fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Rugby

Rugbiści Legii kończą sezon 2021/22 meczem o 3. miejsce

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W najbliższą sobotę rugbiści Legii Warszawa zakończą sezon 2021/22 na zapleczu ekstraklasy. Legioniści w meczu o trzecie miejsce zmierzą się z Budowlanymi Łódź. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00 na stadionie przy ulicy Obrońców Tobruku 11 na Bemowie. Wstęp wolny - przy wejściu można zakupić cegiełki na wsparcie naszej sekcji, do czego zachęcamy.

W sezonie zasadniczym Legia przegrała w Łodzi z Budowlanymi 7-54 (ale mecz został zweryfikowany jako walkower na korzyść rywali). W meczu rewanżowym rozegranym niespełna dwa tygodnie temu na Bemowie, Legia zwyciężyła 19-17. Po sezonie zasadniczym Legia zajmowała trzecie miejsce, Budowlani - czwarte. Obie drużyny przegrały swoje spotkania w pierwszej rundzie play-off.

Termin meczu: 18 czerwca 2022 roku, g. 17:00
Adres boiska: ul. Obrońców Tobruku 11
Bilety: Wstęp bezpłatny


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.