami grać. Fajnie by było, ale to nie te czasy.

odpowiedz
Kitman pierze gacie - 12.06.2022 / 20:55, *.151.226

Kitman to inaczej gaciopier.

odpowiedz
Roba(L) - 12.06.2022 / 20:13, *.vectranet.pl

A co z panią Izą Kruk ??? :)

odpowiedz
Arek - 12.06.2022 / 23:19, *.tpnet.pl

@Roba(L): jak to ktoś gdzieś napisał, jest aktywna seksualnie. No i są tego skutki.

odpowiedz
1234 - 13.06.2022 / 00:19, *.t-mobile.pl

@Arek: Ale żeś zabłysnął...

odpowiedz
Ajajaj ITI - 13.06.2022 / 18:19, *.plus.pl

@1234: ale to prawda ... jakby nie była to już miała by duży problem hehe

odpowiedz
olek - 12.06.2022 / 18:59, *.206.184

Kto to kitman?

odpowiedz
Redi - 12.06.2022 / 20:27, *.play-internet.pl

@olek: kitman...człowiek od wciskania kitu kibicom :)

odpowiedz
Siekierki - 13.06.2022 / 00:04, *.chello.pl

@olek: To odmiana Foxmana z wielką kitą.

odpowiedz
Wolfik - 12.06.2022 / 18:42, *.chello.pl

NIe można napisać po polsku, tylko od razu "kitman"??? Wku...ia mnie ta wszechobecna nowomowa....

odpowiedz
Biała sila - 12.06.2022 / 20:50, *.vectranet.pl

@Wolfik: Zalew tego wszystkiego jest katastrofalny

odpowiedz
Darek - 12.06.2022 / 21:37, *.tpnet.pl

@Wolfik: Ostatnio dyrektor sportowy mówił, że szuka pomocnika box to box, że payroll nie jest z gumy a trener łapie flow.
Myślę pewnie, że od takiego gadania klub będzie lepszy.

odpowiedz
Arek - 12.06.2022 / 23:22, *.tpnet.pl

@Wolfik: no cóż, nie tylko Ciebie. Ja jakoś dalej nie mogę się przyzwyczaić do Ltc. czy briefingu. Ale, co zrobisz, jak nic nie zrobisz?

odpowiedz
Odp - 12.06.2022 / 18:42, *.lunet.eu

A czy Runjaić został uprzedzony, żeby głośno nie rozmawiać przy Małeckim?

odpowiedz
Zdzicho - 12.06.2022 / 17:46, *.tpnet.pl

Malecki kapo

odpowiedz
Cyniek - 12.06.2022 / 17:11, *.play-internet.pl

Więcej trenerów niż piłkarzy

odpowiedz
WL - 12.06.2022 / 16:25, *.tpnet.pl

Zdrowia i powodzenia P.Trenerze w prowadzeniu naszej "LEGII !!

odpowiedz
exsa - 12.06.2022 / 16:23, *.tpnet.pl

Wie czy nie wie to sprawa Trenera a skoro sie podjal musi realizowac zadanie jakie przed Nim zostalo postawione wiec o jakie zadanie chodzi to "MY KIBICE" wiemy w przeciwnym razie wiadomo co sie stanie !!!!

odpowiedz
Władeczek - 12.06.2022 / 15:57, *.play-internet.pl

Ciekawe czy Runjaić wie faken w co się władował.

odpowiedz
Dossa Jr - 12.06.2022 / 16:13, *.aster.pl

@Władeczek: wątpię

odpowiedz
Ehh - 12.06.2022 / 16:36, *.centertel.pl

@Władeczek: A władeczek czy to przed maciorą czy po też coś wie...?????

odpowiedz
Kibic - 12.06.2022 / 21:17, *.net.pl

@Władeczek: przyszedł pracować do najlepszego, największego i najbardziej utytułowanego klubu w Polsce. Wie i nie narzeka.

odpowiedz
Darek - 12.06.2022 / 14:08, *.chello.pl

Pełno szefów wszystkich szefów i wszelkiej maści analityków a nie ma komu grać.

odpowiedz
XX - 12.06.2022 / 13:09, *.mm.pl

Więcej transferów do sztabu niż do drużyny.

odpowiedz
dezet - 12.06.2022 / 12:04, *.waw.pl

temu małeckiemu coś źle z oczu patrzy

odpowiedz
Arek - 12.06.2022 / 14:42, *.tpnet.pl

@dezet: on jest z Poznania, więc nic dziwnego. Do tego konfident.

odpowiedz
L - 12.06.2022 / 17:39, *.aster.pl

@Arek: to taki typ co mu w szkole zabierali kanapki i donosil do nauczycieli

odpowiedz
chrisSiekierki - 12.06.2022 / 11:33, *.vectranet.pl

Sztab jest... szkoda że jeszcze drużyny nie ma .

odpowiedz
Mateusz z Gór - 12.06.2022 / 11:19, *.orange.pl

Dlaczego Mucha ciągle przychodzi i odchodzi? To nie jest człowiek związany z Vukoviciem, jak Radunović. Albo się go chce, albo nie, a nie takie cyrki. A w jego miejsce Malarz... Po co to? Zagwarantować miejsce w składzie zawodnikowi z przeszłością w Legii kosztem innego takiego gracza? Mucha dał więcej Legii niż Malarz, nie jest gorszym Legionistą i wypadałoby mu okazać nieco szacunku.

odpowiedz
G#74 - 12.06.2022 / 12:27, *.net.pl

@Mateusz z Gór:
Mucha ma niestety sporo za uszami.
Zobaczymy, dajmy szansę Malarzowi

odpowiedz
Peter - 12.06.2022 / 12:55, *.vectranet.pl

@Mateusz z Gór: Mucha dał Legii więcej niż Malarz? Nie zdobył z klubem ani jednego MP (nie licząc sezonu 05/06 gdy był rezerwowym), nie osiągnął niczego w pucharach. Malarz zdobył 3 tytuły MP, grał w rozgrywkach grupowych LM i LE.

odpowiedz
(L) - 12.06.2022 / 15:23, *.ilabs.pl

@G#74:

Przepraszam, a co ma Mucha za uszami ?

odpowiedz
Wycior - 12.06.2022 / 15:30, *.vectranet.pl

@(L): jakieś krzywe akcje za czasów Cześka, szczegółów nie znam. Już raz wtedy wyleciał, ale potem Aco go przywrócił.

odpowiedz
olew - 12.06.2022 / 15:36, *.vectranet.pl

@Peter: Mucha był znacznie lepszym bramkarzem od Malarza, ale w trenerce może być inaczej, poza tym to Runjaić decyduje...

odpowiedz
Mateusz z Gór - 12.06.2022 / 17:44, *.orange.pl

@Peter: Z Muchą w bramce Legia wyglądała solidnie, a z Malarzem nigdy. Mucha świetnie komunikował się z kolegami na boisku, a z Malarzem w bramce zawsze był chaos. Może teraz komunikacja poza boiskiem wygląda inaczej. Nigdy nie zapomnę Musze jak ośmieszył Brożka. Malarz nigdy nie miał takich umiejętności. Ale może będzie lepszym trenerem. Dobrze mu życzę, po prostu szkoda mi Janka, którego darzę dużą sympatią.

odpowiedz
1234 - 12.06.2022 / 18:00, *.t-mobile.pl

@Mateusz z Gór: Jak możesz twierdzić, że Legia z Malarzem nigdy nie wyglądała solidnie? Przecież to jest jakaś totalna głupota. Bajkopisarstwo. Oglądałeś Legię za trenera Jacka Magiery???

odpowiedz
Tse-tse - 12.06.2022 / 23:54, *.t-mobile.pl

@Mateusz z Gór: Nie otwieraj tak szeroko gęby, bo Ci Mucha wpadnie. Muchy lecą do gówna, a Mioduski nam tu niezły szajs zrobił z klubu więc wszystko się zgadza. Spokojnie, będzie tak, że Mucha nie siada. Niepotrzebnie masz Muchy w nosie, wyluzuj. Zieliński ogarnia temat choć rusza się jak Mucha w smole, a niektórzy twierdzą, że się nie nadaje. Srali Muchy będzie wiosna. Nowy trener bramkarzy tak weźmie ich w obroty, że będą padać jak Muchy. A Malarz to dobry człowiek, nie ubiłby nawet Muchy.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 13.06.2022 / 13:50, *.orange.pl

@1234:

Normalnie, wystarczą oczy. Taki brak komunikacji na linii bramkarz-stoper jak za czasów Malarza ostatnio miał miejsce, gdy między słupkami stał Marijan Antolović. Fakt, że Malarz był przyzwoity na linii nie zmieni faktu, że połowa tzw. "strzałów nie do obrony" nie zakończyłaby się golem, gdyby lepiej porozumiewał się z kolegami i poruszał po polu karnym.

odpowiedz
Żmija - 12.06.2022 / 11:19, *.vectranet.pl

23 etaty obsadzone!

odpowiedz
Zygfryd de L - 12.06.2022 / 11:16, *.centertel.pl

A co z Izą Kruk? Wróci po porodzie?

odpowiedz
Leniek - 12.06.2022 / 11:15, *.t-mobile.pl

Czyli Iza Kruk nie będzie już rzeczniczka?

odpowiedz
Cyniek - 12.06.2022 / 11:12, *..

Konfident znowu w sztabie szok

odpowiedz
Peper - 12.06.2022 / 11:06, *.tpnet.pl

Malecki....

odpowiedz